ТУРИСТИЧНА ПОДОРОЖ “ШВЕЙЦАРІЯ – ЦЕ РАЙ!”

Туристична подорож «Швейцарія – це Рай!» (12 днів)

27 червня – 8 липня
Маршрут: Київ – Мілан – Лугано – тематичний парк “Швейцарія в мініатюрі” – Беллінцона – перевал Сен-Готард – Андерматт – Цюрих – Шаффгаузен – Штайн-ам-Райн – Базель – Берн – Женева  – Лозанна – Веве – Монтре – село сироварів Грюйєр – Інтерлакен – Маєрлінг – Тун – Грюйєр – шоколадна фабрика “Кайе” –  вершина Пілатус – Люцерн – Аскона – Локарно – долина Верзаска – Мілан – Київ

Це найбільш продуманий тур по Швейцарії без зайвих переїздів! Тільки з Феєрією – тур за ціною автобусного, авіапереліт входить у вартість! За 12 днів подорожі Ви побачите та відвідаєте найцікавіші пам’ятки країни, на Вас чекають казкові швейцарські пейзажі, мальовничі долини та перевали, знамениті міста та колоритні гірські села.

Ви відвідаєте мальовничі європейські водоспади: Рейнський, Трюммельбахський і Рейхенбахський; здійсните захопливий переїзд через гірський перевал Сен-Готард, побуваєте в Шильонському замку, підніметесь на вершину містичної гори Пілатус на найстарішій в Європі зубчастій залізниці. Всі основні прогулянки та екскурсії входять у вартість, а саме: Лугано, Беллінцона, Цюрих, Базель, Берн, Женева, Лозанна, Веве, Монтре, Люцерн!

Також на Вас чекає день відпочинку на березі озера або в горах у районі Інтерлакена, а також повний день в Женеві! До Ваших послуг – комфортабельні автобуси європейського класу, та готелі категорії не менше 3*.

Групу супроводжує – досвідчений і ерудований супроводжуючий, один з кращих гідів Феєрії – Олександр Романенко!

Програма туру:

27 червня

День 1:  Київ-Мілан-Лугано

Виліт з Києва у Мілан о 10:40.

Посадка в автобус. Переїзд в Лугано.

По дорозі можливе відвідування парку «Швейцарія в мініатюрі» (від 15 людей, вхідний квиток для групового відвідування 16 у.о.).

Прогулянка по Лугано. На вас чекають чудові пам’ятки, серед яких: прекрасна набережна озера Черезіо, розкішне казино, ратуша, собор Святого Вінсента, старовинна романська церква Пресвятої Богородиці покровительки з приголомшливими ангелами та фресками епохи Відродження, дуже гарний парк Бельведер.

Розміщення в готелі біля Лугано. Ніч у готелі.

28 червня

День 2:  Лугано-Беллінцона-перевал Сен-Готард-Андерматт-Цюрих

Сніданок.

Огляд м. Беллінцона – тихої та чарівної столиці ” найтеплішого кантону Швейцарії”. Тут розташовані три чудові середньовічні замки, які відмінно збереглися до наших днів і знаходяться під охороною ЮНЕСКО, дивовижна будівля муніципалітету, церква Санта-Марія-делла-Граціє, ресторанчики “гротто”.

Захопливий переїзд через гірський перевал Сен-Готард з зупинкою на панорамних оглядових майданчиках.

Відвідування курортного містечка Андерматт та знаменитого Чортового мосту.

Переїзд в район Цюриха.

Розміщення в готелі. Ніч у готелі.

29 червня

День 3:  Цюрих (Шаффгаузен) – Штайн-ам-Райн – Рейнський водоспад

Сніданок.

Пішохідна екскурсія по Цюриху з оглядом старої частини міста, Великого Цюрихського собору (Гроссмонстер), кабаре “Вольтер”, церкви Діви Марії з вітражами Марка Шагала, древнього собору Святого Петра, Ратуші часів ренесансу, а також знаменитої вулиці Банхофштрассе.

Вільний час.

Для охочих автобусна поїздка (30 у.о.) в «найбільш швейцарське» місто – Шаффгаузен та «Рейнську перлину» – місто Штайн-ам-Райн; відвідування Рейнського водоспаду – найбільшого водоспаду в Європі.

Повернення в готель. Ніч у готелі.

30 червня

День 4:   Цюрих-Базель-Берн-Женева

Сніданок.

Відвідування Базеля.

Прогулянка по місту з оглядом кафедрального собору, фонтану який рухається “Фастнахтбруннен” міської ратуші (також можлива поїздка через Рейн на «найбільш екологічно чистій поромній переправі”).

Переїзд в Берн.

Пішохідна прогулянка по місту з оглядом Ведмежого центру, старовинних аркад, ратуші, оригінального фонтану “Пожирач дітей”, готичного собору Святого Вінсента, Часової вежі Цитглоггетурм, будівлі Парламенту.

Переїзд в район Женеви. Розміщення в готелі.  Ніч у готелі.

1 липня

День 5:   Женева (Женевське озеро)

Сніданок.

Екскурсія по Женеві. Перед Вами постануть: набережна Женевського озера, меморіал графа Брюнсвіка, міський фонтан (137 метрів заввишки) палац ООН, старе місто, Ратуша, будівля Арсеналу, стіна Реформації, кафедральний собор Святого Петра, «Квітковий годинник».

Вільний час.

Для охочих захоплива прогулянка на катері по Женевському озеру (12 у.о.) з оглядом засніжених піків Монблану, чудових парків, резиденцій та вілл нафтових магнатів і коронованих осіб.

