СЕМІНАР-ТУР “НІЦЦА – ПЕРЛИНА ЛАЗУРОВОГО УЗБЕРЕЖЖЯ”

Семінар-тур «Ніцца – перлина лазурового узбережжя»

ЗЕМЕЛЬНЕ ПРАВО

Маршрут: Київ – Мілан – Ніцца – Мілан – Київ.
Виліт з Києва 17 червня.

Програма семінару:

 1. Зміни щодо виникнення прав власності на землю.
 • Перереєстрація колективної власності.
 • Ключові зміни щодо прав на землю сільськогосподарського призначення.
 • Невитребувані паї та нерозподілені земельні ділянки. Реєстрація речових прав на такі земельні ділянки. Що слід враховувати?
 1. Особливості міни земельними ділянками у масиві земель сільськогосподарського призначення.
 • Міна земельних ділянок їх власниками та користувачами.
 • Вимоги до договору міни. Про що слід пам’ятати.
 • Внесення відомостей про масив земель с/г призначення до ДЗК та державна реєстрація земельних ділянок, що входять до такого масиву.
 • Як застосовується переважне право власника (користувача), який володіє істотною частиною масиву земель сільськогосподарського призначення на укладання договору оренди?
 • Обмін правами оренди земельними ділянками (виділеними в натурі (на місцевості) власникам земельних часток паїв) – нові вимоги законодавства.
 1. Реєстрація речових прав.

      Які зміни передбачаються в законодавстві?

 • Особливості використання та розпорядження землями, що залишилися у колективній власності колективного сільськогосподарського підприємства, сільськогосподарського кооперативу, сільськогосподарського акціонерного товариства
 • Особливості набуття і реалізації права оренди на земельні ділянки, розташовані у масиві земель сільськогосподарського призначення.
 • Міна земельними ділянками шляхом укладання договору суборенди та державна реєстрація права суборенди.
 • Перенесення інформації з ДЗК до реєстру прав.
 • Як уникнути ризиків подвійної оренди земельних ділянок?

Крім того ви отримаєте відповіді на актуальні питання, які виникають у нотаріусів щодо земельних правовідносин, зокрема:

 1. «Чи може на земельній ділянці з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування житлового будинку знаходитися квартири? Наскільки це відповідає законодавству?»
 2. «Переведення із садового в житловий. Земля залишилась – ведення садового. Змінить цільове неможливо. Як проводити відчуження будинку та земельної ділянки?»
 3. Як вирішити питання щодо реєстрації земельної ділянки в ДЗК, коли наявне накладання декількох ділянок?
 4. Який документ видається органами ДЗК в тому випадку коли змінилася площа земельної ділянки зазначеної у державному акті при фактичних обмірах?
 5. «Чому після переходу права власності, наприклад, в блоці «право власності» реєстр ДЗК не підтягує правоустановлючий документ? Цей блок залишається пустим. Або при первинній реєстрації на землю, також ніяких документів, на основі яких виникло право власності, у витязі не вказано?
 6. Цікавить практика застосування земельного законодавства, щодо спадкування права оренди землі у разі смерті орендаря. Так як практика різна, законодавством деякі питання не врегульовано.
 7. При реєстрації в ДРРП іншого речового права по договору емфітевзису, ця інформація у Витяг з ДЗК не підтягується.
 8. «Спадкодавцю належить земельна ділянка на праві спільної сумісної власності. Після видачі свідоцтва як зареєструвати перехід права, розділ вже відкритий?»

МАРТИНЮК О.А. – заступник директора Департаменту приватного права – начальник управління нормативно-правового та методичного забезпечення нотаріату Міністерства юстиції України. Автор чисельних статей в профільних виданнях. Тривалий час працювала в Держгеокадастрі. Експерт-тренер з питань вирішення земельних спорів Національної школи суддів. Доктор філософії у галузі права, має значний викладацький досвід.

Учасникам семінару видається сертифікат!
(лекційний матеріал розраховано на 8 годин)
Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором і колегами впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді, знайти рішення практичних кейсів. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи. 
Начитка лекційного матеріалу відбувається під час руху в автобусі, в мікрофон гіда, також заплановані зустрічі-консультації по індивідуальним питанням з лектором в залі готелю.

Ніцца – це найбільш фешенебельний курорт Середземномор’я, саме тут знаходяться чудові палаци Бель Епок, площа Масена і знаменитий готель Негреску. Під час подорожі у Вас буде достатньо вільного часу для того, щоб відвідати цікаві факультативні екскурсії в Монако, Канни, Антіб, Вердонський Каньйон та інші унікальні міста.

