СЕМІНАР-ТУР ДО НОРВЕГІЇ “СКАНДИНАВСЬКА КАЗКА”

Семінар-тур «СКАНДИНАВСЬКА КАЗКА»

(Швеція — Норвегія — Данія)

ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО В НОТАРІАЛЬНІЙ ПРАКТИЦІ

І ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ

20-31 серпня

Маршрут: 

Київ – Стокгольм – Осло – плато Хардангервідда – водоспад Верінгфоссен – Ойстессе – водоспад Стендалфоссен – Берген – Нерей-фьорд – Согне-фьорд – Фоднес – Манхіллер – Лейкангер – льодовик Бойебрін – Бріксдальский льодовик – Ольден – Гейрангер-фьорд – круча «що “Летить», – підйом на гору Далснібба – Ліллехаммер – Осло – музеї Осло – замки Данії – Копенгаген – Київ

Виліт з Києва 20 серпня.

Програма семінару:

 1. Зміни щодо виникнення прав власності на землю.

–           Перереєстрація колективної власності.

–           Ключові зміни щодо прав на землю сільськогосподарського призначення.

–           Невитребувані паї та нерозподілені земельні ділянки. Реєстрація речових прав на такі земельні ділянки. Що слід враховувати?

 1. Особливості міни земельними ділянками у масиві земель сільськогосподарського призначення.

–           Міна земельних ділянок їх власниками та користувачами.

–           Вимоги до договору міни. Про що слід пам’ятати.

–           Внесення відомостей про масив земель с/г призначення до ДЗК та державна реєстрація земельних ділянок, що входять до такого масиву.

–           Як застосовується переважне право власника (користувача), який володіє істотною частиною масиву земель сільськогосподарського призначення на укладання договору оренди?

–           Обмін правами оренди земельними ділянками (виділеними в натурі (на місцевості) власникам земельних часток паїв) – нові вимоги законодавства.

 1. Реєстрація речових прав.

    Які зміни передбачаються в законодавстві?

–           Особливості використання та розпорядження землями, що залишилися у колективній власності колективного сільськогосподарського підприємства, сільськогосподарського кооперативу, сільськогосподарського акціонерного товариства

–           Особливості набуття і реалізації права оренди на земельні ділянки, розташовані у масиві земель сільськогосподарського призначення.

–           Міна земельними ділянками шляхом укладання договору суборенди та державна реєстрація права суборенди.

–           Перенесення інформації з ДЗК до реєстру прав.

–           Як уникнути ризиків подвійної оренди земельних ділянок?

МАРТИНЮК О.А. – заступник директора Департаменту приватного права – начальник управління нормативно-правового та методичного забезпечення нотаріату Міністерства юстиції України. Автор чисельних статей в профільних виданнях. Тривалий час працювала в Держгеокадастрі. Експерт-тренер з питань вирішення земельних спорів Національної школи суддів. Доктор філософії у галузі права, має значний викладацький досвід.

Учасникам семінару видається сертифікат!
(лекційний матеріал розраховано на 8 годин)

Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором і колегами впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді, знайти рішення практичних кейсів. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.

Скандинавська казка – тур-подорож “Феєрії” країнами Скандинавії  з відпрацьованим роками маршрутом. Ви здійсните справжню подорож в інший вимір, занурившись у світ казкових фіордів і гірських вершин, красивих льодовиків та панорамних доріг, від яких перехоплює подих.

На вас чекають Данія, Норвегія, Швеція: оглядові екскурсії найцікавішими місцями, вільний час для відпочинку та відвідування визначних пам’яток. Ви побуваєте в старовинних палацах і замках, відвідаєте стародавні міста Роскілле, Еребру, Уппсала, пропливете на катері мальовничими фіордами та каналами, підніметеся на “дах Норвегії”, доторкнетеся до первозданної природи.

