14 жовтня День 5: Лісабон-Порту

Сніданок. Вільний день в Лісабоні.

Для тих, що бажають велика факультативна екскурсія на цілий день в Порту (додатково 105 євро, круїз та дегустація портвейну у вартості).

 Це місто вабить своєю особливою атмосферою, зве, інтригує і залишається великою загадкою – як там, в Порту? Щоб отримати вичерпну відповідь на питання, що самий, що ставиться, пропонуємо відправитися в північну столицю побачити все своїми очима. Це буде незабутня подорож, яка перевершить будь-які очікування і залишить незабутнє враження, – саме в Порту залишиться шматочок Вашої душі.

Порту знаходиться на відстані 300 км від Лісабона. Дорога займе 3 години, але знайомство з містом залишиться у вашій пам’яті надовго. У Порту Ви побачите усі головні пам’ятки, серед яких: стара частина міста, Рібейра, яка знаходиться під охороною ЮНЕСКО, Кафедральний Собор, вокзал Сау Бенту, церква Св. Франциска, авенида Альядуш, дзвіниця Клеригуш (один з символів міста) епохи бароко, кафедральний собор, від якого по середньовічних вуличками з гранітними будинками XII ст. спустіться на набережну Доуро і прокотіться на кораблику під видатними мостами Эйфеля і Кардозу (оплачується додатково 15 євро), відвідаєте церкву Св. Франциска, рівною якій по обробці позолоченим різьбленням немає в Європі, відвідаєте винні льохи, де витримується, “старіє” найвідоміше португальське вино-портвейн. Дегустація портвейну.

Повернення в Лісабон. Ночівля.