СЕМІНАР-ТУР “ПЕРЛИНИ УКРАЇНИ: КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ФОРТЕЦЯ І ХОТИНСЬКИЙ ЗАМОК”

Семінар-тур

«Перлини України: Кам’янець-Подільська фортеця і Хотинський замок»

12 – 14 квітня

ПРОБЛЕМИ ВИКОНАННЯ СУБ’ЄКТАМИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПОВНОВАЖЕНЬ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ БІЗНЕСУ

Маршрут: Київ – Кам’янець-Подільский – Київ.
Виїзд автобусом з м. Київа 12.04.19 р.
Проживання в готелі «Reikartz Кам’янець-Подільський».
Програма семінару:
 1. Межі повноважень державного реєстратора при проведенні реєстраційних дій.
 2. Територіальність та екстериторіальність при проведенні реєстраційних дій. Предметна юрисдикція при проведенні реєстраційних дій щодо окремих юридичних осіб.
 3. Проблематика приймання-передавання реєстраційних справ. Що робити, якщо реєстраційна справа ще не передана за новим місцезнаходженням (місцем проживання) суб’єкта?
 4. Визначення поняття «місце проживання» фізичної особи-підприємця. За якою адресою здійснюється державна реєстрація фізичної особи-підприємця (у тому числі внутрішньо переміщених осіб)? Державна реєстрація фізичною особою-підприємцем сімейного фермерського господарства.
 5. Вимоги до установчих документів юридичних осіб. Попереднє погодження установчих документів окремих юридичних осіб. Типові помилки при написанні установчих документів.
 6. Порядок проведення реєстраційних дій щодо приведення установчих документів юридичних осіб різних організаційно-правових форм у відповідність до вимог чинного законодавства.
 7. Найменування юридичної особи. Аналіз змін, що відбулися у Вимогах до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки. Трансформація АТЗТ, ЗАТ у ПрАТ та ВАТ у ПАТ; зміна типу акціонерного товариства та вилучення його з найменування: порядок проведення реєстраційних дій.
 8. Модельний статут ТОВ: обмеження щодо використання. Проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб, що провадять діяльність на підставі модельного статуту.
 9. ТОВ/ТДВ: вихід особи зі складу учасників, відчуження частки в статутному капіталі, порядок набуття права власності на частку, виключення учасника.

10.Вихід особи зі складу учасників ТОВ і ТДВ: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.

11.Статутний та складений капітал у юридичних осіб: порядок формування та зміни його розміру. Формування статутного капіталу ТОВ/ТДВ за рахунок земельних ділянок та майнових прав.

12.Фермерське господарство: як і кому відчужити. Правовий статус майна, що внесене що складеного капіталу.

13.Використання відомостей Єдиного реєстру боржників та Державного реєстру актів цивільного стану громадян при проведенні реєстраційних дій. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця у зв’язку з її смертю, визнанням її безвісно відсутньою або оголошенням померлою.

ЖЕЛІНСЬКИЙ В.  державний реєстратор, начальник відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.

Учасникам семінару видається сертифікат!
(лекційний матеріал розраховано на 8 годин)
Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором і колегами впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді, знайти рішення практичних кейсів.
Начитка лекційного матеріалу відбувається під час руху в автобусі, в мікрофон гіда, також заплановані зустрічі-консультації по індивідуальним питанням з лектором в залі готелю.
Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.

Семінар-тур супроводжує:

Костянтин Кошелєв– директор консалтингового центру «Бізнес-Гарант».

ПРОГРАМА ТУРУ
12 квітня
День перший

07:00 – посадка в туристичний автобус на київському залізничному вокзалі «Південний». Виїзд.

14:00 – прибуття в Кам’янець-Подільский. По дорозі запланована перша частина семінару (відстань в дорозі близько 450 км).

Розміщення в готелі «Reikartz Кам’янець-Подільський».

Прогулянка містом. Вільний час. По бажанню групи організація вітальної вечері

За часів Речі Посполитої поляки називали Ка́м’яне́ць-Поді́льський перлиною в короні короля. Його фортеця і замок оточені природним каньйоном, який створює грецьку літеру Омега та є природнім захистом.

Перші згадки про замок відносяться до 1374 року. До наших часів зберіглося чарівне старе місто, прекрасний замок, мури і башти фортеці. Замок нещодавно відреставрований. В вечірній час туристи і городяни можуть  помилуватись красивою ілюмінацією, зробити класні фото.

В місті багато ресторанчиків і кафе, де ви зможете покуштувати блюда локальної кухні, випити вина, кави, а потім прогулятися затишними вуличками.

13 квітня
День другий

Сніданок в готелі.

10:00 – 13:00 Автобусно-пішохідна екскурсія в Кам’янець-Подільский і Хотинський замки. Екскурсію проводить один з найкращих гідів міста, який розповість про його давню і сучасну історію. Ми зможемо відвідати замки, панорамні площадки, храми. Родзинка екскурсійної програми це Хотинська фортеця і замок, які є «героями» багатьох історичних фільмів. Розташована на березі широкого Дністра, Хотинська фортеця вражає своїми мурами, масштабом, суворою красою.

Вільний час. На вечір планується зустріч-консультація Віталія Желинського з питань реєстрації.

14 квітня
День третій

Сніданок в готелі. Вільний час. Від’їзд в Київ.

Дорогою до Києва відбудеться друга частина семінару.

У вартість семінару-туру входить:

 • перевезення туристичним автобусом по маршруту;
 • проживання і сніданки: 2 ночі в готелі «Рейкарц»;
 • вісім астрономічних годин лекційного матеріалу та індивідуальні консультації;
 • супроводження по всьому маршруту туру;
 • екскурсійна програма;
 • страхування подорожуючого.

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • вхідні квитки в замки.
 Телефонуйте!
044-222-72-37, 044-222-82-37
099-130-09-20, 099-423-33-54