8 БЕРЕЗНЯ В РИМІ

Семінар-тур «8 БЕРЕЗНЯ В РИМІ»
6-13 березня 2023 року
Формуєм групу з 30 осіб, запрошуєм нотаріусів, зацікавлених юристів і членів родин, разом з групою подорожуватиме експерт, гід і представник КЦ «Бізнес-Гарант»

Програма туру:

1 день 06.03
Радимо скористатись потягом №013 Київ-Солотвине (за умови прибуття в Мукачево близько 07:07 ранку за розкладом) Потяг Київ-Солотвіно (013К) вирушає о 17:55, прибуття в Мукачево о 07:08 за розкладом 07:15 – збір групи на вокзалі в Мукачево, посадка в автобус.
Перетин кордону з Угорщиною. Переїзд в Токай. Відвідування погреба з дегустацією різних видів токайських вин + гуляш (за додаткову плату: гуляш+дегустація 25 євро, тільки гуляш або тільки вино – 13 євро). Після дегустації можна придбати вино, яке сподобалось. Переїзд в Будапешт. Ми побачимо площу Героїв, проспект Андраши, Сінагогу, панораму Набережної Будапешту, Королівський палац. Ніч у готелі на території Угорщини.

2 день. 07.03
Сніданок у готелі, виселення. Переїзд до Любляни. Огляд Старого міста, набережної Любляниці, площі Прешерна і замка Люблінський Град. Вільний час на обід. Переїзд врайон міста Тревізо (Італія). Розміщення в готелі 3*. Ночівля.

3 день. 08.03
Сніданок у готелі, виселення. Переїзд у Рим. Розміщення в готелі . Вільний час. У другій половині дня оглядова екскурсія у Римі. Рим — столиця Італії, одне з найдавніших міст світу і стародавня столиця Римської Імперії. Протягом півтора тисячоліть місто було ареною значних історичних подій і культурним центром Європи, а для католиків нічого не змінилось і по цей день. На оглядовій екскурсії Римом ми побачимо Іспанські сходи, фонтан ді Треві, Пантеон, центральну вулицю Корсо, площу Венеції, Капітолійський пагорб, римські Форуми, Колізей.
Вільний час.
Зверніть увагу! Пересування по Риму міським транспортом.
В Римі можна придбати картку Рома-пасс, коштує 36 євро, – дає можливість відвідати безкоштовно 2 музея на вибір (крім Ватикану), на всі інші знижка + безкоштовний проїзд на будь-якому виді транспорту. Дійсна три дні з моменту активації (це може бути перший вхід в музей або перша поїздка на транспорті). Ніч у готелі в Римі.

4 день 09.03
Сніданок у готелі. Вільний день у Римі. Запрошуємо усіх охочих на факультативну екскурсію в Музеї Ватикану (60 євро, пересування по Риму міським транспортом). Ватикан – найменша у світі незалежна держава, анклав посеред Риму, у ньому розташовані найвищі органи управління римо-католицькою церквою, в тому числі й резиденція Папи Римського. На екскурсії ви відвідаєте комплекс Музеїв Ватикану – їх колекції створені Римськими папами та зберігають художні роботи класичних майстрів, включаючи твори епохи Відродження, пройдете через легендарну Сікстинську капелу, оглянете собор Святого Петра, площу Святого Петра. Ніч у готелі в Римі.

5 день. 10.03
Сніданок у готелі Пропонуємо факультативну екскурсію в Тіволі і Віллу Д’Есте (50 євро). Тіволі — стародавнє місто, древніше навіть за Рим. Воно було засноване у ХІІІ столітті до н.е. і називалося тоді Тібур. Віллу д’Есте справедливо називають шедевром італійського Відродження. Тут все було створено з глибоким філософським змістом. Скажімо, сад задумувався як сад німф Гесперид, присвячений Гераклові — міфічному прародичеві роду д’Есте. Від Геракла вели дві символічні дороги — Чеснот та Гріха. Центральною також була фігура Венери — як втілення любові земної та небесної. І всюди мелодійно «співали» фонтани. Відпочинок, ніч у готелі.

