СЕМІНАР-ТУР В ГОТЕЛЬНИЙ СПА-КОМПЛЕКС «ТРИ СИНИ І ДОНЬКА» 5*

СЕМІНАР-ТУР В ГОТЕЛЬНИЙ СПА-КОМПЛЕКС «ТРИ СИНИ І ДОНЬКА» 5*

с. Східниця, Львівська область

6 – 12 липня
ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО. ФУНКЦІЇ ТА АЛГОРИТМИ ДІЙ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРАТОРА

Програма семінару:

1.  Практичний коментар Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності» від 03.10.2019 № 159-IX:

– застосування принципу одночасності вчинення нотаріальної дії та державної реєстрації. Алгоритм дій нотаріуса при застосуванні статті 31-2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

– встановлення особи заявника. Документи, що використовуються представником для цілей реєстраційних дій;

– встановлення правоздатності та дієздатності осіб. Суть, механізми та основна ціль.

2Практичний коментар Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству» № 340-IX 05.12.2019:

– удосконалення відносин оренди землі. Державна реєстрація права оренди земельних ділянок. Алгоритм автоматичного припинення права оренди;

– удосконалення процедури подання заяви на заборону вчинення реєстраційних дій. Зміна процедури скасування державної реєстрації прав, внесення змін до записів.

3.Порядок здійснення Мін’юстом контролю за діяльністю у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, схвалений на засідання Уряду 04.12.2019:

– загальний огляд Порядку здійснення контролю;

– спеціальна перевірка дій державного реєстратора, моніторинг реєстраційних дій;

– камеральні перевірки, диференціація санкцій за порушення законодавства.

4.Загальний огляд найбільш частіших запитань у сфері державної реєстрації, зокрема найбільш типові підстави для відмови у проведенні державної реєстрації прав; покроковий алгоритм дій державного реєстратора під час реєстрації права спільної власності; погашення записів в РПВН, алгоритми дій.

ЛЕЩЕНКО А. О. – заступник директора Департаменту приватного права – начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації. 

В Карпатах, поміж гірськими схилами, мальовничо розкинулось курортне селище Східниця. Воно містить унікальне поєднання неймовірно красивої гірської природи, кришталево чистого повітря та цілющих мінеральних джерел.

Саме тут, поміж величними лісами, де найкраще відчувається неповторність та сила карпатської природи, знаходиться готельний комплекс «Три Сини та Донька 5*». Він гостинно запрошує до себе всіх, хто бажає відпочити від шуму та метушні міста та зарядитись чистою енергією гірської природи.

В «Три Сини та Донька 5*» Ви знайдете все необхідне для повноцінного відпочинку, лікування та розваг. До Ваших послуг 173 просторі готельні номери, кожен з яких забезпечує комфорт та випромінює затишну атмосферу закладу.

Комфортні номери, професійне та якісне лікування, відмінний сервіс, незліченна кількість послуг, які можна отримати тут, дадуть Вам можливість сповна насолодитись відпочинком в готелі «Три Сини та Донька» 5*. А мальовнича гірська природа, разом з лікувальними джерельними водами, чудово сприятиме Вашому оздоровленню.

Медичний центр:

Гордістю готельного комплексу «Три Сини та Донька» 5* є медичний центр «ВЛАДО». Він надає гостям широкий спектр медичних послуг: від діагностики різноманітних захворювань до їх лікування.

Найсучасніше діагностичне обладнання, провідні світові методики лікування та кваліфіковані спеціалісти – все це в комплексі формує потужну лікувальну базу медичного центру та забезпечує йому довіру зі сторони пацієнтів.

В центрі «ВЛАДО» можна отримати консультацію різних спеціалістів та пройти всю необхідну діагностику. Основними напрямками діяльності центру вважається лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та опорно-рухового апарату.

Працівники центру з радістю допоможуть Вам вилікувати та зміцнити Ваш організм чи пройти якісну реабілітацію. А кваліфіковані косметологи попрацюють над тим, щоб Ваше тіло мало красивий та доглянутий вигляд.

Професійний підхід, який використовує медичний центр «ВЛАДО» при діагностиці та лікуванні захворювань, дає високі результати. А вживання лікувальних східницьких вод у бюветі готелю та прогулянки чудовою карпатською природою, роблять лікування ще кориснішим та ефективнішим.

Проживання:

Кожен номер обладнаний всім необхідним, для повноцінного проживання та відпочинку. Окрім важливих та потрібних речей, Ви знайдете тут те, чого очима не побачите, однак неодмінно відчуєте серцем. Це особлива атмосфера затишку та любові, яка огорне Вас своїм теплом та змусить весь світ зачекати, поки Ви відпочиватимете і набиратиметесь сили.

У вартість номеру включено:

  • проживання;
  • 3-разове харчування (сніданок, обід, вечеря, за принципом «шведського» столу з широким вибором страв на будь-який смак);
  • користування тренажерним залом;
  • користування Інтернетом;
  • автостоянка з відеоспостереженням;
  • консультації лікарів-спеціалістів (терапевта, уролога, педіатра).

У вартість семінару-туру входить:

проживання: шість ночей в номері стандарт, 3-разове харчування за системою «шведський стіл»;

– семінар, вісім астрономічних годин лекційного матеріалу;

– користування спортзалом;

– консультація лікарів-спеціалістів (терапевта,   уролога, педіатра).

Додатково оплачується:

– додаткові процедури;
– особисті витрати;

–  дорожні витрати.

Детальна інформація за телефонами:
(044) 222 62 10, 222-82-19
+380 66 455 60 53
+380 98 457 63 71