СЕМІНАР-ТУР ДО ПАРИЖУ

Семінар-тур до Парижу

 ПРОБЛЕМИ ВИКОНАННЯ СУБ’ЄКТАМИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПОВНОВАЖЕНЬ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ БІЗНЕСУ

 Маршрут: Київ-Брюсель-Париж-Брюсель-Київ.

Виліт з Києва 14 травня.

Програма семінару:

 1. Межі повноважень державного реєстратора при проведенні реєстраційних дій.

2. Територіальність та екстериторіальність при проведенні реєстраційних дій. Предметна юрисдикція при проведенні реєстраційних дій щодо окремих юридичних осіб.

3. Проблематика приймання-передавання реєстраційних справ. Що робити, якщо реєстраційна справа ще не передана за новим місцезнаходженням (місцем проживання) суб’єкта?

4. Визначення поняття «місцепроживання» фізичної особи-підприємця. За якою адресою здійснюється державна реєстрація фізичної особи-підприємця (у тому числі внутрішньопереміщених осіб)? Державна реєстрація фізичною особою-підприємцем сімейного фермерського господарства.

5. Вимоги до установчих документів юридичних осіб. Попереднє погодження установчих документів окремих юридичних осіб. Типові помилки при написанні установчих документів.

6. Порядок проведення реєстраційних дій щодо приведення установчих документів юридичних осіб різних організаційно-правових форм у відповідність до вимог чинного законодавства.

7. Найменування юридичної особи. Аналіз змін, що відбулися у Вимогах до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки. Трансформація АТЗТ, ЗАТ у ПрАТ та ВАТ у ПАТ; зміна типу акціонерного товариства та вилучення його з найменування: порядок проведення реєстраційних дій.

8. Модельний статут ТОВ: обмеження щодо використання. Проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб, що провадять діяльність на підставі модельного статуту.

9. ТОВ/ТДВ: вихід особи зі складу учасників, відчуження частки в статутному капіталі, порядок набуття права власності на частку, виключення учасника.

10.Вихід особи зі складу учасників ТОВ і ТДВ: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.

11.Статутний та складений капітал у юридичних осіб: порядок формування та зміни його розміру. Формування статутного капіталу ТОВ/ТДВ за рахунок земельних ділянок та майнових прав.

12.Фермерське господарство: як і кому відчужити. Правовий статус майна, що внесене до складеного капіталу.

13.Використання відомостей Єдиного реєстру боржників та Державного реєстру актів цивільного стану громадян при проведенні реєстраційних дій. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця у зв’язку з її смертю, визнанням її безвісновідсутньою або оголошенням померлою.

В. ЖЕЛІНСЬКИЙ  – державний реєстратор, начальник відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.
Учасникам семінару видається сертифікат!
(лекційний матеріал розраховано на 8 годин)

Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором і колегами впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді, знайти рішення практичних кейсів. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.

 Викладання лекційного матеріалу відбувається під час руху в автобусі, в мікрофон гіда, також заплановані зустрічі-консультації по індивідуальним питанням з лектором в залі готелю.

 Семінар-тур супроводжують:

Гід туристичної фірми «Феєрія мандрів».

Співробітник Консалтингового центру «Бізнес-Гарант».

Програма туру
14 травня
День 1: Київ-Брюссель-Париж
Виліт з Києва  в Брюссель о 10:55.
Прибуття в Брюссель заплановано о 12:55 за місцевим  часом.
 Збір групи в аеропорту Бориспіль на реєстрації. Переліт в Брюссель.
Переїзд в Париж комфортабельним автобусом (близько 4 – 5 годин). В дорозі,  в салоні автобуса, з використанням мікрофона гіда, буде проводитись семінар. Запланована зупинка для харчування.
Прибуття в Париж.
Знайомство з містом (коротка автобусна екскурсія центром вечірнього міста по дорозі в готель).
Поселення в готель Forest Hill Paris la Villette 4*. 

