СЕМІНАР-ТУР “ТЕРМАЛЬНА УГОРЩИНА ТА ЧАРІВНИЙ ВІДЕНЬ”

СЕМІНАР-ТУР «ТЕРМАЛЬНА-УГОРЩИНА ТА ЧАРІВНИЙ ВІДЕНЬ»

(Мукачево-Егер-Будапешт-Відень-Мішкольц-Мукачево)

Кілометраж:

Мукчево – Егер  242 км

Егер – Будапешт 130 км

Будапешт – Відень 242 км

Будапешт – Мішкольц 182 км

Мішкольц – Мукачево 185 км

Виїзд з Мукачево 15 листопада

 

СПАДКОВЕ ПРАВО

Програма семінару:

  І. АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СПАДКОВОГО ПРАВА

 1. Основні поняття спадкового права.
 2. Казуальні питання складання та посвідчення заповітів.
 3. Нетипові випадки спадкування за законом (спадкова трансмісія).
 4. Правові позиції вищих судів з питань реалізації спадкових прав суб’єктами цивільних правівдносин.
 5. Реєстрація права власності спадкодавця за заявою спадкоємця.
 6. Оформлення спадщини у разі втрати правовстановлювального документу на нерухоме майно, виданого на ім’я спадкодавця.

 ІІ. ДОГОВОРИ У СПАДКОВОМУ ПРАВІ.

 1. у черговості одержання права на спадкування (ст. 1259 ЦКУ).
 2. Про зміну розміру часток у спадщині (ст. 1267 ЦКУ).
 3. Про поділ спадщини (ст. 1278 ЦКУ).
 4. Спадковий договір (гл. 90 ЦКУ).

 ІІІ. ЗАМІНА НАБУВАЧА ЗА ДОГОВОРОМ ДОВІЧНОГО УТРИМАННЯ   (ДОГЛЯДУ).

 1. Внаслідок укладання договору (ст. 752 ЦКУ).
 2. Внаслідок смерті набувача (ст. 757 ЦКУ).

ІV. ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ З РОЗСТРОЧЕННЯМ ПЛАТЕЖУ.

 V. ПРАВО ВЛАСНОСТІ ПОДРУЖЖЯ. ВІРТУАЛЬНЕ ТА РЕАЛЬНЕ

   ЧУЄВА О. Д. – приватний нотаріус, автор чисельних публікацій в профільних виданнях.

Учасникам семінару видається сертифікат!

Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді. Додатковий плюс – це спілкування з колегами. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.
Виїзд з м.Мукачево 15 листопада о 08:00 ранку, без нічних переїздів.
Тривалість туру: 5 днів / 4 ночі (15 – 18 листопада)

ПРОГРАМА ТУРУ:

15.11.2018
День 1:

08: 00 – 08: 15 Зустріч групи на ж/д вокзалі м. Мукачево.  

08:30  Посадка в автобус. Виїзд на кордон. Перетин україно-угорського кордону. Переїзд в Эгерсалок.

Відвідування Велнес-комплексу (вхідні квитки оплачуються додатково). Орієнтовна вартість.

Квиток для дорослого на 3 години3 400 Ft / 320 грн
Квиток для літніх людей (від 65 років) на 3 години2 400 Ft / 227 грн
Дитячий квиток (від 3 до 14 років) на 3 години1 900 Ft / 180 грн
Квиток для дорослого після 17:002 200 Ft / 208 грн
Ціни на оренду:
Камера схову – 500 Ft / 47 грн;
Рушник – 1 500 Ft / 142 грн;
Купальний халат – 2 000 Ft / 190 грн.

Велнес-комплекс Эгерсалока відноситься до найсучасніших спа-центрів країни з лікувальними термальними джерелами.

Включає 17 відкритих і критих басейнів загальною площею 1900 кв.м: басейни з лікувальною водою для прийняття ванн, джакузі, басейни з розважальними ефектами, водна гірка і дитячі басейни надають можливість прекрасно провести час як людям похилого віку, так і  молоді.

У лікувальному комплексі купальні цілюща вода відмінної якості, до складу якої входять  кальцій, магній і гідрокарбонат, і високопрофесійний обслуговуючий персонал гарантують ефективність лікування, а розташовані у велнес-комплексі ексклюзивні сауни, приємні, розслабляючі ванни, незвичайні масажі дарують відвідувачам прекрасне почуття бадьорості.

