СЕМІНАР-ТУР “ФЕЄРИЧНИЙ ЛОНДОН”

Семінар-тур «Феєричний Лондон»

ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Маршрут: Київ – Лондон – Київ.
Виліт з Києва 6 липня.
Програма семінару:
 1. Алгоритм проведення державної реєстрації прав з урахуванням всіх законодавчих змін, що внесені до постанов Кабінету Міністрів України № 1141 і № 1127 щодо порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно зокрема:

– формування заяв та виготовлення сканкопій;

– здійснення пошуків в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, основна мета та ціль таких пошуків;

– внесення відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про об’єкти, про спільну власність, про права на земельні ділянки, зареєстровані до 2013 року;

– погашення записів в РПВН.

 1. Коментар роз’яснень Міністерства юстиції України “щодо деяких актуальних питань у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” (на лист НПУ №13/4).
 2. .Алгоритм проведення державної реєстрації прав залежно від способу набуття права та об’єкта нерухомого майна, зокрема:

– державна реєстрація права власності на новостворене майно за забудовником;

– державна реєстрація права власності на об’єкти, побудовані до 5 серпня 1992 року;

– державна реєстрація права власності за інвестором, членом кооперативу чи іншою особою, яка набула майнові права;

– державна реєстрація права власності на об’єкт нерухомого майна після проведення реконструкції;

– державна реєстрація права власності на об’єкт незавершеного будівництва;

– державна реєстрація прав у результаті поділу об’єкта нерухомого майна;

– державна реєстрація прав за заявою спадкоємця;

– державна реєстрація прав на підставі рішень судів;

– державна реєстрація земельних ділянок.

ЛЕЩЕНКО А. О. – заступник директора Департаменту приватного права – начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації.

Учасникам семінару видається сертифікат!
(лекційний матеріал розраховано на 8 годин).
Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором і колегами впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді, знайти рішення практичних кейсів. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи. 

Семінар-тур супроводжують: 

Гід туристичної фірми «Феєрія мандрів».
Директор консалтингового центру «Бізнес-Гарант» Костянтин Кошелєв.
ПРОГРАМА ТУРУ:
06 липня 
 День 1: Київ-Лондон

Виліт з Києва рейсом МАУ PS 111 о 10:00.

Прибуття у Лондон о 11:25. Трансфер в готель.

Розміщення в готелі  Royal National 3* (або інший рівнозначний за класом) із сніданками,  розташування – центр Лондона.

Вечірня прогулянка по Сіті – району, якому близько 2000 років. Тут сучасні будівлі із скла і бетону є сусідами із старовинними вуличками, які несуть в собі немало таємниць і загадок. Ви дізнаєтеся про таємниці, що зберігаються в Лондонському Сіті, почуєте жалісні історії про приведення, що гуляють по старовинних будівлях і площах міста, а також зможете випити традиційного еля і поставити будь-які питання про життя в Лондоні.

Ніч у готелі.

07 липня 
 День 2: Лондон

Сніданок.

Оглядова екскурсія по Лондону з ліцензованим гідом, включаючи екскурсії в Тауэр (вхідні квитки оплачуються додатково) і Вестмінстерське абатство (вхідні квитки оплачуються додатково). Ви побачите знамениті на весь світ пам’ятки: символ міста – Біг Бен, унікальний розвідний Тауэрский міст, легендарну Трафальгарскую площу, будівлю Британського Парламенту, Букінгемский палац – офіційну лондонську резиденцію англійської королеви, Кафедральний собор Святого Павла – духовний центр столиці, будинок на Бейкер Стрит, де жив знаменитий сищик Шерлок Холмс.

Тауер – прекрасна фортеця, яка розташована на північному березі Темзи в історичному центрі Лондона, одне із давніх споруджень Англії. Ви побачите легендарних вартових палацу – біфітерів, одягнених в класичні червоні мундири Вікторіанської епохи. У Тауэрі зберігаються унікальні коштовності Британської Імперії, якими досі користуються члени королівської сім’ї під час урочистих церемоній.