Вільний час.

Повернення в готель.  Ніч у готелі.

2 липня

День 6: Женева-Лозанна-Веве-Монтре-Шильонський замок-(Грюйєр)-Інтерлакен

Сніданок.

Переїзд в Лозанну.

Прогулянка по місту з відвідуванням його стародавньої частини, грандіозного кафедрального собору, палацу Рюміна, набережної Уші, Олімпійського музею.

Відвідування «Перлини швейцарської Рив’єри» – Веве та Монтре.

Відвідування Шильонського замку (додатково 12 у.о.).

Переїзд в район Інтерлакена.

Розміщення в готелі 3* в районі Інтерлакена. Ніч у готелі.

3 липня

День 7: Інтерлакен

Сніданок.

Відпочинок в «чарівному Межозер’ї» в районі Інтерлакена. У вільний час можливо: піднятися на поїзді на вершину Юнгфрау – «дах Європи» (на висоту 3 454 м.).

Або на фунікулері до захмарного ресторану Джеймса Бонда «Піц Глорія»; здійснити захоплюючу прогулянку на старовинному колісному пароплаві по озеру Тун або Бріенц; відвідати романтичні карстові печери або цікавий етнографічний музей під відкритим небом Балленберг, покататися на гірських самокатах або велосипедах; просто піднятися високо в гори і насолодитися неповторними пейзажами Бернського нагір’я.

Повернення в готель в районі Інтерлакена. Ніч у готелі.

4 липня

День 8: Інтерлакен-(Яунпасс-Грюйэр-Тун)

Сніданок.

Додаткова екскурсія на цілий день (50 у.о.): через грандіозні пейзажі перевалу Яунпасс (1 500 м) в казкову село сироварів Грюйєр, де виробляють однойменний сир і готують дуже смачне блюдо – фондю); відвідування старовинної шоколадної фабрики «Кайе» з надзвичайно цікавою оглядовою екскурсією і дегустацією найсмачнішого шоколаду в Швейцарії (!).

На зворотному шляху – відвідування блискучого міста Тун з чудовим старовинним замком на березі красивого озера.

Повернення в готель в районі Інтерлакена. Ніч у готелі.

5 липня

День 9: Інтерлакен (водоспади Трюммельбах, Рейхенбахський водоспад, село Майерлинг)

Сніданок.

Вільний час в районі Інтерлакена.

Додаткова автобусна поїздка на цілий день (40 у.о.). Ви відвідаєте унікальні водоспади Трюммельбах, розташовані в скельних гротах, знаменитий високогірний Рейхенбахскій водоспад – місце «останньої сутички» легендарного детектива Шерлока Холмса і зловісного професора Моріарті.

Також Ви побуваєте в чарівній альпійському селі Майерлинг – на батьківщині тістечка безе.

Повернення в готель. Ніч у готелі.

6 липня

День 10: Інтерлакен-перевал Брюніг-г.Лілатус-Люцерн-Лугано

Сніданок.

Переїзд в місто Люцерн через альпійський перевал Брюніг.

По дорозі – захопливий підйом на вершину містичної гори Пілатус (2135 м) на найстарішій в Європі зубчастій залізниці (55 у.о.).

Пішохідна екскурсія по Люцерну з оглядом середньовічної стіни Музеггмауер, найдавнішого критого дерев’яного мосту в Європі Каппельбрюкке, «найзворушливішого пам’ятника» в світі – «Помираючий лев», найбагатшої церкви єзуїтів, розписних фасадів будинків.

Вільний час.

Переїзд у район Лугано. Розміщення в готелі.  Ніч у готелі.

7 липня

День 11: Лугано (Аскона-Локарно)

Сніданок.

Факультативна екскурсія у місто Аскона (30 y.e) – «перлина озера Маджоре»: огляд кафедрального собору Святих Петра і Павла, Музею сучасного мистецтва, Будинки Серодіне, прекрасною набережною.

Екскурсія по місту Локарно з оглядом старовинного замку Вісконті і головній площі (Пьяцца Гранде), з підйомом на фунікулері до святилища Пресвятої Богородиці на скелі (Madonna del Sasso) і прогулянкою по чудовій набережній.

Відвідини мальовничої долини річки Верзаска – «найчистішої річки в світі» із зупинкою у високогірній греблі (220 м) Джеймса Бонда та біля давньоримського моста Понте Романо.

Повернення в готель.  Ніч у готелі.

8 липня

День 12: Лугано-Мілан-Київ

Сніданок.

Переїзд у Мілан.

Виліт з Мілана до Києва. Прибуття до Києва о 18:35

Увага! Ціни на екскурсії можуть бути трохи змінені в залежності від курсу Швейцарського франка до євро.

Під час подорожі туристична фірма залишає за собою право змінювати готелі по маршруту на готелі такого ж класу й вище.

Порядок проведення екскурсій за програмою може змінюватися залежно від погодних умов, розкладу роботи музеїв, місцевих свят та інших побічних чинників.

Груповий авіаквиток з даного туру виписується не раніше ніж за день до вильоту.

У вартість туру входить:

 • авіапереліт;
 • 10 ночей в готелях 3* зі сніданками;
 • оглядові екскурсії;
 • супровід професійного гіда;
 • проїзд автобусом за вказаним маршрутом;
 • медична страховка.

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки до музеїв;
 • додаткові екскурсії (розрахунок у євро);
 • проїзд в міському транспорті;
 • для власників не біометричних паспортів – віза;
 • туристичний збір в готелях.