День 6: Бараона – Бароуко – Кабо-Рохо – Агілас

Сніданок у готелі.

З самого ранку ми відправимося в дивовижне місце – мальовничий берег, на який морські хвилі викидають напівкоштовні камені.

Так, так! Мало кому відомо, що тільки в Домінікані, і ніде більше у світі (!), добувають унікальне напівдорогоцінне каміння Ларімар, яке за своїм кольором нагадує блакить морської води. З ним пов’язано багато легенд і міфів. Нам обов’язково пощастить зібрати карибську бірюзу просто серед морської гальки, а після – познайомитися з місцевим ювеліром в автентичній майстерні.

Бути в Домінікані і не скуштувати місцевої кави – страшний злочин! Тому ми відправимося в затишну місцину на найкоротшій річці острова, та й усього світу (топ-10). Чиста, прохолодна річка Лос-Патос завдовжки сягає всього 61 метра. Зробимо зупинку в тіні тропічних дерев на річці і скуштуємо гарячої арабіки, як місцеві кажуть, «кафе домінікано».

Далі, «дорогою 120 поворотів» уздовж мальовничого узбережжя, ми дістанемося до червоної савани. Колір земель Кабо-Рохо заворожує. З південного боку Кабо-Рохо омивають бірюзові найчистіші води Карибського моря і утворюють чудові білосніжні пляжі, які Вас здивують своєю красою.

У заповіднику Харагуа ми відвідаємо один із найкрасивіших і малолюдних пляжів усієї Еспаньйоли – Бухту Орлів (Байа-де-лас-Агілас), де немає будівель і доріг, куди дістатися можна на човні, здійснивши прогулянку серед коралових скель. На пляжі в нас буде вільний час для відпочинку, прогулянок і купання. Рекомендуємо взяти маску для плавання, адже у водах Харагуа мешкають величезні морські зірки.

Поніжившись на пляжі, ми відправимося в Пунта-Кану, де зупинимося для відпочинку.