29 серпня День 8: Единбург

Сніданок.

Единбург – столиця Шотландії, місто замків і старовинної архітектури, музеїв і колоритних пабів, в якому жили і творили великий шотландський поет Роберт Бернс і знаменитий письменник Вальтер Скотт. Екскурсія по Единбургу з ліцензованим гідом.

Вільний час для самостійного відвідування Королівського палацу Холіруд. Офіційна резиденція Королеви Великобританії в Шотландії полонить Вас своїми інтер’єрами і багатою історією (вхідні квитки оплачуються додатково).

Пропонуємо також відвідати Единбурзький замок – найвідоміший і відвідуваний замок Шотландії (вхідні квитки оплачуються додатково). Гордістю замку є одна із найстаріших будівель в Шотландії, капела Святої Маргарити, побудована на початку XII століття. Також в замку можна побачити корону Шотландських монархів, амуніцію, історичні артефакти та ряд інших предметів і реліквій. Замок, що велично підноситься на високій скелі в самому серці міста, є символом Единбурга.

Також пропонуємо відвідати каплицю Рослин (вхідні квитки оплачуються додатково), це єдина середньовічна каплиця, яка веде свою історію з 1446 року і використовується Шотландською Єпископальної Церквою.

Ночівля в готелі.