СЕМІНАР-ТУР “КРАЇНИ БАЛТІЇ”

СЕМІНАР-ТУР «КРАЇНИ БАЛТІЇ»
3-9 серпня
ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Програма семінару:

 1. Практичний коментар Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності» від 03.10.2019 № 159-IX.
 2. 2.Суб’єкти державної реєстрації та їхні повноваження. Нотаріус як суб’єкт державної реєстрації. Випадки проведення реєстраційних дій виключно нотаріусом.
 3. 3.Територіальний та екстериторіальний принципи при проведенні реєстраційних дій: порядок проведення державної реєстрації.
 4. 4.Заявники. Визначення обсягу цивільної правоздатності та дієздатності. Документи, що засвічують повноваження представників заявника. Перевірка повноважень представника.
 5. 5.Вимоги до документів, що подаються державному реєстраторові.
 6. 6.Особливості проведення окремих реєстраційних дій щодо ТОВ/ТДВ: зміна складу учасників, зміна розміру статутного капіталу, виключення учасника, вихід учасника, вступ спадкоємців/ правонаступників до складу учасників ТОВ/ТДВ.
 7. 7.Використання відомостей Єдиного реєстру боржників, Єдиного реєстру довіреностей, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, Автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП) при проведенні реєстраційних дій.
 8. 8.Підстави для зупинення розгляду документів та відмови у державній реєстрації.
 9. 9.Новий модельний статут ТОВ:

– дві редакції нового модельного статуту ТОВ: «за замовчуванням» та «на вибір та їхня відмінність;

– порядок державної реєстрації створення ТОВ, що провадитиме діяльність на підставі модельного статуту, вимоги до цих документів;

– порядок змінити типу установчого документа ТОВ: з модельного на власний та навпаки, вимоги до цих документів;

– що робити, якщо ТОВ «залишилось працювати на старому модельному статуті»;

– алгоритм проведення реєстраційних дій в ЄДР щодо ТОВ, що провадять/ провадитимуть діяльність ні підставі модельного статуту.

В. ЖЕЛІНСЬКИЙ   державний реєстратор, начальник відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.

Учасникам семінару видається сертифікат!

(лекційний матеріал розраховано на 8 годин)

Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором і колегами впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді, знайти рішення практичних кейсів. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.

Начитка лекційного матеріалу відбувається під час руху в автобусі, в мікрофон гіда, також заплановані зустрічі-консультації по індивідуальним питанням з лектором в залі готелю.

Семінар-тур супроводжують:

Гід туристичної компанії  «Феєрія мандрів»

Співробітник  Консалтингового центра «Бізнес-Гарант».

Програма туру:
3 серпня
День 1:  Київ-Рига 

Зустріч з групою в аеропорту Бориспіль (Київ).

Початок реєстрації на рейс за 2.5 години, закінчення реєстрації за 45 хвилин до виліту. Реєстрація групи на рейс Київ-Рига ВТ401.

 Виліт о 09:45. Приліт в Ригу в 11:35, зустріч в аеропорту з гідом, автобусно-пішохідна екскурсія по Ризі.

 Рига. Це місто часто називають “Маленьким Парижем”. Чарівна Стара Рига в середньовічних тонах, прекрасні бульвари з перлинами архітектури югендстиля і дерев’яна забудова XIX століття закликають Вас закохатися в місто з першого погляду.

Захоплююча пішохідна екскурсія по Старому місту Риги: кріпосні стіни, вежі і площі, Двір Конвенту, Будинок Чорноголових, Церква Святого Петра, середньовічні будинки і комори, Бастіонна гірка, знаменитий Домский Собор і Три брати, Шведські ворота і багато що інше.

У вас буде можливість погуляти по вузьких вуличках Старого міста, насолодитися їх ароматом, відчути їх історію.

Після закінчення екскурсії обід в ресторані ROZENGRĀLS. Автентичний, середньовічний, ресторан Rozengrāls розташовується в центрі Старої Риги в приміщеннях, які вже в 1293 році згадуються в манускриптах, як найстародавніший винний льох і місце проведення урочистостей Ризької ратуші!

Трансфер в готель в Ризі. Розміщення, відпочинок. Вільний час.

 4 серпня
День 2:  Рига-Таллінн

Сніданок в готелі. Виселення з номерів.

Переїзд в Таллінн (близько 5 годин).

По дорозі (через 1 годину) екскурсія в Сигулде і обід (всього біля 3 годин).

Завдяки своїй неймовірно красивій природі і архітектурним пам’ятникам Сигулда здобула собі славу “Латвійської Швейцарії”.

Прибуття в Таллінн, розміщення в готелі в центрі Таллінна, відпочинок. Для бажаючих вечірня прогулянка по Таллінну.

5 серпня
День 3:  Таллінн

Сніданок в готелі.

Запрошуємо Вас на пішохідну екскурсію по загадковому, легендарному і трохи містичному Таллінну.

Ви відчуєте незабутню чарівність старовинного європейського міста з потужними стінами і багатовіковими міськими воротами, суворими сторожовими вежами, величними соборами і блискучою від дощу бруківкою. Місто-казка, де на червоних черепичних дахах живуть флюгерні дракони і півні. Таллінн наповнений легендами, як старовинна бабусина скриня.

Після 12:00 вільний час у Таллінні.

У Таллінні розташовано більше десятка музеїв які ви можете відвідати: музеї історії, рослинного світу, музики, культури тощо.

Ніч в готелі у Таллінні.

