День 4: Санто-Домінго

Ранній виїзд з готелю, в сторону Санта-Домінго, по дорозі дивимося печери Три Ока та маяк Колумба.

Ми прогуляємося тінистим парком Мірадор-дель-Есте і відвідаємо сенот – печери Три Ока – рідкісний природний резерв з блакитними підземними озерами, кожне з яких відрізняється за кольором. Пам’ятаєте фільм Індіана Джонс? Саме до дальнього, прихованого озера нас відвезуть на дерев’яному плоту, щоб ми помилувалися всіма красотами парку.

Після цього на нас чекає знайомство із сучасним мегаполісом та історичний екскурс у найперше місто Нового світу – Санто-Домінго.

Засноване братом Христофора Колумба Бартоломео в 1496 році, місто є найстарішим містом усієї Америки. Колоніальне місто (ЮНЕСКО) відмінно збереглося, і у Вас буде можливість прогулятися по найпершій вулиці Америки – Лас-Дамас, по пішохідній вулиці Ель-Конде, відомій своїми маленькими магазинами й архітектурними шедеврами 20-го століття; відвідати найперший і досі чинний кафедральний собор, експозицію в Алькасарі (будинок Колумба); відкрити для себе незвідану історію легендарної особистості Христофора Колумба, а також зайти у величезний Маяк Колумба, який є одним із найбільш двозначних пам’ятників першовідкривачу Америки у світі.

Після закінчення екскурсії – розміщення в затишному готелі в місті.

Увечері обов’язково прогуляємося на центральну площу, де рекомендуємо відвідати ресторанчик із живою музикою, поспостерігати за містянами і скуштувати місцеві коктейлі та кухню. Унікальна можливість побачити справжнє живе Санто-Домінго і відчути себе в ролі Дона Карлеоне!