Вестмінстерське абатство – головна святиня і символ британської нації, побудовано більше тисячі років назад. Починаючи з 1066 року, більшість британських монархів були короновані саме тут. Це прекрасний зразок ранньої готичної архітектури, з двома високими вежами, прекрасними вітражами, ажурними арками і багатими інтер’єрами. У абатстві зберігається унікальна колекція старовинних фоліантів, а також багато шедеврів живопису та монументального мистецтва. Тут покоїться прах королів і лордів, кардиналів і великих літераторів Великобританії.

Ніч у готелі.

08 липня 
 День 3: Віндзор-Стоунхендж

Сніданок

Захоплююча поїздка у Віндзор і Стоунхендж.

Віндзор (вхідний квиток оплачується додатково) – заміська королівська резиденція, розташована в однойменному місті на південний захід від Лондона в графстві Беркшир. Місто Віндзор заснував герцог Нормандії і король Англії – легендарний Вільгельм Завоеватель. Це прадавня резиденція англійських королів, в якій Ви побачите Королівську їдальню, зал Святого Георгія, знаменитий зал Ватерлоо, створений спеціально для святкування перемоги над Наполеоном, картини з Королівських зборів, серед яких роботи Рубенса, Рембрандта, Ван Дейка. З круглої вежі Раунд Тауэр відкривається дивовижний вид на Віндзор.  Також в замку розташовані спокої королеви і парадні апартаменти для прийому іноземних делегацій.

Стоунхендж (вхідний квиток оплачується додатково) – унікальна споруда, початок будівництва якого датується третім тисячоліттям до н.е. Про призначення цього вражаючого кам’яного ансамблю в учених колах досі йдуть дискусії. Чи була це древня астрономічна обсерваторія або ритуальне коло для поклоніння небесним світилам – розгадати загадку Стоунхенджа належить саме Вам!.

Ніч у готелі.

09 липня 
 День 4: Лондон-замок Лідс-Кентербері 

Сніданок. Вільний день в Лондоні.

Для тих, що бажають) – автобусна екскурсія в Замок Лідс і Кентербері (додатково 45 євро. Замок Лидс (вх.бил.доп.опл.) – один із старих замків – знаходиться в мальовничому куточку Англії в графстві Кент. Замок розташований на маленькому острові посередині озера, куди з усіх боків підступає вода. Упродовж віків замок Лидс служив кородевской резиденцією для 6 королев, а також був будинком для численних аристократичних сімей. Вам представитися можливість помилуватися прекрасними картинами, старовинними меблями і гобеленами. Серед багатьох пам’яток замку – сади, величезний парк, знаменитий лабіринт, павичі, екзотичні птахи і навіть виноградники.

Кентерберри – мекка для туристів, колиска християнства в Англії, фундамент якого був закладений у 5 столітті Святим Августином, що прибув з Риму для того, щоб хрестити саксонських королів. У місті багато історичних пам’ятників, які знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Одним з таких пам’ятників є храм Кентербері – старий собор, а також перша головна будівля в Англії в готичному стилі.

Ніч у готелі.

10 липня 
 День 5: Лондон-Оксфорд

Сніданок.

Відвідування Оксфорда. Оксфорд – “місто шпилів”, що дрімають, один з найбільших світових центрів освіти, де розташований знаменитий Оксфордський Університет – alma mater студентів ще з XII століття. Пішохідна екскурсія по Оксфорду: університетські корпуси, Камера Редклифа, Шелдонийский театр, стара в Європі бібліотека імені Бодлейна.

Вільний час.

Можливе відвідування Обіднього Залу Крайст Черч, відомого любителям Гаррі Поттера як Зал Хогвартса (вхідний квиток додатково оплачується). Рекомендуємо ознайомитися з експозицією першого в Англії громадського музею – музею Эшмола (безкоштовно). У другій половині дня – вільний час в Лондоні.

Ніч у готелі.

11 липня 
 День 6: Лондон

Сніданок.

Вільний день в Лондоні. Для тих, що бажають (додатково 15 євро) – екскурсія на катері по Темзі в Грінвіч (вхідний квиток додатково оплачується).

