7 листопада День 11: Вільямс–Гранд Каньйон–Лафлінд

Сніданок в готелі.

Вільямс – Національний парк Гранд Каньйон, кращі оглядові майданчики Каньйону.

Гранд Каньйон утворений річкою Колорадо, яка протягом мільйонів років поступово розмивала плато Колорадо. Вода прорізала собі шлях в порівняно м’яких породах (вапняки, пісковики і сланці), діставшись до твердого граніту.

Довжина Гранд Каньйону – 446 км, ширина на рівні плато – до 29 км, на рівні дна каньйону – до кілометра. Глибина Гранд Каньйону досягає 1 800 метрів. Площа Національного парку, на території якого розташований Великий Каньйон, – майже

5 000 км2.

Потоки води на дні Гранд Каньйону, що несуть пісок і камені, і сьогодні продовжують поглиблювати найвідоміший каньйон у світі, створюючи при цьому дивовижні кам’яні структури.

За бажанням – вертолітна екскурсія над Гранд Каньоном (оплачується додатково – від 275 дол./особа).

Переїзд із Зелігмана в Лафлін – містечко ковбоїв та золотошукачів по історичній дорозі «66», також відоме як Шосе Вілла Роджерса (Will Rogers Highway, в розмовній мові також відоме як «Головна вулиця Америки» або «Мати доріг») — одне з перших шосе в системі шосе США.

Шосе спочатку починалося в Чикаго, штат Іллінойс, проходячи через штати МіссуріКанзасОклахомаТехасНью-МексикоАризона, і закінчувалося в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, охоплюючи в цілому 3940 кілометрів (2448 миль). У масовій культурі отримало популярність в 50-60-і роки XX століття завдяки популярним пісням, які стали хітами, а також телесеріалам.

Ночівля.