СЕМІНАР-ТУР У ХОРВАТІЮ “МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА”

 Семінар-тур «Макарська Рів’єра» 25.07 – 04.08

ДОГОВІРНЕ ПРАВО ТА НОТАРІАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

8 днів відпочинку на морі!

Маршрут: Київ-Будапешт- Загреб – Плітвицькі озера – Макарська (о.Хвар – о.Брач – Спліт – Трогір – Дубровник) – Національний парк Крка – Будапешт – Токай – Чоп –Київ

Країни в турі: Угорщина, Хорватія.

Виїзд з Києва та інших регіонів України до Мукачева 24 липня

(потяг Мукачево-Київ № 29К о 21:08 24 липня)

Продаж залізничних квитків починається за 45 діб до дати відправлення.

Перетин кордону та подальші переїзди за маршрутом здійснюються у автобусі

 Програма семінару:

І.  ДОГОВІРНЕ  ПРАВО.
1. Загальна характеристика цивільно-правового договору.

2. Укладання договору (попередній договір, форма договору, момент виникнення зобов’язань).
3. Зміст та умови договору.
4. Сторони у договорі. Договір на користь третьої особи.
5. Порядок внесення змін та доповнень до договору.
6. Виконання договірних зобов’язань. Договори з розстроченням або відстроченням платежу.
7. Забезпечення виконання договірних зобов’язань.
8. Припинення договірних зобов’язань.
9. Розірвання договору.
10. Нікчемні та недійсні договори.

СПАДКОВЕ ПРАВО
І.  АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СПАДКОВОГО ПРАВА.
1. Основні поняття спадкового права.

2. Казуальні питання складання та посвідчення заповітів.
3. Нетипові випадки спадкування за законом (спадкова трансмісія).
4. Правові позиції вищих судів з питань реалізації спадкових прав суб’єктами цивільних правівдносин.
5. Реєстрація права власності спадкодавця за заявою спадкоємця.
6. Оформлення спадщини у разі втрати правовстановлювального документу на нерухоме майно, виданого на ім’я спадкодавця.
ІІ. ДОГОВОРИ У СПАДКОВОМУ ПРАВІ.
1. Про зміну черговості одержання права на спадкування (ст. 1259 ЦКУ).

2. Про зміну розміру часток у спадщині (ст. 1267 ЦКУ).
3. Про поділ спадщини (ст. 1278 ЦКУ).
4. Спадковий договір (гл. 90 ЦКУ).
ІІІ.ЗАМІНА НАБУВАЧА ЗА ДОГОВОРОМ ДОВІЧНОГО УТРИМАННЯ (ДОГЛЯДУ).
1. Внаслідок укладання договору (ст. 752 ЦКУ).

2. Внаслідок смерті набувача (ст. 757 ЦКУ).
ІV. ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ З РОЗСТРОЧЕННЯМ ПЛАТЕЖУ.
V. ПРАВО ВЛАСНОСТІ ПОДРУЖЖЯ. ВІРТУАЛЬНЕ ТА РЕАЛЬНЕ. 

Чуєва О.Д.приватний нотаріус, автор чисельних статей.
Учасникам семінару видається 2 сертифікати!
(лекційний матеріал розраховано на 10 годин)
 Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором і колегами впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді, знайти рішення практичних кейсів. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.

 Якщо Ви прагнете пригод і незабутніх вражень, комфортного і затишного відпочинку європейської якості, запрошуємо Вас у мандри до казкової Хорватії!

Ця країна  наповнена красою природи, яка може вдовольнити найвибагливіших шанувальників прекрасного. Її старовинні міста зачаровують своїм колоритом, національна кухня і вино насичують гармонією смаків, а сонячна гостинність хорватів довершують відчуття щастя кожного мандрівника.

Місто-курорт Макарська по праву називають однією із найяскравіших туристичних перлин у рясному намисті хорватської Адріатики. Гірський масив Біоково, на схилах якого розкинулося місто, вражає своєю красою і величчю, море – чистотою і лагідністю, береги, затінені чарівними соснами – зручністю для відпочиваючих.  