4-зірковий готель

 
15 травня
День 2: Париж
Сніданок.
Друге побачення.
Весь цей день ми будемо гуляти містом, дихати його повітрям романтики, змішаної з сучасним діловим життям, відчувати його.
Оглядова автобусна екскурсія Парижем.
Тріумфальна арка, Ейфелева вежа, Марсове поле, собор Інвалідів, Єлисейські поля, Латинський квартал, площа Згоди, Пантеон, Люксембурзький сад, Опера Гарньє, Вандомська площа, церква Мадлен…
Прогулянка Люксембурзьким садом. Це найгарніший сад Парижа, резиденція Марії Медичі в минулому та улюблене місцез акоханих сьогодні. Пішохідна екскурсія “Острів Сіте”. Острів Сіте–історичне серце Парижа, його найдавніша частина. Огляд Собору Нотр-Дам, палацу Правосуддя, Консьєржері, Святої каплиці.
Вільний час на обід.
Екскурсія кварталом Маре.
Квартал Маре – неймовірно колоритний квартал на правому березі Парижа, на місці якого довгий час було болото (маре), а нині це місце особливої архітектури з особливою атмосферою, які полюбилися артистичній паризькій публіці. Прогулянка старовинними вуличками кварталу, де знаходиться багато галерей, кафе та крамниць французьких дизайнерів. Огляд маєтків паризької знаті, площі Вогезів, музею Карнавале, Державного архіву, музею Пікассо, центра Жоржа Помпіду…
Ніч у готелі.
16 травня
День 3: Париж-Шантій-Санліс
Сніданок.
Вільний день у Парижі.
На третьому побаченні ви можете насолоджуватись містом самостійно або відправитись з нами в подорож.
Факультативна екскурсія “Замок Шанті  + місто Санліс” (25 євро + вхідний квиток 17 євро).
Шантійї – архітектурний шедевр, замок-власність видатних аристократичних родин Монморансі та Конде, одна з найвизначніших пам’яток історії та архітектури Франції.
Огляд Малого замку, Нового замку, садів, спроектованих видатним ландшафтним дизайнером Ленотром, Музею Конде – художня галерея, де представлена одна з найбільших після Лувра колекцій картин.
Санліс – середньовічне місто, яке пов’язане з іменем королеви Франції Анни Ярославни – доньки Ярослава Мудрого.
Огляд собору Нотр-Дам де Санліс, палацу єпископа, аббатства Святого Вікентія, якийз аснувала королева Анна, пам’ятника Анні Ярославні.
Повернення в Париж.
Шоу-вистава «Feerie» в кабаре «Мулен Руж»  (21:00 – 137 євро, 23:00 – 122 євро).
Мулен Руж -символ краси та радості життя. Це блиск, розкіш, шквал емоцій, п’янке шампанське та запальний канкан!
Ніч у готелі.
17  травня
День 4: Париж
Сніданок.
Для бажаючих – відвідання Лувру з гідом (45 євро).
Вільний час, обід.
У вечорі запрошуємо Вас на вечірню прогулянку катером по Сені (25 євро). Панорамні види нічного міста під акомпанемент романтичних французьких мелодій та віршів закохують в Париж назавжди!
Ніч у готелі.
18 травня
День 5: Париж-Версаль
Сніданок.
 Вільний день у Парижі.  Для охочих екскурсія у Версаль (40 євро).
Версаль– грандіозна резиденція французьких королів, яка стала архітектурним проявом ідеї абсолютизму. Цей блискучий пам’ятник епохи «короля-сонця» є неперевершеним зразком гармонії архітектурних форм та облаштованого ландшафту. Огляд апартаментів палацу (з аудіогідом) та версальського парку. Прогулянка містом Версаль, яке зберегло аристократичну атмосферу.
Відвідини місцевого базару.
Повернення в Париж.
Вільний час на музеї та магазини.
19 травня
День 6: Париж-Брюссель-Київ
Сніданок. Ранній виїзд у  Брюссель.
В дорозі, в салоні автобуса, з використанням мікрофона гіда, буде проводитись друга частина семінару (близько чотирьох астрономічних годин).
Запланована зупинка для харчування.
Виліт із Брюсселю в Київ о 13:55, прибуття в Київ о 17:50 за розкладом.
 

У вартість туру входить:

 • авіапереліт Київ-Брюссель-Київ;
 • 5 ночей в готелі  Forest Hill Paris la Villette 4* із сніданками;
 • проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом туру,
 • супровід гіда та экскурсії, вказані в програмі;
 • трансфер під рейс:

Київ — Брюссель PS 145 KBP BRU 1055 1300

Брюссель — Київ PS 146 BRU KBP 1355 1750

 • медичне страхування.

Додатково оплачується:

 • додаткові екскурсії;
 • вхіднік витки до музеїв;
 • податок на проживання ;
 • проїзд у міському транспорті;
 • доплата за одномісне розміщення 240 євро.
Телефонуйте:
(044) 222 62 10, 222-72-58
+380 66 455 60 53, +380 98 457 63 71