СЕМІНАР-ТУР У САНАТОРНО-КУРОРТНИЙ КОМПЛЕКС «ТРЕМБІТА» ТА «ЛІСОВА КАЗКА»

СЕМІНАР-ТУР У САНАТОРНО-КУРОРТНИЙ КОМПЛЕКС «ТРЕМБІТА» ТА «ЛІСОВА КАЗКА»

(с.Велятино, Хустський район, Закарпатської області)

16-23 червня
Шановні друзі!

Всіх хто втомився від карантину, кличемо з собою в новий семінар-тур, в сонячне Закарпаття!

З 16 по 23 червня на базі санаторію «Трембіта» та готелю «Лісова казка»  відбудеться семінар-тур для нотаріусів та зацікавлених юристів зі спадкового права.

Лекційний матеріал читає приватний нотаріус Валентина Шепітко.

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СПАДКОВОГО ПРАВА

Програма семінару:

Актуальні питання спадкового права:

– спадкування частки в статутному капіталі підприємств (в тому числі у випадку смерті єдиного засновника – директора), спадкування фермерських господарств, приватного підприємства;

– спадкування онуками за законом (не за правом представлення);

– оформлення свідоцтва про право на спадщину на майно, що зберігається в банківській скринці;

– можливість успадкування та оформлення свідоцтва на готівкові кошти;

– спадкування обов’язкової частки, визначення віку спадкоємців на обов’язкову частку (за віком чи за пенсійним посвідченням), розрахунок обов’язкової частки;

– видача свідоцтва про право на спадщину нетитульному власнику (майно у спільній власності);

– виділ частки у спільному майні подружжя у випадку смерті нетитульного власника;

– усунення від права спадкування;

– зміна черговості спадкування;

– поділ спадкового майна.

Шепітко В.В.приватний нотаріус Київської області з багаторічним стажем роботи, тривалий час працювала державним нотаріусом, займалась нормативною та методичною діяльністю у складі робочих груп Міністерства юстиції України і Нотаріальної палати України, лауреат професійних відзнак, автор навчальних програм.

Учасникам семінару видається  сертифікат!
(лекційний матеріал розраховано на 8 годин)

 Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором і колегами впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді, знайти рішення практичних кейсів. Учасниками туру є нотаріуси та члени їх сімей.

 Семінар-тур супроводжує:

Костянтин Кошелєв – модератор семінару, директор Консалтингового центра «Бізнес-Гарант».

Регіон розташування комплексу “Трембіта” також називають буйволячою столицею. У селі Велятино і досі можна побачити буйволів “закарпатської” популяції.

Але одним з найцінніших багатств Закарпаття, і зокрема нашого краю, є лікувальні мінеральні води, вживання яких ми успішно використовуємо в лікувальних процедурах нашого оздоровчого комплексу. Лікуємо:

Хронічний бронхіт:

це хронічне запальне захворювання бронхів, що супроводжується нападами мокрого кашлю, тривалість якого не менше шість місяців на протязі 2-х років чи більше. При цьому дані симптоми не мають бути пов’язані з будь-якими іншими захворюваннями верхніх дихальних шляхів, інших органів і систем.

Бронхіальну астму першої та другої ступені важкості:

це хронічне запальне захворювання дихальних шляхів,а саме бронхів, що супроводжується підвищенням чутливості до алергенів(речовин, що викликають алергію).

Емфізему легень:

емфізема легенів (від др грец ἐμφυσάω надуваю роздуваються розбухає) захворювання дихальних шляхів характерними властивостями яких є патологічне розширення повітряних просторів дистальних бронхіол яке супроводжується деструктивно морфологічними змінами альвеолярних стінок.

Супутньо, в Оздоровчому комплексі “Трембіта” також лікуємо:

Опорно – руховий аппарат:

артрит, артроз, різні ускладнення з опорно-руховим апаратом

Кишково-шлункові захворювання

У санаторії «Трембіта» є сучасна галокамера (соляна кімната). Галотерапія — це один із методів фізіотерапії. У його основу покладено застосування штучно створеного мікроклімату, близького за параметрами до умов підземних соляних печер. Під час перебування в галокамері мікрочастинки солі проникають у найвіддаленіші відділи бронхіального дерева, осідають на шкірі. Вони чинять імуномодулюючу, бронходренажну, протизапальну дії. Сіль також має виражений позитивний вплив і на шкіру.

Показання до відвідування соляної печери:

 • бронхіальна астма поза періодом загострення;
 • рецидивуючі бронхіти;
 • алергічні захворювання дихальних шляхів;
 • період відновлення після перенесених гострих респіраторних вірусних інфекцій;
 • бронхіт курців;
 • захворювання лор-органів;
 • шкірні патології, у тому числі й хронічні (нейродерміти, псоріаз, екзема, вугри, дерматити, надмірна сухість, знижений тонус, подразнення);
 • синдром хронічної втоми;
 • неврози, депресії.

Відвідування соляних кімнат є корисним і для дітей. Проведення часу в приємній обстановці сприяє покращенню самопочуття та настрою. Для отримання ефекту спеціалісти рекомендують пройти 10–15 сеансів тривалістю 40–50 хвилин кожен.

Фотогалерея санаторію “Трембіта”:

Готельний комплекс «Лісова казка» знаходиться в чаші гір, екологічно чистій лісовій зоні, на околиці села Велятино, на великій доглянутій території. Мальовниче навколишнє середовище, де чисте та п’янке повітря не залишать байдужими, навіть найвибагливіших поціновувачів гірського відпочинку. Важлива перевага «Лісової Казки» – простора закрита територія серед лісу подалі від доріг і чужих очей.

На території готелю розташовані: ресторан, безкоштовна парковка для автомобілів, дитячий майданчик, відкритий басейн (дорослий та дитячий), баня, бювет, альтанки та мангали.

У вартість проживання входить: користування бюветом з мінеральними водичками Шаянська №4, 242 та Драгівська, безкоштовний трансфер на процедури в оздоровчий комплекс “Трембіта” та на термальні басейни в туристичний комплекс “Теплі води”.

Фотогалерея готелю “Лісова казка”:

Увага! Вартість семінару-туру залежить від обраного вами варіанту: санаторій («Трембіта») чи готель «Лісова казка», з харчуванням або без, з лікуванням або без. Необхідні послуги можна докупити на місці. Зверніть увагу, що у випадку проживання у готелі «Лісова казка» ви маєте змогу відвідувати процедури, бо це один санаторно-курортний комплекс.

Вартість базових процедур в санаторії «Трембіта» складає 160 грн на добу з людини:

 • консультація лікаря;
 • мінеральні ванни;
 • озокерит або грязі;
 • циркулярний або висхідний душ;
 • фізеотерапевтичні процедури;
 • соляна кімната;
 • масаж шийно-коміркової зони або поперекового відділу, користування бюветом з мінеральними водами Шаянська №442, Драгівська;
 • користування тренажерним залом.

Вартість базового 3-ох разового харчування 280 грн з особи на добу.

Як добратись:

Добиратися до санаторію рекомендуємо на особистому автотранспорті. При необхідності можлива організація трансферу з міста Мукачево.

Вирішуйте і приєднуйтесь!
Телефонуйте!
(044) 222 62 10, 222-72-58
+380 98 457 63 71
+380 66 455 60 53