СЕМІНАР-ТУР ДО ГРЕЦІЇ

Семінар-тур до Греції

Маршрут: Київ-Афіни-Лутракі-Метеори-Лутракі-Афіни-Київ.
Виліт з Києва 27 квітня.
З точки зору відпочинку Греція – універсальна країна, тут дійсно є все: тепле море, відмінний клімат, стародавні пам’ятники культури, здорова і смачна їжа. Саме тому ця країна так популярна у мандрівників. У цій подорожі у Вас буде можливість познайомитися з грецькою столицею, побачити всі основні визначні пам’ятки, поласувати стравами грецької кухні, насолодитися морем і шопінгом, а також побачити фантастичний комплекс монастирів у МЕТЕОРАХ

ЗМІНИ В ПРОЦЕДУРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

ТА ФІЗИЧНИХ-ОСІБ ПІДПРИЄМЦІВ

Програма семінару:

1.  Практичні проблеми застосування положень Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» при проведенні державної реєстрації.

2.  Порядок створення ТОВ і ТДВ: вимоги до документів. Встановлені законом обмеження щодо створення ТОВ і ТДВ.

3.  Вимоги до установчих документів ТОВ і ТДВ. Порядок проведення реєстраційних дій щодо приведення установчих документів ТОВ і ТДВ у відповідність до вимог чинного законодавства.

4.  Модельний статут ТОВ: обмеження щодо використання та практичні проблеми при проведенні реєстраційних дій.

5.  Статутний капітал ТОВ і ТДВ: порядок формування, збільшення та зменшення його розміру. Особливості внесення земельних ділянок до статутного капіталу ТОВ і ТДВ.

6.  Вихід особи зі складу учасників ТОВ і ТДВ: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.

7.  Відчуження частки у статутному капіталі ТОВ і ТДВ: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.

8.  Порядок набуття права власності на частку в статутному капіталі ТОВ і ТДВ у порядку спадкування: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.

9.  Виключення учасника зі складу ТОВ і ТДВ: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.

10.Порядок збільшення та зменшення статутного капіталу ТОВ і ТДВ. Алгоритм проведення реєстраційних дій. Вимоги до документів.

11.Використання відомостей Єдиного реєстру боржників при проведенні реєстраційних дій. Практичний аналіз змін, що внесені до законодавчих актів у сфері державної реєстрації Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання».

12.Аналіз типових помилок державних реєстраторів при проведенні реєстраційних дій.

13.Відповіді на запитання учасників семінару.

ВІТАЛІЙ ЖЕЛІНСЬКИЙ  державний реєстратор, начальник відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.

Учасникам семінару видається сертифікат!
(лекційний матеріал розраховано на 8 годин)
Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором і колегами впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді, знайти рішення практичних кейсів. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.
Семінар-тур супроводжують:

Гід від туристичної фірми «Феєрія мандрів»

Костянтин Кошелєв – модератор семінару, директор Консалтингового центра «Бізнес-Гарант».

Програма туру

27 квітня
День 1: Київ-Афіни-Лутракі

Виліт із Києва до Афін 27 квітня о 03:15 а/к Aegean Airlins (аеропорт Бориспіль).

 Прибуття до Афін о 05:30, трансфер до Лутрак. Сніданок та поселення в готель «Hotel Loutraki» 4* (після ремонту), який розташований у центрі міста Лутраки, всього в 40 метрах від пляжу. До ваших послуг номери з кондиціонером і безкоштовним Wi – Fi. Вранці сервірується континентальний сніданок. Прогулянка до знаменитих гарячих джерел займе всього декілька хвилин.

Лутракі – грецьке місто-курорт, розташоване на березі Коринфької затоки та Іонічного моря. Назва міста ймовірно походить від грецького слова Λουτρά (лутра), яке означає купальня або джерело, через велику кількість теплих джерел мінеральної води, що знаходяться в місті та його околицях.

Вже з часів Стародавнього Риму на базі місцевих теплих джерел створювалися купальні (терми), руїни яких зберіглися і відносяться до визначних місць Лутракі. У XIX столітті в Європі набувають популярності лікувальні властивості теплих мінеральних джерел. Це спричиняє хвилю переселенців до Лутракі з Італії. 

Ніч у готелі.

28 квітня
День 2: Лутракі

Сніданок.

Факультативна екскурсія – одноденний круїз трьома островами Саронічної затоки Егейського моря – Егіна, Порос і Гідра з обідом на кораблі (вартість – 99 євро, дітям 3-11 років – 60 євро).

