11 жовтня День 2: Лісабон

Сніданок в готелі.

Оглядова екскурсія по Лісабону (екскурсія у вартості, 4 години)

Лісабон неможливо оглянути за чотири години повністю, але дізнатися цікаву інформацію, побачити унікальні пам’ятки, скласти уявлення про головне місто Португалії, зробити чудові фото.

Лісабон – єдина столиця в Європі на узбережжі Атлантики. Інших немає. Всі вони набагато далі від берегової лінії.

Столиця Португалії стоїть на семи пагорбах, як і Рим.

Відносно недавно, у 1755 році, місто було практично знищено стихією – жахливий землетрус і два цунамі серед білого дня знесли більшу частину будівель, поховали тисячі людей. Столиця була швидко відбудована заново – стала чистішою, світлішою і сьогодні процвітає.

На початку екскурсії Ви познайомитеся з центральним проспектом міста – Авеніда та Лібердаде, який воістину є самим серцем столиці, а також відображенням моди, витонченості і ділового способу життя. Площа Руссіу – поза сумнівом, одна з найкрасивіших площ міста, його жива книга, вона пам’ятає і немов розповідає історію королівських сімей, що часто зупинялися тут, щоб насолодитися виставою в міському театрі.

Праса де Комерсіу, велична і таємнича, свого часу була головними морськими воротами Лісабона. Перше кафе міста знаходиться саме тут: колись тут обслуговували відвідувачів при світлі свічок. Уявіть, кафе зберіглося і працює до наших днів.

Уздовж щонайдовшої річки на Піренейському півострові, Тежу, можна потрапити до знаменитого моста 25 де Абріл (25 квітня), поєднуючи північ Лісабона з його приміськими зонами, він входить в двадцятку щонайдовших мостів світу.

Якраз звідси добре видно монумент Крішту Рей, Царя Христа, що відкриває нам свої обійми. Потім в районі Белем, розташованому в самому гирлі Тежу, звідки колись виходили знамениті португальські каравели, буде можливість ознайомитися з пам’ятниками Епохи Великих Географічних відкриттів: Белемскою Вежею (легка і ажурна конструкція яка більше нагадує казковий замок, ніж оборонну споруду) і монастирем Жеронімуш (монастир іеронімитів), де покояться останки Васко де Гама і короля Мануеля, що дав назву унікальному декоративному стилю “мануеліно”. Саме тут, у Белеме, височіє сучасний монумент-пам’ятник Першовідкривачам, що прославляє подвиги португальських мореплавців.

Після закінчення екскурсії вільний час.

Ночівля.