СЕМІНАР-ТУР ДО ПАРИЖУ

СЕМІНАР-ТУР “8 БЕРЕЗНЯ В ПАРИЖІ”

6-12 березня
ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО.
ФУНКЦІЇ ТА АЛГОРИТМИ ДІЙ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРАТОРА

 Маршрут: Київ-Брюссель-Париж-Брюссель-Київ.

Виліт з Києва 6 березня.

Програма семінару:

І.  Практичний коментар Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності» від 03.10.2019 № 159-IX.

 1. Огляд змін, які впливають на роботу нотарусіа/реєстратора.
 2. Відповідальність за порушення законодавства в сфері реєстрації.
 3. Щодо визначення обсягу цивільної дієздатності фізичних осіб і цивільної правоздатності та дієздатності юридичних осіб, тощо.
 4. IIОгляд та «покроковий» аналіз порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно з урахуванням актуальних змін в законодавстві:
 5. Прийняття та формування заяв у сфері державної реєстрації. Розгляд понятійного апарату «набуття», «зміна» та «припинення» для правильного формування заяв. Відмінність заяв про державну реєстрацію прав у зв’язку зі зміною права і заяв про внесення змін до записів ДРРП.
 6. Сканування документів, поданих для державної реєстрації прав. Технічні вимоги до сканованих копій, у тому числі до візуального зображення документів.
 7. Встановлення черговості розгляду поданих документів. Суть, основні завдання реєстратора. Здійснення пошуків по базі даних заяв ДРРП.
 8. Розгляд документів та встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Суть цієї процедури. Огляд найбільш типових підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав, у тому числі помилок, які допускаються державними реєстраторами. Здійснення пошуків в ДРРП як механізм отримання відомостей, необхідних для встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Використання реєстру боржників для застосування підстави для відмови у проведені державної реєстрації прав.
 9. Внесення відомостей до ДРРП про речові права та про об’єкти таких прав. Відомості про земельну ділянку, що вносяться до ДРРП. Відомості про житлові будинки, будівлі, споруди, що вносяться до ДРРП. Суть створення Реєстру об’єктів нерухомого майна. Внесення відомостей про співвласників до ДРРП. Покроковий алгоритм дій державного реєстратора під час реєстрації права спільної власності. Погашення записів в РПВН, алгоритми дій.

ІIIДержавна реєстрація прав залежно від способу набуття права та об’єкта нерухомого майна:

 1. Державна реєстрація права власності на новостворене майно за забудовником.
 2. Державна реєстрація права власності на об’єкти, побудовані до 5 серпня 1992 року.
 3. Державна реєстрація права власності за інвестором, членом кооперативу чи іншою особою, яка набула майнові права.
 4. Державна реєстрація права власності на об’єкт нерухомого майна після проведення реконструкції.
 5. Державна реєстрація прав у результаті поділу об’єкта нерухомого майна.
 6. Державна реєстрація права власності на об’єкт незавершеного будівництва.
 7. Державна реєстрація прав за заявою спадкоємця.
 8. Державна реєстрація прав на підставі рішень судів.
 9. Державна реєстрація земельних ділянок. Поділ і виділ. Інші проблемні аспекти.

ЛЕЩЕНКО А. О.  заступник директора Департаменту приватного права – начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації.

Учасникам семінару видається сертифікат!
(лекційний матеріал розраховано на 8 годин)

Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором і колегами впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді, знайти рішення практичних кейсів. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.

 Викладання лекційного матеріалу відбувається впродовж туру, також заплановані зустрічі-консультації по індивідуальним питанням з лектором в залі готелю.

 Семінар-тур супроводжують:

Співробітник Консалтингового центру «Бізнес-Гарант»;

Гід туристичної фірми «Феєрія мандрів Жанна Бернацка

Програма туру
6 березня
День 1: Київ-Брюссель-Париж

Виліт з Києва  в Брюссель о 10:55. Прибуття в Брюссель заплановано на 12:55 за місцевим  часом.

Збір групи в аеропорту Бориспіль на реєстрації. Переліт в Брюссель.

Переїзд в Париж комфортабельним автобусом (близько 4 – 5 годин). В дорозі, просто в салоні автобуса, з використанням мікрофона гіда, буде проводитись семінар.

Запланована зупинка для харчування.

Прибуття в Париж. Знайомство з містом (коротка автобусна екскурсія центром вечірнього міста по дорозі в готель).

Поселення в готель Campanile Paris Est Pantin 3* Paris, 62-64 Avenue Jean Lolive, 93500 Pantin .

7 березняня
День 2: Париж

Сніданок.

Весь цей день ми будемо гуляти містом, дихати його повітрям романтики, змішаної з сучасним діловим життям, відчувати його.

Оглядова автобусна екскурсія Парижем.

Тріумфальна арка, Ейфелева вежа, Марсове поле, собор Інвалідів, Єлисейські поля, Латинський квартал, площа Згоди, Пантеон, Люксембурзький сад, Опера Гарньє, Вандомська площа, церква Мадлен…

Прогулянка Люксембурзьким садом. Це найгарніший сад Парижа, резиденція Марії Медичі в минулому та улюблене місце закоханих сьогодні.

Пішохідна екскурсія “Острів Сіте”. Острів Сіте–історичне серце Парижа, його найдавніша частина. Огляд палацу Нотр-Дам, палацу Правосуддя, Консьєржері, Святоїкаплиці.

