СЕМІНАР-ТУР У ПРАГУ

Семінар-тур «Злата Прага»

(Київ-Прага-Краків-Київ)

Законодавчі зміни державної реєстрації.

Новий порядок ведення ДРРП. Земельне законодавство.

Реєстрація юридичних осіб.

Виїзд потягом з Києва 13 жовтня.

Програма семінару:

 

І.   Алгоритм проведення державної реєстрації прав з урахуванням всіх законодавчих змін, що внесені до постанов Кабінету Міністрів України № 1141 і № 1127  щодо порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно зокрема:

– формування заяв та виготовлення сканкопій;

– здійснення пошуків в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, основна мета та ціль таких пошуків;

– внесення відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про об’єкти, про спільну власність, про права на земельні ділянки, зареєстровані до 2013 року;

– погашення записів в РПВН

II.  Коментар роз’яснень Міністерства юстиції України “щодо деяких актуальних питань у сфері  державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” (на лист НПУ №13/4).

III. Алгоритм проведення державної реєстрації прав залежно від способу набуття права та об’єкта нерухомого майна, зокрема:

– державна реєстрація права власності на новостворене майно за забудовником;

– державна реєстрація права власності на об’єкти, побудовані до 5 серпня 1992 року;

– державна реєстрація права власності за інвестором, членом кооперативу чи іншою особою, яка набула майнові права;

– державна реєстрація права власності на об’єкт нерухомого майна після проведення реконструкції;

– державна реєстрація права власності на об’єкт незавершеного будівництва;

– державна реєстрація прав у результаті поділу об’єкта нерухомого майна;

– державна реєстрація прав за заявою спадкоємця;

– державна реєстрація прав на підставі рішень судів;

-державна реєстрація прав на земельні ділянки.

ЛЕЩЕНКО А. О. – заступник директора Департаменту приватного права – начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації.

ІV. ЗМІНИ В ПРОЦЕДУРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ: ТЕОРЕТИЧНІ ПИТАННЯ ТА ПРАКТИЧНІ ПРОБЛЕМИ (З урахуванням положень ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» № 2275-VIII, який вступив в силу 16.06.2018 р.)

 

1. Поняття «заявник» у процедурі державної реєстрації: їх види та повноваження. Документи, що підтверджують повноваження заявника. Адвокат у ролі заявника.

2. Порядок державної реєстрації створення юридичної особи – господарського товариства: типи установчих документів та вимоги до їх складання.

3. Порядок проведення державної реєстрації, пов’язаної зі зміною учасника юридичної особи:

– порядок державної реєстрації виходу учасника зі складу ТОВ чи ТДВ;

– документи, що підтверджують перехід чи передачу частки у статутному капіталі юридичної особи – господарського товариства;

– документи, що підтверджують перехід права власності на майнові (корпоративні) права підприємства;

– примусове виключення учасника: порядок, документи та алгоритм дій державного реєстратора;

– порядок проведення реєстраційних дій щодо зміни учасників господарського товариства на підставі судових рішень;

– порядок проведення реєстраційних дій щодо зміни складу учасника господарського товариства в порядку спадкування.

4. Проведення реєстраційних дій щодо приведення у відповідність найменування та установчих документів акціонерних товариств.

5. Робота із судовими рішеннями:

– порядок виконання судових рішень, що підлягають внесенню до ЄДР;

– порядок виконання судових рішень щодо визнання недійсними повністю чи частково рішень загальних зборів учасників;

– порядок внесення відомостей про заборону вчинення реєстраційних дій та обтяжень корпоративних прав;

– порядок внесення «попереджень» до ЄДР: правова природа та юридичні наслідки.

6. Аналіз типових помилок державних реєстраторів при проведенні реєстраційних дій.

7. Оскарження дій/ бездіяльності державного реєстратора: практичні питання, аналіз судової практики.

8. Відповіді на запитання учасників семінару.

В. ЖЕЛІНСЬКИЙ – державний реєстратор, начальник відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.

Учасникам семінару-туру видаються  два сертифікати:

(державна реєстрація речових прав; державна реєстрація юридичних осіб). Лекційний матеріал розрахований на 12 годин.
Родзинкою семінару є можливість спілкування з лекторами впродовж всього туру.
В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді. Додатковий плюс – це спілкування з колегами. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.
УВАГА!
НІЧНІ ПЕРЕЇЗДИ ВІДСУТНІ. КОМФОРТНИЙ ПЕРЕТИН КОРДОНУ ПОТЯГОМ. 
ВИЇЗД З  КИЄВА 13 ЖОВТНЯ
потягом № 705 КИЇВ-ПЕРЕМИШЛЬ/ПЕРЕМИШЛЬ-КИЇВ

прибуваємо до Перемишлю  13.10 о 12.25 / відправляємось з Перемишлю до Києва 17.10 о 15.45. 

