День 2: Лондон – Віндзор – Стоунхендж

Сніданок в готелі. Вільний день в Лондоні

Пропонуємо факультативну екскурсію у королівську резиденцію Віндзор (оплачується додатково 50 євро за людину)

Віндзор (вхідний квиток до Королівського Віндзорського замку оплачується додатково 27£) – заміська королівська резиденція, розташована в однойменному місті на південний захід від Лондона в графстві Беркшир.

Місто Віндзор заснував герцог Нормандії і король Англії – легендарний Вільгельм Завоеватель. Це прадавня резиденція англійських королів, в якій Ви побачите Королівську їдальню, зал Святого Георгія, знаменитий зал Ватерлоо, створений спеціально для святкування перемоги над Наполеоном, картини з Королівських зборів, серед яких роботи Рубенса, Рембрандта, Ван Дейка. З круглої вежі Раунд Тауэр відкривається дивовижний вид на Віндзор. Також в замку розташовані спокої королеви і парадні апартаменти для прийому іноземних делегацій.

Стоунхендж (вхідний квиток оплачується додатково близько £21) – унікальна споруда, початок будівництва якого датується третім тисячоліттям до н.е. Про призначення цього вражаючого кам’яного ансамблю вучених колах досі йдуть дискусії. Чи була це древня астрономічна обсерваторія або ритуальне коло для поклоніння небесним світилам – розгадати загадку Стоунхенджа належить саме Вам!