Екскурсійна програма організована з невтомливими переїздами, де море завжди поруч, а задоволення від відпочинку з кожним днем стає все яскравішим. На Вас очікують міста і національні парки, які визнані безцінним надбанням людства і знаходяться під охороною ЮНЕСКО (парк «Плітвицькі озера», міста Дубровник, Спліт, Трогір), а морська подорож на знамениті пляжі острова Брач – це феєрична казка, де Ви будете одним із учасників захопливого сюжету!

 Семінар-тур супроводжують:

 Гід туристичної компаніі «Феєрія»

Костянтин Кошелєв – модератор семінару, директор Консалтингового центра «Бізнес-Гарант».

Програма туру:
24 липня
 День 1: Київ-Мукачево

Виїзд до Мукачева потягом № 29К 21:08 (за розкладом) з Києва.

Маршрут потяга пролягає через Львів, бажаючі можуть сісти на потяг 29К у Львові о 03:56 ночі (стоянка 26 хв.)

Продаж залізничних квитків починається за 45 діб до дати відправлення

Програма туру:
25 липня
 День 2: Мукачево-Будапешт

Прибуття в Мукачево о 08:05 ранку.

Посадка в автобус. Проходження кордону.

Переїзд до Будапешта – столиці Угорщини, одного із найгарніших міст Європи, яке по праву називають «Перлиною Дунаю». Центральна частина міста внесена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Оглядова екскурсія Будапештом: Площа Героїв і замок Вайдахуняд (пішохідна частина екскурсії); «Єлисейські поля» Будапешта – проспект Андраши, Парламент, Ланцюговий міст (автобусна частина екскурсії);  Рибальський бастіон, собор Матьяша і Королівський палац (пішохідна частина екскурсії).

Переїзд до готелю (на території Угорщини). Відпочинок.

26 липня
 День 3: Будапешт-Загреб

Сніданок у готелі. Виселення з готел. Переїзд у Загреб

Загреб – політичний, адміністративний і культурний центр Хорватії. Це місто парків, галерей і музеїв, в якому немає метушні, а життя дихає спокоєм і затишком. Старий Загреб зачаровує своєю камерністю і історією. 

Оглядова екскурсія по столиці Хорватії – «тисячолітній старий Загреб» (складається із автобусної і пішохідної частин): головна площа країни імені бана Єлачича, площа Каптол, Кафедральний собор св. Стефана, церкви св. Марка і св. Катаріни, Єпископський палац, міські ворота й вежа Лотршчак, цвинтар Мірогой тощо.

Переїзд до готелю (в районі Плітвицьких озер). Поселення.

Відпочинок.

27 липня
 День 4: Національний парк Плітвицькі озера-Макарська7

Сніданок. Виселення.

Відвідування Національного парку «Плітвицькі озера» (вхідний квиток входить у вказану вартість послуг) – 30 євро.

Національний парк «Плітвицькі озера» є справжньою перлиною світового рівня і входить у першу сотню об’єктів, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Цю унікальну за красою екологічну систему із 16 карстових каскадно розташованих озер, десятків малих і великих водоспадів і печер називають «шматочком раю на землі». Вода в озерах неймовірної прозорості й грає казковими відтінками кольорів, а мешканці озер  – різноманітні види риб, птахи – з цікавістю супроводжують відвідувачів парку. Озера по праву є туристичним об’єктом №1 на території Хорватії.

З метою збереження довкілля у парку заборонене використання техніки з двигунами внутрішнього згоряння, кораблики оснащені електродвигунами, а для туристів розроблені пішохідні маршрути з місцями для відпочинку. Тому для відвідування парку потрібно обов’язково мати зручне для прогулянок на природі взуття.

Виїзд до м. Макарська.

Поселення у готелі “Rivijera” 2*.

Вечеря. Вільний час.

Ніч у готелі.

28 липня
 День 5: Макарська

Сніданок.

