СЕМІНАР-ТУР ДО ГРУЗІЇ “ВИНО І ГОРИ”

Семінар-тур до Грузії

“На батьківщину світового виноробства”

9-14 жовтня

Маршрут: Київ-Тбілісі-Мцхета-Кахетія-Сігнахі-Ананурі-Казбегі-Тбіліс-Київ

ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Програма семінару:

НОВИЙ ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО.

 1. Алгоритм проведення державної реєстрації прав з урахуванням всіх законодавчих змін, що внесені до постанов Кабінету Міністрів України № 1141 і № 1127  щодо порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно зокрема:

– формування заяв та виготовлення сканкопій;

– здійснення пошуків в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, основна мета та ціль таких пошуків;

– внесення відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про об’єкти, про спільну власність, про права на земельні ділянки, зареєстровані до 2013 року;

– погашення записів в РПВН.

 1. Коментар роз’яснень Міністерства юстиції України “щодо деяких актуальних питань у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” (на лист НПУ №13/4).
 2. Алгоритм проведення державної реєстрації прав залежно від способу набуття права та об’єкта нерухомого майна, зокрема:

– державна реєстрація права власності на новостворене майно за забудовником;

– державна реєстрація права власності на об’єкти, побудовані до 5 серпня 1992 року;

– державна реєстрація права власності за інвестором, членом кооперативу чи іншою особою, яка набула майнові права;

– державна реєстрація права власності на об’єкт нерухомого майна після проведення реконструкції;

– державна реєстрація права власності на об’єкт незавершеного будівництва;

– державна реєстрація прав у результаті поділу об’єкта нерухомого майна;

– державна реєстрація прав за заявою спадкоємця;

– державна реєстрація прав на підставі рішень судів.

ЛЕЩЕНКО А. О. – заступник директора Департаменту приватного права – начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації.

Семінар-тур супроводжують:

Гід туристичної компанії  «Феєрія мандрів»

Костянтин Кошелєв – модератор семінару, директор Консалтингового центра «Бізнес-Гарант».

Учасникам семінару видається сертифікат!
(лекційний матеріал розраховано на 8 годин)
Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором і колегами впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді, знайти рішення практичних кейсів. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.
Начитка лекційного матеріалу відбувається під час руху в автобусі, в мікрофон гіда, також заплановані зустрічі-консультації по індивідуальним питанням з лектором в залі готелю.

Грузія – це гарний настрій, це дивовижні, талановиті і дуже гостинні люди. Це країна древніх традицій, неймовірної краси гір і озер. Якщо ви любите пригоди, кавказкий колорит і національну грузинську кухню – обов’язково їдьте в Грузію! Ми побуваємо в столиці Грузії – Тбілісі. Це місто, немов магніт, притягує людей з усіх куточків планети. Яскраві враження від дотику до його самобутньої культури забезпечені, якщо пройтися по Мосту Світу, відпочити в парку “Рике”, піднятися на канатці до фортеці “Нарикала”, побачити усе місто з гори Мтацминда або просто гуляти цілий день по місту.

Нас чекає знайомство з Мцхета – першою столицею Грузії, усипальнею грузинських царів. Ми побачимо фортецю Ананури, включену в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Окрім цього, побуваємо в Троїцькій церкві в селі Гергети – одній з головних пам’яток Грузії, і насолодимося сногшибательными панорамами на легендарний Казбек. А також заглянемо в місто любові – Сигнахи, де закоханий художник Нико Пиросмани засипав площу кольорами для улюбленої жінки – французької актриси Маргарити де Севр. Грузія дарує так багато позитивних емоцій і залишає такий солодкий післясмак, що немає сенсу все описувати – треба просто їхати в тур!

Програма туру:
9 жовтня
День 1: Київ-Тбілісі

Рейс PS 515 G , виліт о 12:00. 

Прибуття у Тбілісі о 15:45.

Трансфер і заселення в готель  Metekhi Line 4*.

Ніч в Тбілісі.

10 жовтня
День 2: Тбілісі

Сніданок в готелі.

Вільний час.

Факультативна екскурсія по Тбілісі + квитки на фунікулер (10 доларів).

Огляд пам’яток Тбілісі розпочинається із Старого міста: район знаменитих сірчаних лазень і інжирна ущелина з водоспадом. Нарікала – “неприступна фортеця”, яку вважають душею Тбілісі. Фортеця заснована в IV столітті, розташована на горі Мтацмінда, з гори відкривається чудовий вид на столицю, група також побачить пам’ятник “Мати Грузії”.

Огляд храму Сіоні, після відвідування якого Ви побачите міст Світу і пройдетеся по ньому. Пройшовшись по мосту Світу Ви опиніться біля Храму Метехі – церква побудована в ім’я Успіння Пресвятої Богородиці.

