28 червня День 3: Санта-Сусанна

Сніданок у готелі. Відпочинок в Санта-Сусанні.

Курортне містечко Санта-Сусанна розташоване на узбережжі Середземного моря, за годину їзди від Барселони. Йому вдається поєднувати природну красу, чарівність середньовіччя і сучасну інфраструктуру.

Санта-Сусанна потопає в зелені, тому тут вистачає зон для неквапливих прогулянок на природі. Живий інтерес викликає заповідний парк Ботер, розташований біля старої частини курорту. Тут завжди панує заспокоєння – насолодитися цією атмосферою в оточенні екзотичних рослин можна під час пішої або велосипедної прогулянки. У парку є майданчик з місцями для пікніка і старовинний фонтан Ботер. Вода в нього поступає з мінерального джерела і вважається корисною для здоров’я.

Місто Santa Susanna є справжнім райським куточком для тих, хто шукає краще місце для сімейного відпочинку або просто відпустки далеко від повсякденних турбот. Тут є все: першокласні готелі, чистісіньке і тепле море, дивовижні по чистоті піщані пляжі.

Пляж – головне достоїнство Санта-Сусанни. Він простягнувся на 3 км, а завширшки досягає від 50 до 75 метрів. Узбережжя покрите крупним світлим піском, але кожна з ділянок має свою назву і особливості. Центральний пляж називають Льевант. Біля нього зосереджені кращі готелі Санта-Сусанни і основна курортна інфраструктура. Пляж тягнеться на 800 м уздовж міського променаду і добре обладнаний: на Льеванте є спортивна зона, шезлонги, кафе, душові. Також доступні дитячі розваги.

Поруч знаходиться пляж Platja Les Dunes. Незважаючи на свою віддаленість від центральної частини міста пляж Дюнес користується великою популярністю серед відпочивальників, оскільки тут є майже все для того, щоб захоплююче провести свій день.

Ночівля.