Екскурсія в Грінвіч, один з найкрасивіших передмість Лондона, – незабутня подорож на річковому трамваї по Темзі. Ви побачите Лондон в усьому своєму блиску: палаци, мости, фортеці, храми. Усі найвідоміші історичні будівлі Лондона знаходяться поблизу берегів річки Темзи – фортеця Тауэр, будівля Парламенту, собор святого Павла, Шекспірівський театр Глобус, і багато інших. По прибуттю у Грінвіч вас чекає відвідування Королівської обсерваторії, в якій розміщена багата виставка старовинних хронометрів і астрономічних приладів, включаючи найбільший телескоп Великобританії.

Грінвіч також знаменитий тим, що звідти починає відлік часу, адже саме через Грінвіч проходить нульовий меридіан, який розділяє нашу планету на західну і східну півкулі.

Пропонуємо відвідати Музей мореплавства, де ви побачите дивовижну колекцію моделей найзнаменитіших кораблів Британського Флоту. У галереї, присвяченій адміралові Нельсону, увазі відвідувачів представлені особисті предмети адмірала, включаючи його військовий фрак і навіть любовні листи, написані особисто для Еми Гамільтон.

Ніч у готелі.

12 липня 
 День 7: Лондон

Сніданок.

Вільний день у Лондоні.

Ви можете безкоштовно відвідати:

– Британський Музей, головний історико-археологічний музей Британської імперії, що зберігає цінні колекції археологічних знахідок і предметів мистецтва різних цивілізацій і епох;

– Музей Вікторії і Альберта, найбільший у світі музей декоративно-прикладного мистецтва і дизайну (безкоштовно);

 – Музей Природної Історії – любителі динозаврів і інших викопних реліктів будуть в захваті (безкоштовно).

Також радимо відвідати:

– Музей Мадам Тюссо – найвідоміший у світі музей воскових фігур (додатково вхідні квитки);

– Музей Шерлока Холмса (додатково вхідні квитки);

– Колесо Огляду “Лондон Ай” – З висоти 135 метрів відкривається захоплююча панорама міста.

Крім того, обов’язково прогуляйтеся по центральних вулицях міста – Ковент Гарден, Пикадилли стрит, загляньте в Театральний квартал міста в районі Вест-энд, де розташовані Королівський Оперний Театр і Королівський театр Ковент-гарден . Зануртеся у феєричне театральне життя столиці і відвідайте один зі знаменитих лондонських мюзиклів. Цього сезону дивіться і насолоджуйтеся постановками “LES MISERABLES” – Знедолені, по роману

В. Гюго, “LET IT BE” – мюзикл на основі пісень легендарних Бітлов, “MAMMA MIA” за мотивами пісень групи “Абба” та ін.

Ніч у готелі

13 липня 
 День 8: Лондон

Сніданок.

Звільнення номерів до 11:00. Речі можна залишити в камері схову в готелі (додатково 2 фунти з особи).

Вільний день у Лондоні.

Увечері – трансфер від готелю до аеропорту.

Виліт з Лондона рейсом МАУ PS 114 о 23:00.

Прибуття до Києва 14 липня о 04:20 (за розкладом).

У вартість туру входить:
 • 7 ночей в готелі Royal National 3* (чи аналогічний) із сніданками (двомісні номери, душ, WC);
 • переїзд автобусом по вказаному маршруту (кондиціонер, ТБ);
 • супровід гіда і екскурсії, вказані в програмі;
 • консульський збір Великобританії (125 євро);
 • медична страховка;
 • лекція (8 астрономічних годин);
 • авіа переліт Київ-Лондон/Лондон-Київ.
Додатково оплачується:
 • додаткові екскурсії;
 • вхідні квитки в музеї і замки (оплата у турі – близько 100-120 фунтів);
 • проїзд в міському транспорті;
 • за бажанням – індивідуальний трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
 • доплата за одномісне розміщення – 395 євро.
Телефонуйте!
(044) 222 62 10, 222-72-58
+380 66 455 60 53
+380 98 457 63 71