Після обіду відвідування Пантеону, де поховані відомі державні діячі, діячі культури – Олександр Грібоєдов і його дружина княжна Ніно Чавчавадзе, і багато інших.

Повернення в готель. Ніч в Тбілісі.

Я – текстовий блок. Натисніть кнопку «Редагувати», щоб змінити цей текст. Прокинувшись одного ранку після неспокійного сну, Грегор Замза виявив, що він у себе в ліжку перетворився на страшну комаху.

11 жовтня
День 3: Тбілісі-Мцхета

Сніданок в готелі.

Екскурсія в Мцхета + винна дегустація і тур до маєтку Шато Мухрани.

Зустріч з гідом в лобі готелю і ми відправимося в Мцхету – найдревніше місто країни, засноване в 5 столітті до н.е., розташоване у злитті річок Арагві і Кури. Згідно із старовинними переказами, місто заклав нащадок Ноя – Мцхетос. Місто є святим місцем для кожного грузина, місцеві жителі називають його “Другим Єрусалимом”, також тут знаходиться велика кількість пам’ятників включених в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Відвідування монастирів – Джвари, кафедрального собору – Светіцховелі, жіночого монастиря – Самтавро.

Винний тур у маєтку Мухрані, під час якого Ви дізнаєтеся історію грузинської королівської сім’ї і захоплюючі легенди.

Екскурсія по маєтку, Дегустація вин приготованих по старовинних традиційних рецептах.

Повернення в Тбілісі. Ніч в готелі.

12 жовтня
День 4: Тбілісі-Кахетія-Сігнахі

Сніданок в готелі.

Екскурсія в Кахетію + винна дегустація і тур по виноробні Хареба.

Ранній виїзд в Кахетію. Відвідування по дорозі в Сігнахі монастирського комплексу – Бодбе. Монастирський комплекс Бодбе – це загальнонаціональна грузинська святиня. Тут в кафедральному соборі Святого Георгія покояться останки равноапостольскої Ніно Каппадокійської – великої крестительниці Грузії, передвісника християнської епохи.

Прибуття в Сігнахі. За місцевим переказом, закоханий художник Ніко Піросмани покрив площу перед готелем кольорами, де жила його улюблена жінка – французька актриса Маргарита де Севр. Про це співається в популярній пісні у виконанні Алли Пугачової “Мільйон яскраво-червоних троянд”.

Відвідування Цинандалі – цей шикарний маєток кахетинських князів Чавчавадзе. Саме тут запрацював перший в усій Алазанській долині винний завод. Упродовж усього XIX століття садиба Чавчавадзе в Цинандалі була справжнім центром світського життя в Грузії.

Тут збиралися музиканти, письменники і поети, саме тут Олександр Грібоєдов познайомився зі своєю майбутньою дружиною – княжною Ніною Чавчавадзе. Маєток оточений прекрасним парком в якому свого часу гуляли Пушкін і Лермонтов. Поїздка в один із найстаріший виннийх погреб Кахетії.

Тур по винному тунелю Хареба, дегустація вина.

Вечірнє повернення назад в Тбілісі.

Ніч в готелі.

13 жовтня
День 5: Тбілісі-Ананурі-Казбері

Сніданок в готелі.

Екскурсія в селище Степанцмінда до гори Казбегі + джипи до Троїцької церкви в Гергеті.

Ранній виїзд в Казбегі, по дорозі відвідування древньої фортеці Ананурі.

По приїзду в Казбегі Ви пересідаєте на машини з високою прохідністю, щоб дістатися до Троїцької церкви в Гергеті – це візитна картка Грузії і найпопулярніша пам’ятка в Казбегі. Храм знаходиться високо на горі біля села Гергеті на висоті більше 2000 метрів над рівнем моря. Звідси відкриваються просто неймовірні і захоплюючі види на Казбек, на усі навколишні гори і льодовики.

Повернення в Тбілісі. Ніч в готелі.

14 жовтня
День 6: Тбілісі-Київ

Сніданок в готелі.

Вільний час.

Трансфер в аеропорт.

Рейс Тбілісі-Київ PS 516 G. Виліт о 16:35

Прибуття до Києва о 18:35

У вартість туру входить:

 • авіапереліт;
 • 6 днів/5 ночей проживання в готелі  Metekhi Line 4* із сніданками;
 • трансфери з/в аеропорт;
 • екскурсії за програмою у супроводі гіда.
 • 8 годин лекційного матеріалу;
 • медична страховка.

У вартість туру не входить:

 • факультативна екскурсія по Тбілісі (10 доларів за умови повної групи).
 • вартість одномісного розміщення.

 

Телефонуйте!
(044) 222 62 10, 222-72-58
+380 66 455 60 53
+380 98 457 63 71