День 5: Санто-Домінго–Енрикільйо–Бараона

Сніданок у готелі. Переїзд в Енрикільйо.

Серед гір Сьєрра-Баоруко причаївся справжній скарб – величезне солоне озеро Енрикільйо. Перші, хто зустрінуть Вас ще до того, як ми вирушимо на прогулянку по озеру – це ігуани, що живуть тут у своєму природному середовищі. Ці неймовірні тварини обожнюють ласувати фруктами, тож не забудьте припасти частування завчасно. Енрикільйо – найбільше озеро на острові (265 кв. км) і унікальний природний феномен, місце проживання різних земноводних і сотень птахів-ендеміків, яких ми обов’язково зустрінемо по дорозі. Ми здійснимо прогулянку на човні в похмурий мертвий ліс, серед гілок якого причаїлися грізні рептилії – американські крокодили.

Далі ми вирушимо в пустелю Бані, кургани якої досягають 35 метрів заввишки. Наша прогулянка серед древніх пісків досягне Карибського моря, де ми зможемо відпочити в повному усамітненні серед двох стихій. Найдивовижніше, що це – єдина на Карибах пустеля!

Далі дістанемося пляжа мису Пунта-Салінас – одного з наймальовничіших місць Домінікани, що було відкрите Христофором Колумбом у 1502 році. Пісок тут незвичайного для Домінікани кольору – темно-сірого, майже чорного, вулканічного походження.

За бажанням, можна буде скупатися. Салінас полюбили різні екзотичні птахи, і, якщо пощастить, ми зможемо поспостерігати за рожевими фламінго.

Салінас славиться видобутком морської солі, тому ми не можемо не відвідати соляний завод – весь процес тут досі проводиться практично вручну. За небувалу автентичність і фотогенічність конструкції це місце надзвичайно полюбилося фотографам. Рожеві соляні копальні переливаються всіма відтінками пастелі. На пам’ять можна набрати корисної рожевої маслянистої солі.

Далі ми відправимося на південний захід, в місто Бараона, де розмістимося в затишному місцевому готелі і побудемо далеко від галасливих мегаполісів і масових курортів.