Тривалість туру: 5 днів/4 ночі (13-17 жовтня 2018 року)

Програма туру «Злата Прага»

13.10.2018

День 1:

 

06.00 – посадка на потяг ІнтерСіти Київ – Перемишль.

12.25 – прибуття в Перемишль. Посадка на автобус.

Переїзд по території Польщі. Прибуття в м. Ланцут.

Відвідування Ланцутського замку і прогулянка по парку (вхідні квитки – 8 євро).

Один з найкрасивіших і найвідоміших замків Речі Посполитої зручно розташувався серед мальовничих пагорбів Підкарпаття. Навколо замку чудова паркова зона. Замок оточений фортифікаційними стінами бастіонів, які то споруджувалися, то руйнувались численими власниками.

Вільний час для прогулянки по парку і обіду. Навколо парку є чисельні ресторанчики та кафе.

Від’їзд з м. Ланцут, переїзд до м.Оломоуц (Чехія) – 513 км.

Пізнє прибуття, поселення в готель Comfort Olomouc 3*, ночівля.

14.10.2018

День 2:

 

Сніданок у готелі.

Коротка самостійна прогулянка по центру Оломоуца (внесений до списку культурної спадщини ЮНЕСКО)

Оломоуц – місто в східній частині Чехії розташовується в центрі історичного регіону Моравія на обох схилах річки Морави. Місто було засноване у 1253 році та тривалий час залишалось столицею Моравської держави. Оломоуц відомий ще і тим, що тут знаходиться колона Святої Трійці, яка була зведена на знак вдячності Богові за позбавлення міста від епідемії чуми. Колона вважається найвищим в Європі спорудженням подібного роду і вражає своєю монументальністю – вона настільки велика, що в її основі навіть змогла поміститися каплиця. Саме завдяки цьому своєму архітектурному пам’ятнику Оломоуц був внесений до списку культурної спадщини ЮНЕСКО.

Найзначнішим релігійним спорудженням міста є прекрасний готичний собор Святого Вацлава, серед реліквій якого виділяється приголомшливо красива дарохранителька, прикрашена 400 діамантами. У церкві Святого Морица знаходиться найбільший барочний орган у світі, прикрашений багатим різьбленням і витонченими фігурками янголів.

Переїзд до Праги (280 км), поселення у готелі Hotel Duo 4*.

Пішохідна екскурсія по стародавньому місту Прага (входить у вартість туру). Вільний час.

Столиця Чехії Прага дивовижним чином зуміла зберегти вишуканість архітектури і свій особливий романтичний шарм. Одного разу побачивши або відвідавши Прагу, вже ніколи не сплутаєш її з іншими містами,  все в ній неповторно. У Празі практично на кожному кроці Ви зустрінете будівлі з багатовіковою історією, які перетворюють її на музей під відкритим небом. Список пам’яток чеської столиці настільки величезний, що викликає подив. У старовинних літописах Прагу називали не інакше, як “Пані усієї Чехії”, перед якою схилялися королі. Адже Празі є що показати своїм гостям. Празький Град, який був заснований у 1320 році і спочатку іменувався “Королівським градом”. Це – не просто найкрасивіший кріпосний ансамбль, а візитна картка міста і його гордість. На Градчанскій площі перед Празьким Градом можна побачити велику кількість пам’яток: Тосканський палац (XVII ст.), Маріїнську колону, Палац архієпископа, Шварценбергский палац, Градчанскую ратушу (XVII ст.).

На Старомістскій площі в самому серці Праги знаходиться унікальний годинник із складним астрологічним циферблатом і ляльками, які пересуваються кожну годину.

Вишеградська фортеця – перша резиденція королів, яка була побудована у XVII столітті, монастир капуцинів, Королівський палац, костьол Святих Петра і Павла, королівська усипальня, кафедральний собор святого Віта, Страговский монастир зі знаменитою барочною бібліотекою, монастир святого Георгія – ось далеко не повний список пам’яток Праги.

Побувати в Празі і не покуштувати славнозвісних чеських вин і пива – означає не до кінця скоштувати усі її привабливості. Слава про вишуканий букет празького вина і про м’який і збадьорюючий смак пива вже давно облетіла весь світ. Чеські пивовари, відомі своєю майстерністю ще з давніх часів, і сьогодні привітно запропонують вам цей напій, який вже став візитною карткою Чехії.

Самостійне повернення в готель. Ночівля.

15.10.2018

День 3:

 Сніданок у готелі. Вільний час у Празі.