Семінар-тур супроводжують:

Костянтин Кошелєв – модератор семінару, директор Консалтингового центра «Бізнес-Гарант».

Тарас Чернов – гід туристичної компанії  «Феєрія мандрів»

Програма туру:
 20 серпня
 День 1:  Київ-Стокгольм

Виліт з Києва о 09:30 за розкладом (рейс PS171)

Оглядова екскурсія містом з оглядом острова Гамла Стан, міського собору, королівського палацу, ратуші, «флігеля Карлссона», парламенту, середньовічних вуличок.

Стокгольм – столиця Швеції, а також одне з найбільших скандинавських міст, відомий різноколірними будівлями оригінального забарвлення і відкритому тут “стокгольмському синдрому”. Назва мегаполісу переводиться як “острів, укріплений палями” або “острів на стовпах”. Це пов’язано із особливістю місцевості : Стокгольм, з населенням в 921 тисяч жителів, займає 14 островів, які об’єднані мостами.

Вільний час.

Ніч у готелі (в передмісті).

 21 серпня
 День 2:  Стокгольм

Сніданок. Вільний час у місті.

Стокгольм – місто рідкісної краси, це підтвердить кожен, хто хоч раз побував в нім. Для багатьох стає справжнім відкриттям те, як різним кварталам Стокгольма вдалося зберегти їх власний унікальний характер і шарм. Величезні перепади висот і місця, з яких відкриваються дивовижні краєвиди, квартал  Söder докорінно відрізняються від вузьких вуличок середньовічного Старого міста. Своє обличча і у затишних торгових вулиць в околицях Stureplan, і у критого ринку в кварталі Ostermalm.

За  бажанням: прогулянка каналами міста (25 євро), відвідування музею фрегата «Ваза» (15 євро).

Ніч у готелі (в передмісті).

22 серпня
 День 3:  Осло

Сніданок. Переїзд в Осло.

Екскурсія містом із оглядом нового району Aker brygen, старої фортеці, королівського палацу, парламенту, вулиці Карла Юхана.

Вільний час в Осло. За бажанням – відвідування Національної галереї (11 євро), Історичного музею, Ратуші.

Огляд парку скульптур Густава Вігеланна.

Осло став столицею Норвегії у 1814 році, і саме тут знаходяться найбільші культурні установи країни. Круглий рік тут можна послухати оперу, помилуватися балетом і подивитися театральні вистави міжнародного класу, а в Музеї Мунка і незліченних художніх галереях любителі мистецтва можуть помилуватися знаменитими витворами мистецтва.

Переїзд у готель. Ніч у готелі.

23 серпня
 День 4:  Берген

Сніданок.

Переїзд у Берген через мальовниче плато Хардангервідда.

Зупинки для огляду церкви в Торпо, водоспаду Ворінгфоссен. Зупинки на панорамних майданчиках для фото.

Водоспад Ворингфоссен, самий відвідуваний водоспад Норвегії, і один з найвищих і величніших. Він розташований на висоті 870 м, біля Эйдфьорда, недалеко від дороги, що сполучає Осло і Берген. Висота цього водоспаду 183 м. Долина водоспаду Ворингфоссен також цікава своєю флорою, тут росте більше 100 видів рослин. Темні камені і зелені схили гори Мободален насичують це місце справжньою магією.

Дорога вздовж Хардангер-фіорда.

Зупинка в містечку Ойстессе, відпочинок, купання у фіорді. Зупинка біля водоспаду Стендалфоссен (можна зайти за водоспад).

Оглядова екскурсія по місту Берген.

Берген – прекрасне старовинне місто з багатою історією і незвичайними традиціями. Головною пам’яткою Бергена, що прославила його на весь світ, є ганзейський куточок Брюгген, відомий також як Німецька верф.

Переїзд в готель. Ніч у готелі.

24 серпня
 День 5: Нерей-фіорд – Согне-фіорд – Фоднес – Манхіллер

Сніданок.

