7 травня День 6: озеро Херренкимзее – Інгольштадт-аутлет

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Переїзд на береги найбільшого озера Баварії – Кімзе. Відпочинок на озері.

Факультативна екскурсія: «Баварський Версаль – палац Херренкімзеє» (30 євро, включаючи вхідні квитки, аудіогіда і квиток на корабель).

Найрозкішніший палацовий комплекс Баварії, літня королівська резиденція, Херренкімзеє розташований на острові Херренінзель на Кімзеї – найбільшому озері Баварії. Парк з фонтанами і палац є зменшеною копією Версаля. Але є і деталі, що відображають схильність баварського короля до казок і фантазій, а також непомірної трати коштів з державної скарбниці.

Огляд палацу і парку. Повернення в Мюнхен до обіду.

Після обіду пропонується факультативна екскурсія на головний завод фірми «Audi» в Інгольштадт (30 євро, максимальна кількість – 30 осіб). У пресувальному цеху Ви відчуєте силу формуючих інструментів, у зварювальному цеху – побачите захоплюючий балет зварювальних роботів. Ви станете свідками “весілля” – коли в процесі кінцевого складання зливаються воєдино двигун і кузов автомобіля.

Для тих, хто не бере участі в екскурсії на заводи «Audi», – пропонуємо кілька годин провести в аутлеті «бутик-містечко Інгольштадт Віллаж», що розташований за 7 км від центру міста (проїзд 10 євро).

Місто Інгольштадт наприкінці XIV століття на 55 років стало столицею герцогства Баварія-Інгольштадт. У 1472 році в місті засновано перший у Баварії університет. А ще через 300 років декан юридичного факультету університету Адам Вейсгаупт заснував орден ілюмінатів.

23 квітня 1516 року в Інгольштадті було проголошено закон про «чистоту» пива. Тільки три компонента, згідно з цим законом, можуть бути в цьому пиві: вода, хміль і ячмінь. Це найстаріший у світі закон про якість продукту харчування, який зберігає чинність по сьогодні!

Переїзд в готель в районі міста Вайден (Баварія).

Ночівля в готелі в Вайдені (неподалік від кордону з Чехією)

Всього за день 470 км.