Цього дня бажаючих запрошуємо відвідати один з найвідоміших курортів Чехії – КАРЛОВІ ВАРИ (додатково – 35 євро).

Карлови Вари (Карлсбад) – це курортне місто на заході Богемії в Чеській Республіці. Він користується популярністю у туристів з XIX століття завдяки своїм термальним джерелам і мінеральним водам. У місті знаходиться близько ста мінеральних джерел, але тільки дванадцять з них використовуються для внутрішнього лікування, розрізняючись по температурі і за змістом вуглекислого газу. Найсильніше і найпопулярніше джерело називається Vřídlo (Вржидло). Його температура досягає 73 градусів. Температура інших джерел близько 40 градусів.

Мінеральні води Карлових Вар використовуються головним чином для питного лікування: воду Млинового джерела розливають в пляшки, а вода джерела Вржидло є основою для усіх вживаних на курорті бальнеотерапевтичних процедур (вуглекислі, кисневі, радонові, перлинні і інші ванни, купання у басейнах і інше).

У другій половині 19 віків у Карлових Варах було побудовано безліч сучасних будівель, здебільшого лазень і готелів, Міський театр. Гуляючи містом гості можуть помилуватися будівлями в стилі класицизму, ампір, рококо,

Zámecký vrch – Замковий пагорб – на даний момент є комплексом будівель, де розташовані лазні. Дизайн комплексу належить архітекторові Оману. Архітектурний ансамбль збудований з елементами еклектизму із застосуванням деталей і прикрас у стилі модерн. Найжвавіша вулиця – проспект короля Георга, яка з’єднує торговий адміністративний центр з центром спа-лікування.

Повернення до Праги.

По  приїзду з Карлових Вар пропонуємо Вам взяти участь у незабутній вечірній екскурсії на кораблику по річці Влтава (вартість 30 євро –  вечеря та алкогольні напої).

Повернення до готелю. Ночівля.

16.10.2018

День 4:

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Вільний час у Празі  до 16.00

Бажаючим пропонуємо взяти учать у екскурсії до Пражського Граду (вартість 15 євро з особи).

Празький Град (чеш. Pražský Hrad) – є древнім символом Чехії і втіленням її історії і традицій. Празький Град, в стінах якого відбувалися найважливіші події країни, занесений в список культурної спадщини ЮНЕСКО і Книгу рекордів Гіннеса як найбільша президентська резиденція і найбільший замок у світі. Комплекс палаців і храмів займає площу більше 7 гектарів.

Празький Град складається з трьох дворів, де знаходиться безліч палаців, храмів і монастирів усіх архітектурних стилів останнього тисячоліття. У музеях зберігаються королівські коштовності, християнські реліквії, цінні витвори мистецтва і ряд важливих історичних документів. Тут ви також побачите картинну галерею з колекціями Рудольфа II, музей іграшок і прекрасні сади.

Празький Град відкритий щодня з 5.00 до 24.00 влітку і з 6.00 до 23.00 взимку. Музеї і виставки відкриті з 9.00 до 17.00 влітку і до 16.00 взимку. Вхід в двори безкоштовний. Вхід до палаців і музеїв від 2$. Комплексний квиток близько 15$.

Переїзд до Кракова (Польща, 535 км)

Краків – це місто, яке відіграє вагому роль у культурному та політичному житті сучасної Польщі. Повна  назва Кракова звучить так: Столичне королівське місто Краків. І він дійсно виправдовує таку урочисту назву.

Попри те, що це велике місто на півдні Польщі вже давно перестало бути столицею, в ньому залишилися гідність і краса головного населеного пункту країни. А вже королівський шик тут зустрічається на кожному кроці.

Пізнє прибуття. Поселення у готелі Chopin Krakow 3*. Ночівля.

Найбільш активні туристи зможуть самостійно прогулятися нічним містом.

 

17.10.2018

День 5:

Сніданок у готелі. Виселення.

Заїзд до великого торгівельного центру Кракова (шопінг).

Переїзд та прибуття до Перемишля о 15.45 (247 км).

Прибуття до  Києва о 23.53

 

У вартість туру входит:

* лекційний матеріал 8 астр. годин;

* матеріали семінару і канц. приладдя;

*розміщення в готелях;
*сніданки (шведський стіл);
*страхування;
*екскурсії по замку Ланцут та екскурсія по м.Прага;
*транспортні послуги за програмою;
*супровід представником компанії.

Додатково оплачується:

* вартість квитків на потяг

  Київ- Перемишль

*додаткові екскурсії;
*особисті витрати;
*проїзд громадським транспортом;
*оформлення візи при необхідності.

Телефонуйте:
        (044) 222 62 10, (044) 222-82-19
         +380 66 455 60 53  +380 98 457 63 71 (Viber)