СЕМІНАР-ТУР ДО ЄГИПТУ

Семінар-тур до Єгипту

(курорт марса Алам)

24.10 – 31.10
Виліт Київ-Марса Алам о 3:40 ранку (термінал F)
Виліт Марса Алам-Київ о 6:00 ранку (прибуття до терміналу F)
Готель «ROYAL BRAYKA BEACH RESORT» 5*
Харчування: «all inclusive».

Трансфер: від / до аеропорту Марса Алам (45 км)

ЗАХИСТ ПРАВ ВЛАСНОСТІ ТА КОРИСТУВАННЯ.
ЯК ЗМІНЯТЬСЯ ЗЕМЕЛЬНІ ПРАВОВІДНОСИНИ З 2019 РОКУ?

Програма семінару:

 1. Зміни щодо виникнення прав власності на землю.

–           Перереєстрація колективної власності.

–           Ключові зміни щодо прав на землю сільськогосподарського призначення.

–           Невитребувані паї та нерозподілені земельні ділянки. Реєстрація речових прав на такі земельні ділянки. Що слід враховувати?

 1. Особливості міни земельними ділянками у масиві земель сільськогосподарського призначення.

–           Міна земельних ділянок їх власниками та користувачами.

–           Вимоги до договору міни. Про що слід пам’ятати.

–           Внесення відомостей про масив земель с/г призначення до ДЗК та державна реєстрація земельних ділянок, що входять до такого масиву.

–           Як застосовується переважне право власника (користувача), який володіє істотною частиною масиву земель сільськогосподарського призначення на укладання договору оренди?

–           Обмін правами оренди земельними ділянками (виділеними в натурі (на місцевості) власникам земельних часток паїв) – нові вимоги законодавства.

 1. Реєстрація речових прав.

      Які зміни передбачаються в законодавстві?

–           Особливості використання та розпорядження землями, що залишилися у колективній власності колективного сільськогосподарського підприємства, сільськогосподарського кооперативу, сільськогосподарського акціонерного товариства

–           Особливості набуття і реалізації права оренди на земельні ділянки, розташовані у масиві земель сільськогосподарського призначення.

–           Міна земельними ділянками шляхом укладання договору суборенди та державна реєстрація права суборенди.

–           Перенесення інформації з ДЗК до реєстру прав.

–           Як уникнути ризиків подвійної оренди земельних ділянок?

Крім того ви отримаєте відповіді на актуальні питання, які виникають у нотаріусів щодо земельних правовідносин, зокрема:

 1. «Чи може на земельній ділянці з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування житлового будинку знаходитися квартири? Наскільки це відповідає законодавству?»
 2. «Переведення із садового в житловий. Земля залишилась – ведення садового. Змінить цільове неможливо. Як проводити відчуження будинку та земельної ділянки?»
 3. Як вирішити питання щодо реєстрації земельної ділянки в ДЗК, коли наявне накладання декількох ділянок?
 4. Який документ видається органами ДЗК в тому випадку коли змінилася площа земельної ділянки зазначеної у державному акті при фактичних обмірах?
 5. «Чому після переходу права власності, наприклад, в блоці «право власності» реєстр ДЗК не підтягує правоустановлючий документ? Цей блок залишається пустим. Або при первинній реєстрації на землю, також ніяких документів, на основі яких виникло право власності, у витязі не вказано?
 6. Цікавить практика застосування земельного законодавства, щодо спадкування права оренди землі у разі смерті орендаря. Так як практика різна, законодавством деякі питання не врегульовано.
 7. При реєстрації в ДРРП іншого речового права по договору емфітевзису, ця інформація у Витяг з ДЗК не підтягується.
 8. «Спадкодавцю належить земельна ділянка на праві спільної сумісної власності. Після видачі свідоцтва як зареєструвати перехід права, розділ вже відкритий?»

МАРТИНЮК О.А. – заступник директора Департаменту приватного права – начальник управління нормативно-правового та методичного забезпечення нотаріату Міністерства юстиції України. Автор чисельних статей в профільних виданнях. Тривалий час працювала в Держгеокадастрі. Експерт-тренер з питань вирішення земельних спорів Національної школи суддів. Доктор філософії у галузі права, має значний викладацький досвід.

Учасникам семінару видається сертифікат!
(лекційний матеріал розраховано на 8 академічних годин)
 Семінар-тур супроводжують:

Гід туристичної компанії «Феєрія мандрів»

Співробітник Консалтингового центра «Бізнес-Гарант».

Курортний готель «Royal Brayka Beach Resort» розташований безпосередньо в затоці Марса Брайка, де гості зможуть зайнятися водними видами спорту серед коралових рифів Червоного моря. Серед просторих садів комплексу облаштовано тенісний корт і фітнес-центр.

Номери мають балкон або терасу та оснащені кондиціонером, супутниковим телебаченням і міні-баром. Wі-Fi  у готелі платний (краще придбати картку Vodafonе  у аеропорту).

Курортний готель «ROYAL BRAYKA BEACH RESORT» 5* має ресторани із обслуговуванням у форматі меню та “шведського столу” . Після активного дня можна відпочити за прохолодним напоєм у барі. Аніматори готелю та ді-джей у нічному клубі забезпечать для гостей розважальну програму на всю ніч.

Курортний готель «ROYAL BRAYKA BEACH RESORT» 5*розташований у туристичній зоні міста Марса Алам, за 17 км від центру міста. Відстань до аеропорту “Марса-Алам” складає 45 км. Гості можуть скористатися безкоштовною автостоянкою та прокатом автомобілів.

Розташування цього помешкання – одне з найкращих у місті Абу-Дабаб! Воно подобається гостям більше, ніж розташування інших помешкань у цьому районі.

У вартість туру включено:

 • лекційний матеріал 8 академічних годин;
 • матеріали семінару і канц. приладдя;
 • проживання в готелі «ROYAL BRAYKA BEACH RESORT» 5* 7 ночей / 8 днів;
 • супроводжуючий по усьому туру;
 • медичне страхування.

У вартість туру не включено:

 • особисті витрати;
 • віза (25 $).
Телефонуйте!
(044) 222 62 10, 222-72-58
+380 66 455 60 53
+380 98 457 63 71
www.bizgarant.com