 Далі за програмою ДЕГУСТАЦІЯ вина і класичного гуляша в долині Эгера (Эгер відноситься до найвідоміших виноробних регіонів Угорщини).

(додатково – 15 євро; діти – 10 євро (тільки гуляш і сік)!

Переїзд в готель у м.Будапешт. Пізнє поселення в готель. Ночівля.

16.11.2018
День 2:

Сніданок в готелі.

Виїзд на автобусно-пішохідну ОГЛЯДОВУ ЕКСКУРСІЮ по БУДАПЕШТУ. Будапешт – одна з небагатьох європейських столиць, до зустрічі з якою не можна підготуватися заздалегідь. Це чарівне місто завжди стає незабутнім, казковим враженням для своїх гостей. Старовинна Буда, що розкинулася на пагорбах, ховає в собі безліч гарячих цілющих джерел, і рівнинний Пешт, – з будівлями belle époque, бульварами, сотнями магазинів і затишних кав’ярень. А між ними – знаменитий Ланцюговий міст, що перекинувся через повноводний Дунай, охороняється грізно рикаючими імперськими левами.

 Вільний час в місті. У вільний час Ви можете самостійно на власний вибір відвідати найвідоміші пам’ятки Будапешта (трансфер не надається, пересування по місту у вільний час – на громадському транспорті, вартість разового квитка на автобус 450 Ft, вартість квитка на метро 350 Ft ):

 • гарячі термальні купальні Сечені – вхідний квиток 18 євро. Гордість жителів Будапешта, найбільша термальна купальня в Європі, – з 11 лікувальними басейнами і 3 саунами. Виглядає казково: під небом і сліпучим сонцем, поряд з будівлями в палацовому стилі відливає блакиттю вода в круглих басейнах, а в них, в оточенні квіткових чаш і білосніжних статуй, поправляють здоров’я, омолоджуються і кращають змучені цивілізацією хронічно втомлені люди. Окрім термальних басейнів, саун, парилок і солоних ванн, на цьому міському курорті можна приймати грязьові ванни. Але головна “фішка” Сечені – відкриті басейни, куди гаряча вода поступає з глибини 1240 метрів. У них можна купатися навіть взимку! Температура води у великому басейні +27 З, а в “гарячому” басейні – +38 С.
 • один з найдревніших зоопарків в Європі – вхідний квиток 8 євро;
 • дивовижний Тропікарій-океанаріум – вхідний квиток 8 євро.

Також, за бажанням, Ви можете відвідати додаткові екскурсії з групою (при наборі не менше 20 осіб. Увага! Обов’язковий попередній запис при реєстрації на тур ):

 • візитну картку Угорщини – будівля парламенту у Будапешті (25 євро взр./15 євро діти). Пройти повз таку красу неможливо. Архітектура споруди нагадує Вестмінстерський палац в Лондоні, тільки красивіше і ефектніше. Будівля парламенту є однією з найбільших будівель урядів у світі і найбільшим у Будапешті.

Додатково можлива організація ВЕЧІРНЬОЇ ПРОГУЛЯНКИ ПО ДУНАЮ НА КОРАБЛИКУ з келихом шампанського              (дорослі – 20 євро/ діти – 10 євро).                                                                                                                                                                         Вам відкриється неповторна панорама Будапешта у барвистій ілюмінації, занесена в список світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Легенди, історія і сучасність, прикмети і традиції під звуки вальсів Йоганна Штрауса з келихом “Шампанського”. І не забудьте під кожним з мостів, де пропливає кораблик, загадати заповітне бажання! Обов’язково збудеться, перевірене!

Повернення в готель. Ночівля.

17.11.2018
День 3:

Сніданок в готелі.

Вільний день у Будапешті. Пропонуємо виїзну екскурсію в імперський ВІДЕНЬ (додатково – 40 євро).

Відстань від Будапешту до Відня – 260 км, 2,5 години дороги – і Ви побачите легендарне місто імператорів і архітекторів, композиторів і художників, поетів і політиків. Місто вражає і надихає, недаремно відомі композитори світу створювали свої неповторні твори, надихаючись величчю і пишністю міста. Сьогоднішній Відень – це одне з найкомфортніших міст у світі. Ми пройдемося по найвідоміших вулицях і своїми очима побачимо найбільші палаци і пам’ятники минулого, відвідаємо монументальні храми, здивуємося знаменитим віденським виїзним коням ліпіціанам, що виглядають з імператорських стаєнь в самому центрі міста, зупинимося у вітрин найдорожчих магазинів на шикарних пішохідних вулицях імперського Відня. Звичайно ж, покуштуємо найбільший шніцель в місті, він дійсно величезний. А на десерт скуштуємо справжньої віденської кави з тістечками в кав’ярні, яка була постачальником імперського будинку.