Острів Егіна , розташований у самому центрі Саронічної затоки – улюблене місце відпочинку афінян. На мальовничій острівній горі височіє храм Афеї – богині і заступниці острова та чудовий жіночий монастир Святого Нектарія. Острів’яни займаються вирощуванням надзвичайносмачних фісташок і виготовляють з них варення.

Порос – чарівний острів, що потопає в зелені, розташований біля узбережжя півострова Пелопоннес і поділений каналом на дві частини – меншу Сферію і більшу Калаврію. З давніх часів Порос вважається островом бога моря Посейдона, про що свідчать руїни храму, які збереглися до наших днів. Ви відвідаєте Історичний музей, лимонний ліс, жіночий монастир Життєдайного джерела, а також «Д’явологефіро» – міст, який символізує міфічні ворота до Пекла.

Гідра – скелястий острів і однойменне місто, що мальовничо розташувалося між Саронічною та Арголідською затоками, одне з найкрасивіших місць Греції. Ще за часів середньовіччя на Гідрі оселялися рибалки та моряки, а згодом тут базувався могутній торгівельний флот. На острові розташовані 6 монастирів, майже 300 церков і багато маєтків багатих судновласників, деякі з яких відкриті для туристів.

Ніч у готелі.

29 квітня
День 3: Афіни

Сніданок.

Екскурсія до Афін

 Огляд центральної вулиці Панепістіміу з ансамблем споруд Університету, Академії та Національної бібліотеки; площ Омонія (площа Згоди), Синтагма (площа Конституції) і Монастиракі; будівлі Парламенту із почесним караулом біля могили Невідомого Солдата; розкішного королівського парку Заппіо, руїн храму Зевса Олімпійського та знаменитої Арки Адріана, Панафінейського стадіону, колоритного району Плака та величавого Акрополя.

Афінський Акрополь – втілення найвищого прояву гармонії архітектури та природи. Ця грандіозна композиція ідеально збалансованих конструкцій створює монументальний пейзаж, абсолютно унікальний за своєю красою і утворенийцілою низкою шедеврів V століття до нашої ери: Парфенон роботи Фідія, Іктіноса і Каллікрата, Пропілеї, Храм Ніки Аптерос тощо.

Акрополь ілюструє більш ніж тисячолітню історію стародавньої грецької цивілізації і є тим Священним храмом, з якого починаються всі головні легенди про місто. Сотні тисяч туристів щорічно здійснюють паломництво на ці священні схили, які зачаровують своєю величчю і красою.

Ніч у готелі.

30 квітня
День 4: Дельфи

Сніданок. Виселення з готелю з речами на 1 добу на час екскурсії  (речі можна залишити в готелі в камері схову).

Автобусна екскурсія в Дельфи.

Дельфи – старовинне місто в південно-західній Фокіді, розташоване в мальовничій Священній долині біля підніжжя знаменитої гори Парнас.

Це найважливіший культовий центр Давньої Греції, «пуп Землі», найбільш шановане місце країни, адже саме тут перебував наймістичніший оракул давнього світу. Колись тут проводились Піфійські ігри. Нині ж археологічний заповідник Дельфи внесений ЮНЕСКО в перелік об’єктів Всесвітньої спадщини.

У Дельфах зберігається неймовірна кількість скарбів і творів мистецтва. Огляд головних пам’яток: храм Аполлона Піфійського (VI-IV ст. до н.е.), скарбниця афінян, стоя (галерея-портик) афінян (475 р. до н.е.), театр (II ст. до н.е.), стадіон (VI ст. до н.е.) та інші споруди. Відвідування археологічного музею, в якому зберігається безцінна колекція античних артефактів, серед яких прекрасні фігури куросів (статуї юнаків-атлетів) VI століття до н.е.

Переїзд у мальовниче містечко Каламбака біля підніжжя скель Метеори, яке здавна слугувало відправною точкою подорожі до монастирів. Сучасне місто було практично заново відбудоване після руйнації в часи Другої світової війни. Головна вулиця із затишними площами, фонтанами та колоритними тавернами, де збираються місцеві жителі, занурить вас в атмосферу справжнього життя греків. У нічний час освітлені прожекторами скелі набувають величного та містичного вигляду.

Поселення в готелі міста Каламбака. Ночівля.

1 травня
День 5: Метеори – Фермопіли

Сніданок.

Відвідання унікального природно-історичного об’єкту, стародавнього монастирського комплексу Метеори.

