СЕМІНАР-ТУР В АМСТЕРДАМ

Cемінар-тур «Вояж в Амстердам»
(відвідуюємо найкрасивіший парк квітів Кейкенхоф).
4 – 10 травня
 Маршрут: Київ-Брюссель-Амстердам-Брюссель-Київ.
Виліт з Києва 4 травня.
ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Програма семінару:

 1. 1.Практичний коментар Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності» від 03.10.2019 № 159-IX.
 2. 2.Суб’єкти державної реєстрації та їхні повноваження. Нотаріус як суб’єкт державної реєстрації. Випадки проведення реєстраційних дій виключно нотаріусом.
 3. 3.Територіальний та екстериторіальний принципи при проведенні реєстраційних дій: порядок проведення державної реєстрації.
 4. 4.Заявники. Визначення обсягу цивільної правоздатності та дієздатності. Документи, що засвічують повноваження представників заявника. Перевірка повноважень представника.
 5. 5.Вимоги до документів, що подаються державному реєстраторові.
 6. 6.Особливості проведення окремих реєстраційних дій щодо ТОВ/ТДВ: зміна складу учасників, зміна розміру статутного капіталу, виключення учасника, вихід учасника, вступ спадкоємців/ правонаступників до складу учасників ТОВ/ТДВ.
 7. 7.Використання відомостей Єдиного реєстру боржників, Єдиного реєстру довіреностей, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, Автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП) при проведенні реєстраційних дій.
 8. 8.Підстави для зупинення розгляду документів та відмови у державній реєстрації.
 9. 9.Новий модельний статут ТОВ:

– дві редакції нового модельного статуту ТОВ: «за замовчуванням» та «на вибір та їхня відмінність;

– порядок державної реєстрації створення ТОВ, що провадитиме діяльність на підставі модельного статуту, вимоги до цих документів;

– порядок змінити типу установчого документа ТОВ: з модельного на власний та навпаки, вимоги до цих документів;

– що робити, якщо ТОВ «залишилось працювати на старому модельному статуті»;

– алгоритм проведення реєстраційних дій в ЄДР щодо ТОВ, що провадять/ провадитимуть діяльність ні підставі модельного статуту.

ЖЕЛІНСЬКИЙ В. заступник начальника управління Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України.

 

.

Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором і колегами впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді, знайти рішення практичних кейсів. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.
 Викладання лекційного матеріалу відбувається впродовж туру, також заплановані зустрічі-консультації по індивідуальним питанням з лектором в залі готелю.
Групу супроводжують:
Гід туристичної компанії Жанна Бернацька
Співробітник Консалтингового центру «Бізнес-Гарант».
Програма семінару:
4 травня
День 1: Київ-Брюссель-Амстердам 

Зустріч групи за дві години до відльоту (о 9:00) біля інформаційного екрану в залі аеропорту Бориспіль. Вас буде зустрічати супроводжуючий від «Бізнес-Гаранту» із табличкою «Бізнес-Грант».

Прибуття в Брюссель о 12:55 за місцевим часом.

Збір групи в аеропорту Брюсселя з гідом на виході з багажного відділу. Гід зустрічає групу з табличкою «Феєрія». Завантаження речей в автобус.

Переїзд в Амстердам.

Під час переїзду відвідування прекрасного парку квітів у Бельгії – Гроот Бейгарден (вхідний квиток 14 євро).

Поселення в готель OZO Amsterdam 4*.Ніч у готелі.

5 травня
День 2: Амстердам -Волендам-Заансе Сханс
 

Сніданок. Знайомство з Амстердамом.

Пішохідна екскурсія по Амстердаму з оглядом квіткового ринку, площі Дам, Королівського палацу, Нової церкви, вулиці Дамрак, Біржі Берлаге.

Прогулянка каналами на катері (додатково 14 євро).

О 14.00 – додаткова екскурсія в Волендам і Заансе Сханс (додатково 30 євро):

Волендам – колоритне рибальське село, яке зберегло свій історичний шарм. Тут Ви побачите старовинні та сучасні рибальські судна, а також зможете спробувати справжній голландський оселедець.

Заансе Сханс перенесе Вас на кілька століть у минуле. Місцеві жителі носять національні голландські костюми. Тут й досі є працюючі вітряки. А голанці готують масло, гірчицю та сир за старовинними рецептами. Крім того, функціонує майстерня з виготовлення традиційних дерев’яних черевиків. Це село – живий музей середньовічного голландського побуту та ремесл!

Ніч у готелі.

6 травня
День 3: Амстердам – Роттердам-Кейкенхоф

Сніданок.

Для бажаючих – відвідування парку тюльпанів Кейкенхоф + екскурсія в Роттердам

(додатково 55 євро, вхідний квиток у парк у вартості).