За бажанням обід (туристичний ланч) у кафе “Лубелла” (15 євро, класичний австрійський обід: крем-суп, шніцель з гарніром, десерт – штрудель або тістечко «Хахер» на вибір).

Як кажуть, поринемо в казку розкоші. Екскурсія обіцяє бути вразливою та цікавою!.

Тим, хто залишається у Будапешті, пропонуємо гуляти, милуватися містом, пробувати місцеву кухню або продовжити вивчати купальні і аквапарки Будапешта.

Увага! Трансфер не надається, пересування по місту у вільний час – на громадському транспорті.

Пропонуємо відвідати:

Купальня Геллерт (Gellert Gyogyfurdo). Будівля лікувального готелю і купальні Геллерт в стилі модерн є однією з пам’яток Будапешта. Купальні, що знаходяться на території, “чудотворні” джерела були відомі ще за часів короля Арпада. По одній з легенд, в печері над купальнею жил відомий своїми знаннями зцілення відлюдник, який умовляв хворих викупатися в мулкому озері перед печерою, а тому в 18-19 столітті її називали Брудною купальнею. Новий готель і купальня були побудовані тут на старих відомих джерелах, що пробиваються з надр гори Геллерт, в період з 1912 по 1918 рік. Температура води 38 – 43 градуси за Цельсієм.Купальний комплекс був споруджений з помпезністю, яка була за старих часів. Захоплююче видовище нагадує про древні римські предмети: критий комплекс з різноколірними стеклами, елегантні басейни, прикрашені колонами. У купальні Геллерт 13 басейнів, серед яких є перлинна ванна, термальний, відкритий, сидячий, дитячі басейни, а також басейни з хвилями.

Повернення в готель. Ночівля.

18.11.2018
День 4:

Сніданок в готелі. Виселення з готелю. Переїзд в м.Мишкольц-Тапольца.

Відвідування термальних печерних купалень в р. Мишкольц-Тапольца (вхідні квитки опл. додатково).

Місцеві гарячі води використали для лікування вже в середні віки. Головна пам’ятка Мишкольц-Тапольца – лікувальна термальна купальня в природному підземному гроті, яку може відвідувати будь-який гість курорту. Усередині є і гарячі джерела, і холодніше, і вири, і грот із зоряним небом. Температура води, що заповнює озера великих і маленьких печер, пов’язаних між собою підземними коридорами, круглий рік 29С°.+31С°, а глибина води – 130-140 см Тут проводиться лікування опорно-рухового апарату, нервової системи і дихальних шляхів. У особливу насолоду перетворюють купання світлові еффекты, підземна річка, “перлинна ванна”. Приємним заходом може виявитися човнова прогулянка по озеру, оточеному віковими деревами.

Вартість квитків:

Дорослий денний квиток 12 €  (3800 HUF/чол.) ;
Дитина (від 4-х років), студент, пенсіонер 8,8 € (2850 HUF/person);
Дорослий денний квиток (4 години) 8 €  (2700 HUF/чол.);
Дитина (від 4-х років), студент, пенсіонер (4 години) 7,5 €  (2300 HUF/person).

Вільний час в місті на обід. Від’їзд в Україну до вечірнього потягу.

Відправлення з м. Мукачево потягом у Ваше місто. Для туристів з Києва рекомендуємо потяг №29 в 23:20

У вартість туру входить:

 • розміщення в готелі категорії Premium Apartment 3* із сніданками – 3 ночі;
 • екскурсія по Будапешту;
 • транспортні послуги по маршруту Мукачево – Егер – Будапешт – Відень! – Будапешт – Мішкольц – Мукачево;
 • медична страховка.

Додатково оплачується:

 • додаткові екскурсії;
 • оформленння візи (за необхідністю);
 • особисті витрати.
Телефонуйте:
(044) 222 62 10, 222-72-58
     +380 66 455 60 53,  +380 98 457 63 71
www.bizgarant.com