Відвідування садиби Е. Гріга «Трольхауген» (10 євро).

Вільний час у Бергені для відвідування рибного ринку, підйому на гору Флей на фунікулері (11 євро), відвідування музеїв і акваріума.

Переїзд у Флом. По дорозі – огляд водоспаду Твін. 2-х годинний круїз по Нерей-фіорду і Согнефіорду (45 євро) – по  найвужчому та найбільшому фіордам у світі.

Пором із Фоднеса в Манхіллер.

Переїзд в готель. Ніч у готелі.

25 серпня
 День 6: Ольден – Бріксдальський льодовик 

Сніданок.

Переїзд в Ольден по найкрасивішій дорозі з фантастичними видами. Зупинки біля льодовика Бойебрин і на панорамному майданчику біля Норд-фьорда. Норд-фіорд розташований між Гейрангер-фіордом і Согне-фьордом і тягнеться на 110 км від льодовика до Атлантичного океану.

Це один з найкрасивіших і вужчих фьордов Норвегії, вражаючий своїми контрастними пейзажами озер, льодовиків, гір і океану. Підйом на Бриксдальский льодовик. Тут панує справжня норвезька ідилія: на схилах мальовничо пасуться стада овець, в долині протікає чиста гірська річечка, а з гори повільно сповзає багатотонна крижана брила, яка нагадує величезний “блакитний язик”.

Вільний час.

Переїзд у готель. Ніч у готелі.

26 серпня
 День 7: Согне-фіорд

Сніданок.  

Відпочинок на березі Согне-фіорда!

Тут створені усі умови для прекрасного проведення часу – газон, крісла, столики, барбекю, незвичайно красиві панорами фьорда і гір! Цього дня Ви зможете насолодитися дивовижною красою норвезької природи, вдосталь відпочити і відновити сили перед продовженням маршруту. У програмі дня – купання, катання на човнику, риболовля, прогулянки в гори і інші розваги на березі казкового Согне-фьорда.

Ніч в готелі.

27 серпня
 День 8:  Гейрангер-фіорд – Ліллехаммер

Сніданок.

Круїз по найкрасивішому фіорду в світі  – Гейрангер-фіорду (35 євро). Гейрангер-фіорд є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ви побачите відомі водоспади “Сім сестер” і “Наречений”. Вільний час в Гейрангері.

Відвідування одного з найвідоміших світових фотографічних об’єктів –  «Летючої скелі». «Родзинка програми»: підйом на автобусі на гору Далснібба (10 євро) висотою 1500 метрів, «дах Норвегії» (за умови ясної і сухої погоди без опадів).

Переїзд в Ліллехаммер, столицю зимової Олімпіади 1994 року, огляд олімпійського трампліну.

Переїзд в Осло. Ніч у готелі.

28 серпня
 День 9: Осло

Сніданок.

Відвідування знаменитих музеїв Осло : музей кораблів вікінгів (10 євро), Руальда Амундсена, Фритьофа Нансена і судна “Фрам” (10 євро), Туру Хейердала “Кон-Тики” (11 євро).

Найзначніша колекція художніх творів Норвегії зібрала Національна галерея (на головних сходах експонується барельєф всюдисущого Вигеланна “Пекло”).  Варто заглянути і в музей всесвітньо відомого художника Едварда Мунка, якщо, звичайно, вам близька складна мова експресіонізму.

Людям, що приїхали в Норвегію з дітьми, неодмінно треба побувати в музеї “Кон-Тики”. Прищепіть  своєму чаду смак до подорожей. Експозиція присвячена зробленій у кінці 40-х океанській експедиції, що очолювалася одним з найвідоміших норвежців Туром Хейердалом.

І не пройдіть повз Музею корабля вікінгів, де представлені стародавні скандинавські судна. Найбільше з них служило усипальнею. Вікінги дуже шановані. Досить сказати, що норвезьку столицю, згідно з сагами, заснував король вікінгів Харальд Хардравде. Правитель він був лютий, але одна добра справа йому зарахується – славне місто Осло.