Роттердам – найбільший порт, місто мистецтва та богеми, яке постійно оновлюється і змінює свій вигляд. Вирізняється багатством футуристичної архітектури: тут Ви побачите дивовижні Кубічні будинки, незвичайний міст Еразмус, фантастичні транспортні розв’язки, експериментальні павільйони на воді. Перед Вами відкриються символи Роттердама – Стара гавань і вежа «Європа» (Євромаст).

Повернення в готель.

7 травня
День 4: Амстердам – Делфт – Схевенінген

Сніданок.

Автобусна екскурсія «Країна королів та кораблів» (додатково 35 євро) з відвідуванням міст Делфт та Схевенінген. Під час переїзду лекція В. Желінського

Делфт – старовинне місто, справжній музей просто неба. У минулі часи Делфт відігравав роль столиці держави, нині це спокійне містечко з безліччю пам’яток. У програмі екскурсії – Ринкова площа, Ратуша, Нова церква, фабрика знаменитого біло-блакитного Делфтського фаянсу.

Схевенінген – «Північна Рив’єра», популярне в Голландії курортне містечко, яке входить до складу Гааги. Ви зможете тут відпочити, прогулятися берегом Північного моря і, можливо, навіть покупатися (залежить від сезону).

За бажанням – відвідання парку Мадуродам (вхід платний). Це справжня Голландія в мініатюрі, де відомі голландські споруди відтворені у масштабі 1:25.

Повернення в готель.

8 травня
День 5: Амстердам-Алкмар 

Сніданок.

Факультативна екскурсія у Алкмар, відоме всім як місто сиру (додатково 30 євро)

Алкмар відомий всьому світу як столиця сиру і це не дивно: з 25 березня до 4 вересня кожну п’ятницю з 10 до 12:30 тут проходить сирний ринок, який щорік відвідує більше 100 тисяч чоловік.

Величезну кількість сирних демонстрацій і дегустацій в обов’язковому порядку проводять разом з розважальними виставами, презентаціями про сир на декількох мовах, дитячими іграми і іншими видами розваг.

Похід на ринок можна поєднати з відвідинами музею сиру Hollands Kaasmuseum (Waagplein 2, 1811 JP), який розташований в кроковій доступності в красивій історичній будівлі. Kaasmuseum був відкритий в 1983 році і є ілюстрацією історії і культури сирної торгівлі. Двері музею відкриті для відвідувачів з 10 до 16 годин, вартість квитка близько 4 євро.

Також хорошим вибором може стати шопінг в Алкмарі, адже тут ви знайдете абсолютно все – від вишуканих бутіків до невеликих торгівельних вулиць з магазинами на будь-який смак.

Повернення в готель. Лекція В.Желінського у готелі на 18:00.

Ніч у готелі.

9 травня
День 5: Амстердам

Сніданок.

Вільний день в Амстердамі для прогулянок, шопінгу і музеїв.

Бажаючи можуть відвідати:

Державний музей – найголовніший музей Амстердама. У Державному музеї представлені цікаві експонати, що розповідають про історію та культуру Голландії. Зіркою музейної колекції є шедевр Рембрандта «Нічний дозор»;

музей Ван Гога – тут є можливість не тільки подивитися понад 200 робіт майстра, а й простежити всі етапи його розвитку як художника. Крім робіт самого Ван Гога в музеї представлені і картини його сучасників; Історичний музей Амстердамі – в якому ви дізнаєтеся різні цікаві факти про його історію та сучасне життя. В історичному музеї міста вас чекає велика колекція, що включає експонати археологічних розкопок, скульптури, пам’ятники, картини, документи, фотографії і навіть першу карту Амстердама, створену у 16 столітті.

Ніч у готелі

10 травня
День 6: Амстердам – Брюссель – Київ

Ранній виїзд у Брюссель. Виліт із Брюсселю в Київ о 13:55.

Прибуття в Київ о 17:50 за розкладом.

У вартість туру входить:

 • авіапереліт Київ-Брюссель-Київ;
 • 5 ночей в готелі  із сніданками (Ozo Hotel 4*);
 • проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом туру;
 • супровід гіда та екскурсії, вказані в програмі;
 • лекційний матеріал 8 астр. годин;
 • матеріали семінару і канц. приладдя;
 • трансфер під рейс:
Київ-Брюссель PS145 KBP BRU 1055 1300 / Брюссель-Київ PS146 BRU KBP 1355 1750
 • медичне страхування.

Додатково оплачується:

 • міський податок (приблизно 20 євро за весь період за людину у двомісному номері)
 • додаткові екскурсії;
 • вхідні квитки до музеїв;
 • проїзд у міському транспорті;
 • доплата за одномісне розміщення (418 євро);
 • для власників не біометричних паспортів віза – 70 євро, для дітей до 18 років і пенсіонерів – 35 євро.
ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
(044) 222 62 10, 222-72-58
+380 66 455 60 53, +380 98 457 63 71