6 день. 11.03
Сніданок, виселення з готелю. Переїзд у Сан-Марино. Прогулянка містом з оглядом площі і церкви святого Франциска, площі Тітано і площі Свободи, палаццо Публіко, базиліки дель Санто, середньовічних фортифікацій, а також найцікавіших місцевих музеїв.
Сан-Марино – одна з найменших країн світу та найстаріша держава Європи, що з усіх боків оточена територією Італії. Ми відвідаємо її мальовничу столицю – місто Сан-Марино, пройдемось вузькими середньовічними вуличками, вийдемо на площу Свободи, побачимо палац Капітанів, пам’ятник Джузеппе Гарібальді, базиліку святого Маринуса, вежі Честа і Монтале – символи Сан-Марино. Вільний час. Переїзд у регіон Венето. Розміщення в готелі 3*. Ночівля.

7 день. 12.03
Сніданок у готелі. Переїзд у Венецію – «прекрасне місто на воді». Оглядова екскурсія по місту. Трансфер до площі Святого Марка по венеціанській лагуні (30 євро).
Пішохідна екскурсія центром міста з оглядом площі та собору Святого Марка, Палацу дожів, Часової вежі, моста Ріальто. Вільний час. Переїзд на територію Угорщини в район озера Балатон. Розміщення в готелі 3*. Відпочинок. Переїзд на територію Угорщини в район озера Балатон. Розміщення в готелі 3*. Відпочинок.
8 день. 13.03
Сніданок у готелі, виселення. Виїзд до України. Транзитний переїзд Угорщиною до Мукачевого.
Прибуття на вокзал в Мукачево.

Мета семінара-тура – поєднати відпочинок і навчання, ознайомлення з історією і культурою
Італії з семінаром по держреєстрації, поспілкуватись з колегами і експертом, набратися сил.

Програма семінару
ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ.
ПРАВОВИЙ АНАЛІЗ І ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

Законодавчі зміни у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно. Функції та алгоритми дій державного реєстратора.
І. Огляд найбільш актуальних змін законодавства у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень:
1. Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму протидії рейдерству» від 12.05.2022 № 2255;
2. Закон України «Про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому» від 15.08.2022 № 2518;
3. Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо переходу прав на земельну ділянку у зв’язку з переходом прав на об’єкт нерухомого майна, який на ній розміщено» від 08.09.2021 № 1720;
ІІ. Коментарі нормативних змін, передбачених у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень:

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 06.03.2022 № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» з останніми, актуальними змінами;
2. Постанова Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 № 509 «Про запровадження експериментального проекту щодо отримання державним реєстратором прав на нерухоме майно за допомогою Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відомостей про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно, що перебувають у розпорядженні комунальних підприємств бюро технічної інвентаризації на паперових носіях, та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»:
– державна реєстрація права власності на нерухоме майно з використанням відомостей Єдиної системи у сфері будівництва.
ІІІ.Загальний огляд найбільш частіших запитань у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

ЛЕЩЕНКО А. О. – заступник директора Департаменту приватного права – начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації.

(лекційний матеріал розраховано на 8 годин)

Семінар-тур супроводжують:
Співробітник Консалтингового центра «Бізнес-Гарант».

Вартість семінару-туру: 857 €

(Оплата відноситься до витрат нотаріуса (або юр. особи) та здійснюється в національній валюті України на розрахунковий рахунок за комерційним курсом ТУРОПЕРАТОРА
на день оплати).

Вартість туру для фізичних осіб: 719 €

У вартість туру входить:
Додатково оплачується:
Комфортабельний автобус за маршрутом;
7 ночей у готелях 3* по маршруту;
Харчування – сніданки у готелях;
Семінар;
Екскурсії за програмою;
Супровід гіда.
Проїзд до/з Мукачево;
Факультативні екскурсії, вхідні квитки;
Доплата за одномісне розміщення ;
Сіті-такс, система “Радіогід”

УВАГА!!!
Є можливість врахування в оплату сум проплачених за семінари-тури до війни.
По кожному туру сума розраховується окремо.
Також є можливість віднесення оплати на розходи.

ГРАФІК ТУРІВ:

”ФЕЄРІЯ КАРНАВАЛІВ”(10 днів)
✅Дати: 08.02.2023
Вартість: від 825 €

”ДАМА З КАМЕЛІЯМИ” (11 днів)
✅Дати: 27.03.2023
Вартість: від 799 €

”ШВЕЙЦАРІЯ- ЦЕ РАЙ” (14 днів)
✅Дати: 28.04.2023
Вартість: від 1199 €

КЦ “Бізнес-Гарант”
+380 66 455 60 53
+380 97 521 13 90 viber/telegram