Переїзд на територію Швеції.

Ніч у готелі.

29 серпня
 День 10: Копенгаген – замки Фредриксборг та Крунуборг

Сніданок.

Паромна переправа Хельсінборг – Хельсінгер.

Відвідування «ренесансної перлини Данії» – замку Фредриксборг (11 євро) і зовнішній огляд замку Гамлета Крунуборг в Ельсінорі.

Замок Фредериксборг був побудований за вісімнадцять років (з 1602-го по 1620-й рік). Проект палацу розробили два брати Лоренс і Ханс ван Стеенвинкели, які в ті часи були талановитими і відомими в Європі архітекторами. На окрему увагу в палаці Фредериксборге заслуговує головне крило, яке прикрашене розкішними мармуровими арками і скульптурами, виконаними кращими майстрами того часу.

У церкві, що розташована на території замку, можна безкоштовно послухати концерт класичної музики, твори Й. Баха, Й. Гайдна, Л. Бетховена.

Вільний час.

Для бажаючих відвідування парку розваг “Тіволі” (додаткова оплата).

Тіволі – це парки, атракціони, ресторани і майданчики для вистав. Атракціони це головна гордість Тіволи. Атракціони діляться на три частини: дитячі каруселі, атракціони для веселощів і “дикі” атракціони (всього 25). Також на території Тіволи знаходиться велика кількість ресторанів та фаст-фудів. Основною фішкою ресторанів є сендвічі і салати зі свіжими креветками.

Ніч у готелі (в передмісті).

30 серпня
 День 11: Копенгаген

Сніданок.

Оглядова екскурсія містом з оглядом статуї Русалочки, фонтану Гефіон, замку Кастелетт, палацу Русенборг (15 євро), Мармурової і Російської церков, ратуші, пішохідної вулиці Стрегет, Латинського кварталу, Круглої башти (4 євро), Нової гавані.

Копенгаген – дуже компактне і затишне місто, в якому майже немає хмарочосів, зате багато старовинних будиночків, парків і набережних. У центрі міста розташована одна з найдовших пішохідних вулиць Європи – Строгет. У Копенгагені буде комфортне як пішим туристам, так і велосипедистам: половина населення пересувається на двох колесах, загальна протяжність велодоріжок перевищує 400 км.

Бажаючих запрошуємо на прогулянку по каналах Копенгагену на катері (12 євро)

Ніч у готелі (в передмісті).

31 серпня
 День 12: Копенгаген – Київ

Сніданок. Трансфер в аеропорт.

Виліт до Києва (рейс PS162). Прибуття до Києва о 17.10 за розкладом.

УВАГА! Вартість вхідних квитків може змінюватись в залежності від курсу крони до євро.

У вартість туру входить:

авіапереліт Київ-Стокгольм/Копенгаген-Київ;

 • трансфер під рейс
 • лекційний матеріал 8 астр. годин;
 • матеріали семінару і канц. приладдя;
 • 11 ночей в готелі (дво-тримісні номери, душ, WC) з сніданками;
 • проїзд автобусом за вказаним маршрутом (кондиціонер, ТВ);
 • супровід гіда і екскурсії, вказані в програмі;

•           медична страховка.

Додатково оплачується:

 • для власників не біометричних паспортів: оформлення візи – 70 євро, 40 євро – пенсіонери і діти до 18 років;
 • вхідні квитки в музеї \ замки \ галереї (вартість вказана в програмі туру);
 • факультативні екскурсії: 2 круїзи по фіордах (45 євро і 35 євро);
 • доплата за SNGL (одномісний номер) – 395 євро.

Телефонуйте!

(044) 222 62 10, 222-72-58

+380 66 455 60 53

+380 98 457 63 71