 Семінар-тур супроводжують:

Валентина Захаренко – арт-директор туристичної фірми «Феєрія мандрів», один з кращих гідів по Франції. Валентина має багаторічний досвід гіда і мандрівника, провела сотні екскурсійних програм у Франції, чудово знає, любить цю країну.

Співробітник  Консалтингового центра «Бізнес-Гарант».

Програма туру:
17 червня
 День 1: Київ-Мілан-Ніцца

Збір групи в аеропорту Бориспіль о 08:40.

Виліт з Києва до Мілана рейсом PS 311 о 10:40. 

Прибуття в Мілан о 12:30.

Зустріч з гідом “Феєрії”. Завантаження речей в автобус.

Переїзд в Ніццу.

Ніцца – королева Лазурного берега і Французької Рив’єри, найбільш фешенебельний курорт Середземномор’я, який підкорив королівських осіб і аристократів чарівною красою пейзажів, незвичайним кольором води і цілющим повітрям. На вас чекає дотик ласкавого бризу, неймовірне море та чудова архітектура.

Поселення в готель “Hotel Locarno” 3* (https://www.booking.com/hotel/fr/locarno.uk.html).

Вільний час. Ніч у готелі.

18 червня
 День 2: Ніцца

Сніданок.

Оглядова екскурсія містом. Ви прогуляєтеся уздовж моря по знаменитій Англійській набережній, помилуєтеся прекрасними палацами Бель Епок, поринете в атмосферу Старого міста, гуляючи його вузенькими вуличками, побачите площу Масена, знаменитий готель Негреску і інші визначні пам’ятки.

Вільний час для відпочинку і прогулянок.

Ніч у готелі.

19 червня
 День 3: Ніцца (Канни – Леренські острови)

Сніданок. Вільний час в Ніцці.

За бажанням –  екскурсія Канни + Леренскіе острова (30 євро).

Канни – шикарне курортне місто з багатою історією і насиченим сучасним культурним життям, столиця всесвітньо відомого кінофестивалю і європейського гламуру. На вас чекає розкішна набережна Круазетт, Палац Фестивалів і Конгресів, Зоряна алея і квартал Сюке в старій частині міста.

Леренські острови (Сен-Оноре або Сен-Маргарит) – огляд визначних пам’яток островів (одного або двох), купання в морі.

Кораблики на острови за додаткову оплату (приблизно 14 євро -1 острів).

Повернення в готель. Ніч у готелі.

20 червня
 День 4: Ніцца (Вердонський Каньйон, Мустье-Сент-Марі)

Сніданок.

За бажанням екскурсія “Вердонський каньйон” (50 євро).

Вердонський Каньйон – одне з найбільш захопливих місць у Франції, справжнє диво природи. Річка Вердон глибоко врізається в вапнякову породу, утворюючи найдовшу (25 км) і найглибшу (700 м) ущелину Європи. Це один з наймальовничіших каньйонів світу.

Перед Вами відкриються запаморочливої ​​краси краєвиди ущелини зі стрімкими берегами і скелями, пишною зеленню лісистих схилів і яскраво-синьою гладдю бурхливої ​​річки. Зупинки на оглядових майданчиках.

Прогулянка по місту Кастелян.

Відвідування чарівною гірського села Мустьє-Сент-Марі. Іграшкові будиночки, що потопають у квітах, розташовані уздовж яру Богоматері. Над містом, на висоті 225 м, між двома схилами яру сяє золота зірка.

Вільний час для обіду і відвідування магазинів.

Ніч у готелі.

21 червня
 День 5: Ніцца

Сніданок.

Вільний час для відпочинку, відвідування музеїв і магазинів.

Лазурний берег – це гармонійний союз дивовижного моря і величних гір, чудової архітектури і насиченого культурного життя.

На вас чекають прогулянки по набережній, прекрасна провансальська кухня і невимушена святкова атмосфера Лазурного Берега!

Ніч у готелі.

22 червня
 День 6: Ніцца (Сент-Поль-де-Ванс, Гурдон)

Сніданок.

Вільний день в Ніцці.

За бажанням –  екскурсія «Романтика французької провінції: Сен-Поль-де-Ванс, Ванс, Гурдон» (50 євро).

