СЕМІНАР-ТУР ВИХІДНОГО ДНЯ «РІЗДВЯНИЙ БУДАПЕШТ»

ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ В ДЕРЖАВНІЙ РЕЄСТРАЦІЇ
10 -13 грудня

Авіапереліт: Киев (Жуляны) – Будапешт – Киев (Жуляны)

Авіакомпанія Wizz Air, інформація по багажу

Готель: IBIS BUDAPEST CASTLE HILL 3*.

Програма семінару:

 Законодавчі зміни у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно. Функції та алгоритми дій державного реєстратора.

1.  Постанова Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року № 509 «Про запровадження експериментального проекту щодо отримання державним реєстратором прав на нерухоме майно за допомогою Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відомостей про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно, що перебувають у розпорядженні комунальних підприємств бюро технічної інвентаризації на паперових носіях, та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»:

– особливості державної реєстрації прав на підставі документів, поданих в електронній формі;

– державна реєстрація права власності на нерухоме майно з використанням відомостей Єдиної системи у сфері будівництва (зміни, що набирають чинності з 25 листопада 2021 року).

2.  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28 квітня 2021 року № 1423-IX, постанова Кабінету Міністрів України від 23 червня 2021 року № 663 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»:

– державна реєстрація переважного права на купівлю земельної ділянки сільськогосподарського призначення;

– державна реєстрація наміру продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення;

– державна реєстрація права комунальної власності на земельні ділянки, зо знаходяться за межами населених пунктів.

3.  Закон України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству», прийнятий 05.12.2019 (реєстр. № законопроекту 0858):

– удосконалення відносин оренди землі. Державна реєстрація права оренди земельних ділянок. Алгоритм автоматичного припинення права оренди;

– удосконалення процедури подання заяви на заборону вчинення реєстраційних дій. Зміна процедури скасування державної реєстрації прав, внесення змін до записів.

4.  Загальний огляд найбільш частіших запитань у сфері державної реєстрації, зокрема найбільш типові підстави для відмови у проведенні державної реєстрації прав; покроковий алгоритм дій державного реєстратора під час реєстрації права спільної власності; погашення записів в РПВН, алгоритми дій.

Групу супроводжують співробітники ТОВ КЦ “Бізнес-Гарант”

Учасникам семінару видається сертифікат!

(лекційний матеріал розраховано на 6 годин)

Семінар-тур – це подорож в компанії однодумців, колег, людей об’єднаних фахом і спільними цінностями. Впродовж туру учасники отримають актуальну інформацію щодо державної реєстрації речових прав від одного з найкращих експертів, побачать чарівний Будапешт і одержать нові знання від фахового гіда щодо історії і культури Угорщини. 
В кожного буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.
Програма туру:

Правила в’їзду до Угорщини:

Для в’їзду до Угорщини авіаційним транспортом додатково вимагається або негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, отриманий не пізніше 72 годин на момент в’їзду, або український чи угорський сертифікат про вакцинацію (разом з громадянами, які мають сертифікат, також можуть без обмежень в’їжджати діти до 18 років).

Угорщина визнає всі типи вакцин, які використовуються в Україні для імунізації населення від COVID-19 (AstraZeneca (Covishield, SKBio), CoronaVac/Sinovac Biotech, Comirnaty/Pfizer-BioNTech, Moderna). Країною схвалені цифрові COVID-сертифікати з додатку Дія, роздруковані сертифікати з порталу Дія, а також міжнародні свідоцтва про вакцинацію.

У вартість семінару-туру входить:

• трансфер а/п-готель-а/п;
• 3 ночі в готелі (IBIS BUDAPEST CASTLE HILL 3* ВВ);
• семінар;
• супроводження групи;
• медична страховка (для туристів старше 60 років -доплата 10€)

Додатково аплачується:

• авіаквитки;
• факультативні екскурсії;
• доплата за одномісне розміщення.

Телефонуйте!
+380 66 455 60 53
+380 98 457 63 71