Вільний день. Відпочинок на морі.

Вечеря. Ніч у готелі.

29 липня
 День 6: Макарська-о.Хвар-о.Брач

Сніданок.

Факультативна морська прогулянка на острови Хвар і Брач (40 євро).

Знамениті острови Хвар і Брач знаходяться прямо перед м. Макарська. Морська прогулянка триває цілий день. На кораблі організовані всі умови для зручного, веселого і незабутнього відпочинку.  Програмою передбачено: перехід до о. Хвар і прогулянка старим містом (без купання); перехід на о. Брач, під час якого відбувається обід на кораблі (риба-гриль, гарнір,  вино та безалкогольні напої; обід входить у вартість прогулянки). На острові Брач – купання на знаменитому пляжі «Златнират».Повернення до м. Макарська (з танцями та розвагами).

Хвар – найсонячніший острів Адріатики і входить до десятки найбільш відвідуваних туристами островів світу. Краса природи, затишні середньовічні містечка, чудова туристична інфраструктура, п’янкий аромат лаванди,  місцева кухня і чудове вино щороку приваблюють сюди тисячі мандрівників. Лаванда, до речі, є одним із головних туристичних сувенірів приморської Хорватії, а найбільші її поля знаходяться саме на Хварі. 

Брач – острів відомий у всьому світі своїми пляжами (найвідоміший з них – «Золотий ріг») із найчистішою водою на Адріатичному узбережжі Хорватії, а також природною красою та розвиненою туристичною й спортивною інфраструктурою.  Острів з давніх-давен славиться своїм білим каменем, з якого побудовані палац імператора Діоклетіана у Спліті, Білий Дім у Вашингтоні, Парламент у Будапешті. А ще цей камінь називають «каменем любові», з якого місцеві майстри виготовлять неймовірні прикраси та сувеніри.

Вечеря. Ніч у готелі.

30 липня
 День 7: Макарська-Спліт-Трогір

Сніданок.

Факультативна екскурсія до міст Спліт та Трогір (40 євро).

Комфортна і невтомлива поїздка мальовничим узбережжям, наповнена чудовими враженнями від знайомства з унікальними архітектурними ансамблями, історією і красотами Середньої Далмації.

Спліт – головне місто Далмації, яке часто називають найурочистішим містом Хорватії. “Німа Спліта до Спліта”, – кажуть містяни, що значить: немає такого міста, яке б могло зрівнятися із його красою. Головною пам’яткою міста є величний і грандіозний за масштабами палац римського імператора Діоклетіана, на території якого розташувалися собор Святого Домна, римська площа Перістіль, капела Святого Мартіна, храм Юпитера тощо. Увесь палацовий комплекс знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Жодного туриста не може залишити байдужим краса набережної середньовічного міста і торгові вулички.

Трогір – місто-музей, занесене до списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО. Трогір нагадує собою вишукану кам’яну скриньку, яку зробив майстер-чарівник і наповнив її таємницями-прикрасами. А ще старе місто порівнюють з готовим до виходу у море вітрильником і, здається, ось зараз на монастирські та церковні «щогли»-вежі, що височіють над містом, напнуть вітрила – і місто-корабель вийде у мандри…

Трогір заснували ще давньогрецькі колоністи у ІІІ столітті до н. е. У Центральній Європі він вважається найкраще збереженим романсько-готичним містом. Головною пам’яткою є Собор Св. Лаврентія, портал західних воріт якого виготовив далматинський скульптор і архітектор Радован. Хорвати говорять, що аби щезли у країні всі визначні пам’ятки, а залишився лише Трогір зі своїм собором, то цього було б достатньо, щоб про нас знав увесь світ.

Раннє повернення. Відпочинок на морі.

Вечеря. Ніч у готелі.

31 липня
 День 8: Макарська

Сніданок.

Вільний день. Відпочинок на морі.

Вечеря. Ніч у готелі.

1 серпня
 День 9: Макарська-Дубровник

Сніданок.