Сен-Поль-де-Ванс – мальовниче середньовічне село, найчарівніше місце на Лазурному березі. Ви зможете прогулятись старовинними вуличками, помилуватись стародавньою архітектурою і прекрасними краєвидами, побачите знаменитий ресторан “Золота голубка”, де зустрічалася богемна публіка, відвідаєте  художні галереї та традиційні магазини

Ванс – романтичне містечко, краса якого надихнула багатьох відомих особистостей. Огляд головних визначних пам’яток Ванса. 

Обід.

Можливе відвідування каплиці Розер, більш відомої як «Каплиця Матісса».

Переїзд мальовничою дорогою вздовж Вовчого каньйону. Зупинка для огляду дива природи – Вовчого водоспаду (1 євро).

Гурдон – містечко «з листівки», селище в горах з багатим минулим, чарівної архітектурою, ностальгічною атмосферою.

Повернення в готель. Ніч у готелі.

23 червня
 День 7: Ніцца (Антіб)

Сніданок.

Вільний день в Ніцці.

За бажанням поїздка в Антіб (25 євро).

Антіб – затишне курортне місто, в якому знаходиться найбільший яхтовий порт на Лазурному березі. Ви побачите форт Карре, укріплений маршалом Вобаном, ринок – один з кращих на узбережжі, замок Грімальді, де зараз знаходиться музей Пабло Пікассо, прогуляєтеся старовинними вуличками та здійсните променад мальовничою набережною.

Вільний час для купання в морі.

Повернення в Ніццу.

За бажанням відвідування Вілли Ротшильд (20 євро).

Ніч у готелі

24 червня
 День 8: Ніцца (Ез Вілляж – Монако)

Сніданок:

Вільний день в Ніцці.

За бажанням –  екскурсія Ез Вілляж + Монако (40 євро).

Ез Вілляж – невелике укріплене поселення, яке мальовничо розташоване на 300-метровій скелі у вигляді орлиного гнізда. Гордістю Еза є екзотичний сад з надзвичайною колекцією кактусів і незабутньою панорамою Лазурного узбережжя.

Охочі можуть відвідати парфумерну фабрику “Фрагонар”, де вам розкажуть про хитрощі виробництва косметики і ознайомлять з продукцією цього знаменитого парфумерного дому.

Монако – карликова держава, яка ідеально підходить для дозвільного проведення часу багатих та знаменитих. Ви побачите головні визначні пам’ятки цієї країни: Княжий палац і палацову площу, Кафедральний собор та Океанографічний музей, знамениті казино і оперу Монте-Карло. У вас буде можливість випробувати свою удачу в знаменитому казино Монте-Карло!

Ніч у готелі.

25 червня
 День 9: Ніцца

Сніданок.

Вільний день в Ніцці для відвідування музеїв і магазинів.

Ніч у готелі.

26 червня
 День 10: Ніцца (Ментон)

Сніданок.

Вільний день в Ніцці.

Для охочих екскурсія «Ментон – місто-сад» (20 євро).

Прогулянка по місту Ментон, яке розташоване неподалік від Італіі, тому в ньому панує італійська атмосфера. Вільний час для відвідування музею Жана Кокто і відпочинку на пляжі.

Повернення в готель.

Вільний час у Ніцці.

Ніч у готелі.

27 червня
 День 11: Ніцца – Мілан – Київ

Сніданок.

Ранній виїзд в Мілан.

Виліт з Мілана до Києва рейсом PS 312 о 13:40,

прибуття до Києва о 17:20 (за розкладом).

У вартість туру входить:
 • авіапереліт Київ-Мілан-Київ;
 • трансфер під рейс:
 • – Київ – Мілан PS311 1040 1230
 • – Мілан – Київ PS312 1340 1720;
 • лекційний матеріал 8 астр. годин;
 •  матеріали семінару і канц. приладдя;
 • 10 ночей в готелі “Hotel Locarno” 3*(дво-тримісні номери, душ, WC) з сніданками;
 • проїзд автобусом за вказаним маршрутом (кондиціонер, ТВ);
 • супровід гіда і екскурсії, вказані в програмі;
 • медична страховка.
Додатково оплачується:
 • додаткові екскурсії;
 • податок на проживання в курортних містах (1 євро з особи \ ніч – оплачується готівкою гіду перед поселенням в готель);
 • проїзд в міському транспорті;
 • консульський збір + послуги з оформлення візи – 80 євро;
 • дитина до 18 років і пенсіонери – 40 євро;
 • доплата за одномісне розміщення 280 євро.
Телефонуйте!
(044) 222 62 10, 222-72-58
+380 66 455 60 53
+380 98 457 63 71