СЕМІНАР-ТУР ДО ПАРИЖУ

СЕМІНАР-ТУР «8  БЕРЕЗНЯ У ПАРИЖІ».

Захист прав власності та користування.

Як зміняться земельні правовідносини з 2019 року?

Маршрут: Київ-Брюсель-Париж-Брюсель-Київ.
Виліт з Києва 5 березня.

Програма семінару:

 1. Зміни щодо виникнення прав власності на землю.
 • Перереєстрація колективної власності.
 • Ключові зміни щодо прав на землю сільськогосподарського призначення.
 • Невитребувані паї та нерозподілені земельні ділянки. Реєстрація речових прав на такі земельні ділянки. Що слід враховувати?
 1. Особливості міни земельними ділянками у масиві земель сільськогосподарського призначення.
 • Міна земельних ділянок їх власниками та користувачами.
 • Вимоги до договору міни. Про що слід пам’ятати.
 • Внесення відомостей про масив земель с/г призначення до ДЗК та державна реєстрація земельних ділянок, що входять до такого масиву.
 • Як застосовується переважне право власника (користувача), який володіє істотною частиною масиву земель сільськогосподарського призначення на укладання договору оренди?
 • Обмін правами оренди земельними ділянками (виділеними в натурі (на місцевості) власникам земельних часток паїв) – нові вимоги законодавства.
 1. Реєстрація речових прав.

      Які зміни передбачаються в законодавстві?

 • Особливості використання та розпорядження землями, що залишилися у колективній власності колективного сільськогосподарського підприємства, сільськогосподарського кооперативу, сільськогосподарського акціонерного товариства
 • Особливості набуття і реалізації права оренди на земельні ділянки, розташовані у масиві земель сільськогосподарського призначення.
 • Міна земельними ділянками шляхом укладання договору суборенди та державна реєстрація права суборенди.
 • Перенесення інформації з ДЗК до реєстру прав.
 • Як уникнути ризиків подвійної оренди земельних ділянок?

Крім того ви отримаєте відповіді на актуальні питання, які виникають у нотаріусів щодо земельних правовідносин, зокрема:

 1. «Чи може на земельній ділянці з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування житлового будинку знаходитися квартири? Наскільки це відповідає законодавству?»
 2. «Переведення із садового в житловий. Земля залишилась – ведення садового. Змінить цільове неможливо. Як проводити відчуження будинку та земельної ділянки?»
 3. Як вирішити питання щодо реєстрації земельної ділянки в ДЗК, коли наявне накладання декількох ділянок?
 4. Який документ видається органами ДЗК в тому випадку коли змінилася площа земельної ділянки зазначеної у державному акті при фактичних обмірах?
 5. «Чому після переходу права власності, наприклад, в блоці «право власності» реєстр ДЗК не підтягує правоустановлючий документ? Цей блок залишається пустим. Або при первинній реєстрації на землю, також ніяких документів, на основі яких виникло право власності, у витязі не вказано?
 6. Цікавить практика застосування земельного законодавства, щодо спадкування права оренди землі у разі смерті орендаря. Так як практика різна, законодавством деякі питання не врегульовано.
 7. При реєстрації в ДРРП іншого речового права по договору емфітевзису, ця інформація у Витяг з ДЗК не підтягується.
 8. «Спадкодавцю належить земельна ділянка на праві спільної сумісної власності. Після видачі свідоцтва як зареєструвати перехід права, розділ вже відкритий?»
МАРТИНЮК О.А. – заступник директора Департаменту приватного права – начальник управління нормативно-правового та методичного забезпечення нотаріату Міністерства юстиції України. Автор чисельних статей в профільних виданнях. Тривалий час працювала в Держгеокадастрі. Експерт-тренер з питань вирішення земельних спорів Національної школи суддів. Доктор філософії у галузі права, має значний викладацький досвід.
Учасникам семінару видається сертифікат!
(лекційний матеріал розраховано на 6 годин)

Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором і колегами впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді, знайти рішення практичних кейсів. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи

Семінар-тур супроводжують:

 

Валентина Захаренко – арт-директор туристичної фірми «Феєрія мандрів», один з кращих гідів по Франції. Валентина має багаторічний досвід гіда і мандрівника, провела сотні екскурсійних програм у Франції, чудово знає, любить цю країну.

 

Костянтин Кошелєв – модератор семінару, директор Консалтингового центра «Бізнес-Гарант».

