СЕМІНАР-ТУР ДО ІСПАНІЇ “БАРСЕЛОНА-ВАЛЕНСІЯ-МАДРИД”

Семінар-тур «Барселона-Валенсія-Мадрид»

 5 – 13 вересня

 Поділ та виділ, об’єднання нерухомого майна.

Програма семінару:

 1. Поділ та виділ нерухомого майна: виділ частки із майна, що є у спільній частковій власності; поділ майна, що є у спільній частковій власності; виділ частки із майна, що є у спільній сумісній власності; поділ майна, що є у спільній сумісній власності.
 2. Участь нотаріуса у процедурі державної реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна, створені у результаті поділу, виділу частки з об’єкта нерухомого майна або об’єднання об’єктів нерухомого майна: нотаріальне посвідчення договору про поділ нерухомого майна. Перелік документів та особливості нотаріального посвідчення договору.
 3. Перелік документів та особливості реєстрації права власності на нерухоме майно, що створюється шляхом поділу або об’єднання майна, що перебуває у спільній власності відповідно до:

– Закону України «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

– Постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. N 1127 «Про державнуреєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

– Постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. N 1141 “Порядок ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно”.

 1. Застосування у процедурі поділу, виділу частки з об’єкта нерухомого майна або об’єднання об’єктів нерухомого майна положень:

– ІНСТРУКЦІЇ про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, затверджена  наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 24 травня 2001 року N 127 в редакції, що діє з 15.01.2019 р.

– ІНСТРУКЦІЇ щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об’єктів нерухомого майна, затверджена  наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 18 червня 2007 року N 55, зареєстрована  в Міністерстві юстиції України 6 липня 2007 р. за N 774/14041 – визначає порядок проведення робіт з поділу, виділу та розрахунку часток житлових будинків, будівель, споруд, іншого нерухомого майна (далі – об’єкти нерухомого майна), крім земельних ділянок, та застосовується суб’єктами господарювання, які здійснюють технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна (далі – суб’єкти господарювання) при підготовці проектних документів щодо можливості проведення робіт з поділу, виділу та розрахунку часток об’єктів нерухомого майна.

– ЗАКОНУ УКРАЇНИ “Про регулювання містобудівної діяльності”

 1. Самочинне будівництво та поділ нерухомого майна.
 2. Особливості державної реєстрація права власності на земельну ділянку, що створюється шляхом поділу або об’єднання.
 3. Огляд судової практики з питань поділу, виділу частки з об’єкта нерухомого майна або об’єднання об’єктів нерухомого майна.

Лучнікова Ю. В.приватний нотаріус, член Комісії Нотаріальної палати України з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності, член Консультативно-методичної ради з питань нотаріату при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області, автор статей у профільних виданнях.

Учасникам семінару видається сертифікат!
(лекційний матеріал розраховано на 8 годин)

Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором і колегами впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді, знайти рішення практичних кейсів. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.

Начитка лекційного матеріалу відбувається під час руху в автобусі, в мікрофон гіда, також заплановані зустрічі-консультації по індивідуальним питанням з лектором в залі готелю.

За 8 днів туру Ви зможете познайомитись з культурою, традиціями та історією великої Іспанії, побувати в найпрекрасніших містах, відкрити для себе безмежну красу та чарівність країни. Крім багатої екскурсійної програми, на Вас чекає вдосталь вільного часу для прогулянок.

Ваші яскраві спогади від канікул в Іспанії залишаться з вами надовго!

Семінар-тур супроводжують:

Гід туристичної компанії  «Феєрія мандрів»

Костянтин Кошелєв – модератор семінару, директор Консалтингового центра «Бізнес-Гарант».

Програма туру
5 вересня
День1: Київ-Барселона

Виліт з Києва в 9: 55, рейс PS 991.

Прибуття у Барселону. Пішохідна екскурсія в Готичному кварталі з оглядом Будинку музики, Кафедрального Собору, музею Пабло Пікассо, ринку Бокерія. Вільний час в центрі Барселони.

Переїзд в готель, поселення.

Ночівля у Барселоні (Rafaelhoteles Badalona 4*).

6 вересня
День 2: Барселона

Сніданок.

Оглядова екскурсія у Барселоні з відвідуванням Парку Гуэль (10 євро) і Собору Саграда Фамілія (20 євро), знайомство з районом Эшампле, підйомо на видові майданчики на горі Монтжуік.

Вільний час.

Барселона – головна туристична перлина Іспанії. Місто розташовано на північному сході країни за 120 кілометрів від іспано-французького кордону та є столицею автономної провінції Каталонія – найважливішого з економічної точки зору регіону Іспанії.

Після екскурсії можливе відвідання аутлету (трансфер оплачується додатково).

Ночівля у Барселоні.

7 вересня
День 3: Барселона – Фігерас – Жирона

Сніданок.

Вільний час у Барселоні.