Вільний час на обід.

Вечірня прогулянка на катері по Сені + Нічний Париж (25 євро). Це буде незабутня екскурсія нічним містом під акомпанемент романтичних французьких мелодій та віршів про Париж!

8 березня
День 3: Париж-Шантійї

Сніданок. Святковий день.

Вільний день у Парижі.

Ви можете насолоджуватись містом самостійно або відправитись з нами в подорож.

Факультативна екскурсія «Замок Шантії» (25 євро + вхідний квиток 17 євро).

Шантійї – архітектурний шедевр, замок-власність видатних аристократичних родин Монморансі та Конде, одна з найвизначніших пам’яток історії та архітектури Франції.

Огляд Малого замку, Нового замку, Музею Конде – художня галерея, де представлена одна з найбільших після Лувра колекцій картин, серед яких Три грації Рафаеля та багато інших шедеврів.

В замку розташований ресторан, шеф повар якого зберігає таємний рецепт особливого десерту сrème Chantilly! Цей десерт в XVII-му сторіччі вперше приготував повар принца Конде Франсуа Ватель  Всім радимо посмакувати, адже це свято! 

У вечері Шоу-вистава «Feerie» в кабаре «Мулен Руж», (21:00 – 137 євро, 23:00 – 122 євро). Мулен Руж -символ краси та радості життя. Це блиск, розкіш, шквал емоцій, п’янке шампанське та запальний канкан!

Ніч у готелі.

9 березня
День 4: Париж

Сніданок.

Для бажаючих – відвідання Лувру з гідом (45 євро).

Вільний час, обід.

Екскурсія кварталом Маре.

Квартал Маре – неймовірно колоритний квартал на правому березі Парижа, на місці якого довгий час було болото (маре), а нині це місце особливої архітектури з особливою атмосферою, які полюбилися артистичній паризькій публіці.

Прогулянка старовинними вуличками кварталу, де знаходиться багато галерей, кафе та крамниць французьких дизайнерів. Огляд маєтків паризької знаті, площі Вогезів, музею Карнавале, Державного архіву, музея Пікассо, центра Жоржа Помпіду...

Ніч у готелі.

10 березня
День 5: Париж-Версаль

Вільний день у Парижі.

Для охочих – екскурсія у Версаль (40 євро )

Версаль– грандіозна резиденція французьких королів, яка стала архітектурним проявом ідеї абсолютизму. Цей блискучий пам’ятник епохи «короля-сонця» є неперевершеним зразком гармонії архітектурних форм та облаштованого ландшафту.Огляд апартаментів палацу (з аудіогідом) та версальського парку (за бажанням).

Прогулянка містом Версаль, яке зберегло аристократичну атмосферу. Відвідання місцевого базару – це один із найбільших ринків в місті, на якому можна купити фермерські сири, локальне вино та інші місцеві делікатеси, а ще цікаві прикраси, сувеніри і навіть предмети антикваріату.

Повернення в Париж.

Вільний час на музеї та магазини.

11 березня
День 6: Париж

Сніданок. Вільний день у Парижі.

Факультативно – екскурсія “Таємниці замків Луари: Шамбор і Шенонсо” (95 євро/ дорослий, 80 євро/ дитина, вх.квитки у вартості).

 Долина Луари – унікальний регіон, знаменитий своїми прекрасними ландшафтами і дивовижними замками. Центр французького життя в епоху Відродження, нині це оаза спокою і гармонії, де оживає минуле з його інтригами, змовами та любовними пристрастями. Відвідуючи прекрасні замки Луари, Ви здійсните справжню подорож у часі!

Огляд замків Шенонсо та Шамбор.

Шенонсо – бездоганний архітектурний шедевр XVI століття. Один з найромантичніших замків, який демонструє смак і мрію найвеличніших жінок в історії Франції – Діани де Пуатьє і Марії Медичі. Побудований на місці водяного млина, замок Шенонсо і досі височіє над водами річки Шер.

Замок Шамбор – неперевершений архітектурний шедевр епохи Ренесансу, який уособлює амбіції та вподобання короля Франциска I, і є свідченням його пристрастей: полювання та архітектура. Замок вражає своєю монументальністю, химерністю форм та кількістю веж.

Повернення у Париж. Ніч у готелі.

12 березня
День 6: Париж-Брюссель-Київ

Сніданок.

Ранній виїзд у Брюссель.

Виліт із Брюсселю в Київ о 13:55, прибуття в Київ о 17:50 за розкладом.

У вартість туру входить:

 • авіапереліт Київ-Брюссель-Київ;
 • 6 ночей в готелі Campanile Paris Est Pantin 3* Paris, 62-64 Avenue Jean Lolive, 93500 Pantin;
 • проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом туру,
 • супровід гіда та экскурсії, вказані в програмі;
 • трансфер під рейс:

Київ-Брюссель PS 145 KBP BRU 1055 1300

Брюссель-Київ PS 146 BRU KBP 1355 1750

 • медичне страхування.

Додатково оплачується:

 • додаткові екскурсії;
 • вхіднік квитки до музеїв;
 • податок на проживання ;
 • проїзд у міському транспорті;
 • доплата за одномісне розміщення 286 євро;
 • доплата за використання аудиосистеми під час екскурсій.
Телефонуйте:
(044) 222 62 10, 222-72-58
+380 66 455 60 53, +380 98 457 63 71