Програма авторського туру Валентини Захаренко «8 БЕРЕЗНЯ У ПАРИЖІ»
5 березня
День 1: Київ-Брюссель-Париж
Виліт з Києва  в Брюссель о 10:55. Прибуття в Брюссель заплановано на 12:55 за місцевим  часом.
Збір групи в аеропорту Бориспіль на реєстрації. Переліт в Брюссель.
Переїзд в Париж комфортабельним автобусом (близько 4 – 5 годин). В дорозі, просто в салоні автобуса, з використанням мікрофона гіда,буде проводитись семінар. Запланована зупинка для харчування.
Прибуття в Париж.Знайомство з містом.
Запрошуєм Вас на перше побачення – вечірню прогулянку катером по Сені (25 євро). Панорамні види нічного міста під аккомпанемент романтичних французьких мелодій та віршів закохують в Париж з першого погляду!
Поселення в готель  “Ibis port de orlean” 3*
6 березня
День 2: Париж
Сніданок у готелі.
Друге побачення. Весь цей день ми будемо гуляти містом, дихати його повітрям романтики, змішаної з сучасним діловим життям, відчувати його.
Оглядова автобусна екскурсія Парижем.
Тріумфальна арка, Ейфелева вежа, Марсове поле, собор Інвалідів, Єлисейські поля, Латинський квартал, площа Згоди, Пантеон, Люксембурзький сад, Опера Гарньє, Вандомська площа, церква Мадлен…
Прогулянка Люксембурзьким садом. Це найгарніший сад Парижа, резиденція Марії Медичі в минулому та улюблене місце закоханих сьогодні.
Пішохідна екскурсія “Острів Сіте”. Острів Сіте–історичне серце Парижа, його найдавніша частина. Огляд Собору Нотр-Дам, палацу Правосуддя, Консьєржері, Святоїкаплиці.
Вільний час на обід.
Екскурсія кварталом Маре.
Квартал Маре – неймовірно колоритний квартал на правому березі Парижа, на місці якого довгий час було болото (маре), а нині це місце особливої архітектури з особливою атмосферою, які полюбилися артистичній паризькій публіці.
Прогулянка старовинними вуличками кварталу, де знаходиться багато галерей, кафе та крамниць французьких дизайнерів. Огляд маєтків паризької знаті, площі Вогезів, музею Карнавале, Державного архіву, музея Пікассо, центра Жоржа Помпіду…
Ніч у готелі.
7 березня
День 3: Париж
Сніданок. Вільний день у Парижі.
На третьому побаченні ви можете насолоджуватись містом самостійно або відправитись з нами в подорож.
Факультативна екскурсія “Замок Шантійї + місто Санліс” (25 євро + вхідний квиток 17 євро).
Шантійї – архітектурний шедевр, замок-власність видатних аристократичних родин Монморансі та Конде, одна з найвизначніших пам’яток історії та архітектури Франції.
Огляд Малого замку, Нового замку, садів, спроектованих видатним ландшафтним дизайнером Ленотром, Музею Конде – художня галерея, де представлена одна з найбільших після Лувра колекцій картин.
Санліс – середньовічне місто, яке пов’язане з іменем королеви Франції Анни Ярославни – доньки Ярослава Мудрого.
Огляд собору Нотр-Дам де Санліс, палацу єпископа, аббатства Святого Вікентія, який заснувала королева Анна, пам’ятника Анні Ярославні.
Повернення в Париж. 
Шоу-вистава «Feerie» в кабаре «Мулен  Руж»  (21:00 – 137 євро, 23:00 – 122 євро).
Мулен Руж -символ краси та радостіжиття. Це блиск, розкіш, шквал емоцій, п’янке шампанське та запальний канкан!
Ніч у готелі.
8 березня
День 4: Париж
Сніданок.
Святковий день, подарунки і сюрпризи учасникам групи будуть обов’язково!
Для бажаючих – відвідання Лувру з гідом (45 євро).
Вільний час, обід.
Екскурсія кварталом Монмартр. Це колоритний район Парижа, який обожнювала творча богема. Тут жили та творили Пікассо, Ван Гог, Гоген, Матіс та інші художники, композитори, письменники. Енергетика того часу збереглася й досі та бентежить серця туристів.  Огляд вулиці Лепік, площі Тертр, базиліки Сакре-Кер, Мулен де ля Галет.
Ніч у готелі.
9 березня
День 5: Париж
Сніданок. Вільний день у Парижі.
Для охочих екскурсія у Версаль (40 євро )
Версаль– грандіозна резиденція французьких королів, яка стала архітектурним проявом ідеї абсолютизму. Цей блискучий пам’ятник епохи «короля-сонця» є неперевершеним зразком гармонії архітектурних форм та облаштованого ландшафту.Огляд апартаментів палацу (з аудіогідом) та версальського парку. Прогулянка містом Версаль, яке зберегло аристократичну атмосферу. Відвідання місцевого базару.
Повернення в Париж.
Вільний час на музеї та магазини.
Повернення у готель. Ночівля.
10 березня
День 6: Париж-Брюссель-Київ
Сніданок. Ранній виїзду Брюссель.
Виліт із Брюсселю в Київ о 13:55, прибуття в Київ о 17:50 за розкладом.
 

У вартість туру входить:

 • авіапереліт Київ-Брюссель-Київ;
 • 4 ночі в готелі 3* із сніданками, “Ibis port de orlean” 3*
 • проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом туру,
 • супровід гіда та экскурсії, вказані в програмі;
 • трансфер під рейс:

Київ — Брюссель PS 145 KBP BRU 1055 1300

Брюссель — Київ PS 146 BRU KBP 1355 1750

 • медичне страхування.

Додатково оплачується:

 • додаткові екскурсії;
 • вхіднік витки до музеїв;
 • податок на проживання (1.65 євро з особи/ніч);
 • проїзд у міському транспорті;
 • доплата за одномісне розміщення (210 євро).
Телефонуйте:
(044) 222 62 10, 222-72-58
+380 66 455 60 53, +380 98 457 63 71