День 2: Стамбул-Кайсері

Виселення. Ранній трансфер в аеропорт Стамбула.

Виліт у Кайсері о 07:45. Приліт о 09:05. Трансфер у готель RADISSON BLU KAYSERI 5*. Поселення.

Сніданок. Відпочинок у готелі. До ваших послуг – басейн готелю та сауна. З даху готелю відкривається дивовижна панорама на місто, гірську вершину Алі та Ерджіяс – відомий гірськолижний курорт Туреччини.

У Кайсері їдуть за двох причин: взимку кататися на лижах, і цілорік – щоб побачити дивовижну перлину Туреччини і must see для кожного мандрівника – Каппадокію. А ще Кайсері – відомий міжнародний центр парапланерізму. Тож не дивуйтесь, якщо побачите в небі ширяючі крила парапланів 🙂

Радимо навідатись на місцевий базар – колоритний, як усі східні базари, великий, гомінливий і дуже смачний! Знавці та досвідчені мандрівники стверджують, що базар у Кайсері – чи не головна пам’ятка міста. А ще тутешній шопінг навіть краще за стамбульський! Головний торговий центр – Форум Кайсері – буквально в сусідній з готелем Radisson Blu будівлі, займає цілий квартал і включає в себе окрім магазинів з одягом і взуттям, супермаркет електроніки і продуктовий гіпермаркет.

17:00 – 18:00 – Прогулянка долиною, де пасуться дикі коні. Чисте гірське повітря, барвистий захід сонця, фантастичні краєвиди – і купа часу, щоб робити ваші найкращі фото!

19:00 – Повернення у готель та ;вечеря на терасі ресторану місцевої кухні у готелі (входить у вартість).

Ніч у готелі в Кайсері.