6 травня День 5: Замки Нойшванштайн, Хоеншвангау – Фюссен

Сніданок у готелі. Вільний день в Баварських Альпах.

Факультативна екскурсія: замки «казкового короля»: Нойшванштайн, Хоеншвангау і місто романтиків Фюссен (додатково 45 євро, включаючи вхідні квитки та аудіогіда).

Замок Хоеншвангау було побудовано в 30-і роки XIX століття королем Баварії Максимільяном II (батьком «казкового» Людвіга) в модному стилі романтизм на місці зруйнованої фортеці середньовічних лицарів з роду Швангау.

Король Людвіг II провів у цьому замку дитинство і більшу частину життя. Тут він приймав композитора Ріхарда Вагнера, який ніколи не бував у замках Нойшванштайн і Херренкімзеє. Мати короля, стара королева Марія, після смерті сина прожила в замку близько трьох років аж до смерті в 1889 році.

Нойшванштан. 5 вересня 1869 року було закладено перший камінь для будівництва величезного і найзнаменитішого замку в Баварії. На момент смерті короля вартість замку перевищила сім з половиною мільйонів марок, що було за мірками того часу надзвичайною сумою.

Фюссен – місто романтиків. Місто розташоване у верхній Баварії на березі річки Лех. У місті є традиція прикрашати фасади будинків використовуючи старовинну баварську техніку розпису по мокрій штукатурці. Центр містечка пішохідний і дуже романтичний! Мирний альпійський луг, на якому пасеться фіолетова Milka з реклами шоколадок, – не фотомонтаж. Реклама знімалася недалеко від містечка Фюссен!

Прогулянка центром міста. Вільний час для обіду і шопінгу.

Охочі зможуть відвідати королівські терми Фюссена (оплачується додатково на місці). Це відмінний термальний комплекс. Невеликий і спокійний, з басейнами різного ступеня мінералізації (перебування в термах від 2-ох до 3-ох годин).

Повернення в готель в Баварських Альпах . Ночівля в готелі.

Всього за день 150 км.