12 жовтня День 3: Лісабон (Ешторил-Кашкайш-Сінтра-мис Року)

Сніданок в готелі. Вільний час для знайомства з місто.

Пропонуємо факультативну екскурсію на цілий день Ешторіл-Кашкайш-Сінтра-мис Року  (додатково 60 євро, ланч у вартості, екскурсія розрахована на 8 годин).

Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте Сінтру – найкрасивіше місто в Португалії, оголошене ЮНЕСКО світовим надбанням, яке був місцем не лише літньої резиденції португальських королів, але і місцем відпочинку аристократів ще з Середніх віків.

Прогуляєтеся по історичному центру і відвідаєте національний палац Піна який як в казці схований в таємничому парку, виростаючий з гранітних брил. Ця казка в камені була побудована в XIX столітті королем Фердинандом на вершині Місячної Гряди – містичного і таємничого місця, шанованого ще римлянами.

Старовинне містечко Сінтра, оспіване Байроном, неповторне і зберігає свій старовинний вигляд, що занурює нас в минулі часи. Сінтра відома своїми унікальними Палацово-парковими ансамблями: ви відчуєте містику цього місця, познайомившись з садибою Кінта та Регалейра, що зберігає таємницю, яка зафіксована в камені.

Містичний шлях пізнання себе архітектор Луїджі Маніні і хазяїн Антоніу Аугушту Карвальу Монтейру зафіксували в театральних декораціях квітучого парку, де поступово відкриваються нашому погляду оригінальні альтанки.

Потім ви побуваєте в самій крайній західній точці Європи, де “кінчається Земля і починається Море”. Морське минуле Португалії перекликається з сьогоденням – від мису Року шлях лежить до сучасних курортів. Знаменитий пляж Гіншу – мекка серфінгістів і гурманів, яких  притягають сюди кращі рибні ресторани.

Кашкайш – улюблене місце проживання фінансової еліти. Ви побачите Боки ду Інферну (Пащу Аду) – грот, створений морськими хвилями, Фортецю, Марину і Бухту Кашкайша. Надовго залишаються в пам’яті морські пейзажі цього аристократичного курортного містечка.

Ешторіл – містечко поряд з Кашкайшем – улюблене місце відпочинку європейської еліти на початку ХХ-го століття, відомий термальний курорт, нещодавно відроджений, також знаменитий своєю історією епохи Другої Світової Війни, де жили королі і дворянські сім’ї, які ховалися від переслідування фашистів. Казино Эшторіла також притягає відвідувачів в це затишне прибережне містечко.

Повернення в Лісабон. Вільний час. Ночівля.