Для бажаючих додаткова екскурсія в Фігерас (Театр-музей Далі) та Жирону (50 євро включаючи вхідні квитки до театру-музею Сальвадора Далі).

Театр-музей Сальвадора Далі. Сам музей і кожна його деталь представляють собою справжній витвір мистецтва, де об’єднуються незвичайні картини, скульптури, меблі та різноманітні елементи декору.

Відвідування музею, де представлено близько 1500 експонатів Фонду Гала-Далі і знаходиться могила майстра.

Жирона – місто яке з давніх часів було відоме своєю неприступною фортецею, яка витримала десятки осад і набігів.

Ніч у готелі.

8 вересня
День 4: Барселона-Валенсія

Сніданок.

Вільний час у Барселоні. Для тих, хто бажає, можлива додаткова екскурсія в Монтсеррат (35 євро), де зберігається «Чорна Мадонна», яка виконує бажання та лікує від хвороб.

Переїзд у Валенсію.

Ночівля у Валенсії (Checkin Valencia4*

9 вересня
День 5: Валенсія

Сніданок.

Екскурсія у Валенсії: знайомство із Старим містом (Кафедральний Собор (вартість вхідного квитка 5 євро), Шовкова Біржа, Ринок, площа Мерії) і з Містом Наук і Мистецтв.

Вільний час у Валенсії. Можливе відвідування знаменитого музею Наук принца Феліпе, в якому всі експонати слід чіпати руками, панорамного кінотеатру «Хемісферік» та Океанаріума.

Ночівля у Валенсії.

10 вересня
День 6: Валенсія-Мадрид

Сніданок.

Вільний час у Валенсії для відвідування численних музеїв: Океанографічного Парку, Музею Фізики, Художнього Музею, Зоопарку.

На даний момент у Валенсії налічується 35 музеїв, кожен з яких присвячений окремій тематиці, що допомагає особливо яскраво розкрити ту або іншу особливість характеру валенсийцев, розповісти про найбільш значимі свята і традиції Автономії Валенсії або ближче познайомити з великою культурною спадщиною цього регіону Іспанії.

Для тих, хто бажає, можлива додаткова екскурсія у “Керамічний рай” (20 євро).

Переїзд в Мадрид.

Ночівля в Мадриді (Silken Torre Garden 3*).

11 вересня
День 7: Мадрид

Сніданок.

Велика автобусно-пішохідна екскурсія у Мадриді з оглядом Веж, що Падають, стадіону Сантьяго Бернабеу, Пласа де Торос, вокзалу Аточа, Гран Віа, Площі Іспанії, Королівського Палацу, площ Пласа Майор і Пуэрта дель Сіль.

Вільний час у Мадриді. Мадрид, один з найкрасивіших міст світу, столиця, що має колосальну культурну і художню спадщину. Тут так органічно поєднуються сучасні бізнес-центри і середньовічна архітектура, кращі нічні клуби Європи, прекрасні парки і, звичайно ж, безліч музеїв.

Пропонуємо також  відвідати фламенко (40 євро).

Ночівля у Мадриді.

12 вересня
День 8: Мадрид

Сніданок.

Вільний час у Мадриді, для тих, хто бажає, можлива додаткова екскурсія в Эскоріал (величний палац епохи Філіпа II) і Сеговію (60 євро, включаючи вхідні квитки в Эскоріал і Алькасар Сеговії) з оглядом римського акведука, Кафедрального Собору і Алькасара.

Ночівля у Мадриді.

13 вересня
День 9: Мадрид-Київ

Сніданок.

Вільний час у Мадриді, для бажаючих можлива додаткова екскурсія в Толедо (45 євро, включаючи вхідні квитки в Кафедральний Собор) з оглядом Арабського, Християнського і Єврейського кварталів.

Можливе відвідування музею Прадо.

Вечірній трансфер в аеропорт Мадрида. Виліт в Київ. Прибуття в Київ о 8.00. наступного дня (за розкладом).

У вартість туру входить:

 • авіапереліт Київ-Мадрид -Київ;
 • 8 ночей в готелях (2х-местные номери, душ, WC);
 • сніданки в готелях;
 • проїзд на комфортабельному автобусі по вказаному маршруту;
 • медична страховка;
 • супровід гіда і екскурсії по маршруту.

У вартість туру не входить:

 • оформлення візи (для власників не біометричних паспортів) – 70 євро, для дітей до 18 років і пенсіонерів – 35 євро;
 • вхідні квитки в музеї;
 • додаткові екскурсії;
 • проїзд в міському транспорті;
 • податок на проживання в курортних містах (оплачується наличными гідові перед поселенням в готель);
 • доплата за одномісне розміщення 290 євро;
 • користування системою “радіо-гід” з розрахунку – 5 євро/день.
Телефонуйте!
(044) 222 62 10, 222-72-58
+380 66 455 60 53
+380 98 457 63 71