Метеори – це християнські монастирі, збудовані на маківках високих скель, що стрімко тягнуться до неба. Дивовижний витвір природи – гігантські сталагмітові скелі – постали як дар ченцям в їхньому намаганні наблизитися до Бога. Чернечий центр започаткували в Х століття і з того часу він існує безперервно. 1988 року комплекс долучили до переліку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Діючі православні монастирі мають значну художню цінність і є справжніми музеями. Фантастичний пейзаж Фессалії – безперечно, один із найзахоплюючих краєвидів планети, а монастирі Метеори – одна із найяскравіших пам’яток Греції.

Дорогою – зупинка біля знаменитої Фермопільської ущелини .

Фермопільська ущелина – це вузький прохід між Фессалією та Локридою. Вона увійшла в історію завдяки знаменитій Фермопільській битві і подвигу 300 спартанців, які боролись на смерть за свою землю. Ви помилуєтесь красою природи, почуєте захоплюючі історії про велику Спарту, про нашестя персів на Елладу та про те, що означали в давні часи справжня відвага та любов до батьківщини. І, звісно ж, побачите пам’ятник царю Леоніду і спартанцям.

Повернення в Лутракі. Поселення в «Hotel Loutraki» 4*. Ночівля.

2 травня
День 6: Пелопоннес

Сніданок.

Екскурсія на півострів Пелопоннес.

Мікени – стародавнє місто в Арголіді, один із центрів Мікенської культури та грецької культури загалом, найвідоміша археологічна пам’ятка бронзового віку (1600 -1100 рр. до н.е ), знайдена в XIX столітті німецький комерсантом і шанувальником старовини Генріхом Шліманом. Огляд стародавнього міста: руїни царського палацу XIII ст. до н.е., кріпосні стіни «циклопічної кладки» XV-XIII століть до н.е., знамениті «Левині ворота», давні поховання.

Нафпліон – одне із наймальовничіших міст Греції, столиця ному Арголіда, перша столиця незалежної Греції і важливий морський порт на сході Пелопоннесу. Місто дуже старе і, водночас, живе та сучасне; портове, але чисте та спокійне; грецьке, але ніби й італійське, і трішки турецьке. Ви прогуляєтесь вузькими вуличками, які стрімко здіймаються вгору, помилуєтесь балкончиками в заросляхбугенвілії, відпочините в затишних кафе.

Епідавр – одне із найстаріших грецьких міст-портів. Свого часу місцевий театр вважався одним із семи чудес світу, як і священна лікарня Античного світу, в якій поклонялись богу зцілення Асклепіосу. Престиж і популярність Асклепіоса забезпечили місту значне економічне процвітання, завдяки чому в IV-III століттях до н.е. була здійснена грандіозна програма будівництва культових монументальних споруд. Ви побачите театр, який прекрасно зберігся, гімназії, лазні, Одеон, храми Асклепія і Аполлона, Фолос та стадіон.

Ночівля.

3 травня
День 7: Лутракі

Сніданок.

Відпочинов в Лутракі.

19.00-20.00 Трансфер в аеропорт Афін

Виліт до Київа о 23:45. Приліт до Київа 4 травня о 2:15

Додаткова інформація:

З 01.01.2018 року на всій території Греції було введено туристичний збір на проживання в готелях.  Даний податок сплачується туристом безпосередньо на ресепшн готелю при поселенні. Розмір збору залежить від регіону країни і категорії готелю і орієнтовно становить:

Готелі 5 * – 4 євро на добу за номер
Готелі 4 * – 3 євро на добу за номер
Готелі 3 * – 1,5 євро на добу за номер
Готелі 2 * – 0,5 євро на добу за номер
У вартість туру входить:
 • авіапереліт Київ-Афіни/Афіни-Київ;
 • лекційний матеріал 8 астр. годин;
 • матеріали семінару і канц. приладдя;
 • 5 ночей в готелі («Hotel  Loutraki» 4*), 1 ніч в готелі м.Каламбака;
 • проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом туру,
 • супровід гіда та екскурсії, вказані в програмі;
 • трансфер під рейс;
 • медична страховка.
Додатково оплачується:
 • додаткові екскурсії;
 • вхідні квитки до музеїв;
 • податок на проживання у готелі;
 • проїзд у міському транспорті;
 • доплата за одномісне розміщення (додатково 100 євро).

Телефонуйте!

(044) 222 62 10, 222-72-58
+380 66 455 60 53
+380 98 457 63 71