6 серпня
День 4:  Таллінн-Гельсінкі

Сніданок в готелі.

Вільний день у Таллінні

Екскурсія в Гельсінкі (у вартості). Пропонуємо Вам провести час в Гельсінкі (переїзд на паромі).

Сучасний корабель «Star» долає шлях від Гельсінкі до Таллінна всього за дві години. Ви можете прекрасно провести час подорожі за обідом в ресторані à la carte, за шведським столом, в піцерії або кафе. А зона шопінгу площею більше 1500 кв. метрів дозволить вам зробити відмінні покупки.

Вас чекає оглядова екскурсія по Гельсінкі, під час якої у Вас буде можливість познайомитися з історією цього міста. Ви побачите усі найцікавіші пам’ятки північної столиці, почуєте історію виникнення і розвитку міста, а також поласуєте місцевими делікатесами. Оглянете Сенатську площу, яка увінчана білим головним Кафедральним собором міста. Площа охороняє величний пам’ятник Олександру II, а неподалік, на проспекті Маннергейма, встановлений кінний монумент на честь першого президента Фінляндії – К. Маннергейма.

Ви побачите православний Успенський собор, де зберігаються декілька цінних ікон, у тому числі і чудотворна Козельщанская ікона Божої Матері, прогуляєтесь мальовничим бульваром Еспланада.

Повернення в Таллінн. Ніч в готелі Таллінна.

7 серпня
День 5:  Таллінн-Юрмала

Сніданок в готелі. Виселення з готелю, переїзд в Юрмалу (близько 6 годин).

Переїзд в Пярну, по мальовничій дорозі, уздовж берегів Балтійського моря і соснових лісів. Прибуття в Пярну – неймовірно чарівне і старовинне містечко на узбережжі Балтійського моря і однойменної річки, де місцями збережена унікальна дерев’яна архітектура.

На екскурсії по Пярну Ви прогуляєтеся по затишних вуличках Старого Міста, осяяних сонячними променями, помилуєтеся симпатичними і яскравими барочними будиночками, насолодитеся красою місцевих парків і, звичайно ж, побачите будинки, де жили Густав Фаберже, Абрам Петрович Ганнібал і “ловець блискавок” Георг Ріхман. “Червона” вежа, Талліннські ворота, бастіони, прибережний променад, морський бриз – усе це чекає Вас під час екскурсії по Пярну.

Переїзд в Юрмалу.

Прибуття в Юрмалу, зустріч з гідом, екскурсія по Юрмалі, розміщення в готелі JURMALA SPA HOTEL 4*.

Юрмала оточена  красивими лісами. Саме тут Ви відчуєте усю красу Балтійських дюн, силу і потужність природи в злитті річки Лиелупе і Балтійського моря, унікальність природних екосистем. Юрмала- найзнаменитіший курорт у Балтиці, що вражає своїми природними скарбами : морем, лікувальними грязями, мінеральними водами і сосновими лісами. Прозоре чисте повітря, запах смоли, вікових сосен, даху дерев’яних будинків – усе це створює неповторну атмосферу. Прогуляйтеся по центральній пішохідній вулиці Jomas, вдихніть свіжість бризу набережної, відпочиньте в затишному кафе або ресторанчику, насолодіться найсвіжішими блюдами з риби, м’яса, а також незабутніми булочками з кориці в місцевих кондитерських. Придбайте унікальні сувеніри з різноманітних відтінків бурштину – від молочного до темно-шоколадного.

Зверніть увагу! Готель вдало розташований в самому центрі курортної Юрмали, на пішохідній вулиці Jomas, в 5 хвилинах пішки від пляжу. У готелі впродовж усього дня можна насолодитися повноцінним відпочинком і відновити енергію в центрі саун і басейнів Wellness Oasis (халати в номері і щоденне відвідування Центру 2,5 години в день входять у вартість проживання).

Також готель має в розпорядженні конференц-зони до 340 місць, оглядовий скай-бар на 11 поверсі, ресторан для вечері. Як опція: можлива вечеря в готелі (близько 20 евр/чел, за умови групи від 25 чел).

Ніч в Юрмалі.

8 серпня
День 6:  Юрмала

Сніданок в готелі

Вільний день у Юрмалі. Відпочинок, прогулянки уздовж узбережжя і унікальних лісових парків.

9 серпня
День 7:  Юрмала-Рига-Київ

Сніданок в готелі. Вранці можливе відвідування СПА-центру.

Виселення з готелю до 12:00.

Вільний час до 15:00.

Траснфер до аеропорту.

Виліт в Київ рейсом Рига-Київ ВТ404 о 18:15

Приліт в Київ о 20:05. 

У вартість туру входить:

 • авіапереліт Київ-Рига-Київ а/ к «АirBaltic»;
 • проживання в двомісних номерах, сніданки в готелях ” шведський стіл “;
 • обід в Ризі в середньовічному ресторані;
 • транспортне і екскурсійне обслуговування за програмою;
 • паром в Гельсінкі і назад і екскурсійне обслуговування;
 • багаж на перельоті (20 кг зареєстрованого багажу, 8 кг ручної поклажі – встановлених габаритів), реєстрація на рейси для групи надається безкоштовно;
 • медична страховка.

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • вхідні квитки при екскурсійному обслуговуванні;
 • проїзд в міському транспорті;
 • додаткові опції і екскурсії, не вказані в програмі;
 • одномісне розміщення (доплата 290 євро).
Телефонуйте!
(044) 222 62 10, 222-72-58
+380 66 455 60 53
+380 98 457 63 71