Факультативна екскурсія до м. Дубровнік (50 євро).

Наймальовничіша екскурсійна подорож до Південної Далмації, серцем якої є місто Дубровник – «Перлина Адріатики», один із найпрекрасніших пам’ятників Європи епохи Відродження, який стоїть в одному ряду з Венецією, Амстердамом і знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Це місто-казка, місто, де переплелися і поєдналися культурні традиції і набутки одразу декількох століть, релігій і цивілізацій. Місто найвправніших торговців, дипломатів, корабелів, моряків, майстрів золотих справ. Вісімсот років Дубровник був державою-республікою і без зброї відстоював свою незалежність від посягань таких надпотужних конкурентів, як Венеція, Візантія і Османська імперія. Дубровник належить до найвідвідуваніших туристами міст Європи і світу.

Дорогою до Дубровніка мандрівники також побачать регіон Бачинських озер і унікальну долину річки Неретва. Бажаючі можуть покупатися на дубровницьких пляжах. 

Вечеря. Ніч у готелі.

2 серпня
 День 10: Макарська

Сніданок.

Вільний день. Відпочинок на морі.

Вечеря. Ніч у готелі.

3 серпня
 День 11: Макарська-Національний парк Крка-переїзд до Угорщини

Сніданок. Виселення з готелю.

Відвідування національного парку Крка (25 євро). Вхідний квиток включено у вартість послуг.

Один із найпопулярніших парків Хорватії з неймовірним багатством флори і фауни, озерами і водоспадами, а також старовинними історичними об’єктами. Тут, насамперед, відпочивають душею і отримують насолоду від неповторної краси і цілющого повітря.

Виїзд до Угорщини.

Поселення до готелю. Відпочинок у транзитному готелі поблизу Токаю (готель 3*).

Ніч у готелі.

4 серпня
 День 12: Токай-Чоп

Сніданок. Виїзд в Україну.

По дорозі можливе факультативне відвідування м. Токай з дегустацією вина та угорського гуляшу (15 євро/ос).

Токай – мальовниче угорське містечко, де виробляється знамените “рідке золото” Угорщини – вино «Токай». Білі десертні токайські вина з присмаком родзинок і ароматним медовим букетом любили при монарших дворах і називали “королем вин та вином королів”.

Прибуття в Чоп.  

Посадка на поїзд № 81. Виїзд до Києва о 17:00 (за розкладом). 

Прибуття до Києва о 07:43.

Продаж залізничних квитків починається за 45 діб до дати відправлення.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ!
До місця старту маршруту туристи добираються потягом. Після прибуття в місто призначення відбувається посадка в автобус.
У подорожі ми використовуємо комфортабельні туристичні автобуси, які оснащені системами кондиціонування, зручними кріслами та телевізорами.
Маршрут сплановано без виснажливих нічних переїздів. Ви будете ночувати в готелях, а подорожувати – у світлий час доби, насолоджуючись захопливими краєвидами європейських країн.
Проживання туристів в готелі на першій лінії узбережжя!

У вартість туру входить:

 • Розміщення в готелях по маршруту;
 • Харчування: Угорщина – сніданок, Хорватія – сніданок+вечеря;
 • Оглядова екскурсія по Будапешту;
 • Прогулянка національними парками: Плітвіцькі озера і Крка (вх.квитки входять у вартість) ;
 • Автобусне обслуговування по маршруту;
 • Послуги супроводжуючого по маршруту.
 • Медична страховка.

Додатково оплачується:

 • Залізничний проїзд Київ-Мукачево, Чоп-Київ
 • Для власників не біометричних паспортів:
 •  – віза в Угорщину – 40 євро (для пенсіонерів та дітей – безкоштовно);
 •  – віза до Хорватії – 35 євро (для пенсіонерів та дітей – безкоштовно);
 • Вхідні квитки;
 • Факультативні екскурсії
Телефонуйте!
(044) 222 62 10, 222-72-58
+380 66 455 60 53
+380 98 457 63 71