СЕМІНАР-ТУР “РІЗДВЯНА КАЗКА У БЕРЛІНІ”

Семінар-тур «Різдвяна казка у Берліні»

10 -15 грудня
Маршрут: Київ-Берлін-Київ
ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ. НОВИЙ ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО  РЕЄСТРУ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

Програма семінару:
 1. Алгоритм проведення державної реєстрації прав з урахуванням всіх законодавчих змін, що  внесені до постанов Кабінету Міністрів України № 1141 і № 1127  щодо порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно зокрема:

– формування заяв та виготовлення сканкопій;

– здійснення пошуків в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, основна мета та ціль таких пошуків;

– внесення відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про об’єкти, про спільну власність, про права на земельні ділянки, зареєстровані до 2013 року;

– погашення записів в РПВН.

 1. Коментар роз’яснень Міністерства юстиції України “щодо деяких актуальних питань у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” (на лист НПУ №13/4).

III. Алгоритм проведення державної реєстрації прав залежно від способу набуття права та об’єкта нерухомого майна, зокрема:

– державна реєстрація права власності на новостворене майно за забудовником;

– державна реєстрація права власності на об’єкти, побудовані до 5 серпня 1992 року;

– державна реєстрація права власності за інвестором, членом кооперативу чи іншою особою, яка набула майнові права;

– державна реєстрація права власності на об’єкт нерухомого майна після проведення реконструкції;

– державна реєстрація права власності на об’єктне завершеного будівництва;

– державна реєстрація прав у результаті поділу  об’єкта нерухомого майна;

– державна реєстрація прав за заявою спадкоємця;

– державна реєстрація прав на підставі рішень судів;

– державна реєстрація земельної ділянки.

ЛЕЩЕНКО А. О. – заступник директора Департаменту приватного права – начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації.

Семінар-тур супроводжують:

Гід туристичної фірми «Феєрія мандрів».

Директор консалтингового центру «Бізнес-Гарант» Костянтин Кошелєв.

Учасникам семінару видається сертифікат!
(лекційний матеріал розраховано на 8 годин)
Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором і колегами впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді, знайти рішення практичних кейсів. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.
Начитка лекційного матеріалу відбувається під час руху в автобусі, в мікрофон гіда, також заплановані зустрічі-консультації по індивідуальним питанням з лектором в залі готелю.
Програма туру:
 10 грудня
День 1: Київ-Берлін

Виліт з Києва в Берлін о 13:20. Прибуття в Берлін о 14:30.

Берлін – місто з особливою  історією,  одне з найбільш веселих, жвавих та  затишних міст Європи. Берлін – місто контрастів, це відчувається у всьому – в моді, архітектурі, історії .Тут зароджуються нові стилі, рухи, субкультури.

Оглядова кскурсія по Берліну (на нашому автобусі): бульвар Унтер ден Лінден, Домський собор, Маріенкірхе, Ніколайфіртель, Бундестаг (колишній Рейхстаг), Бранденбурзькі ворота, Тріумфальна колона, Берлінська телевежа, Александрплатц, Берлінська стіна тощо.                                                                                                                                                                                           Поселення в готель Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz 4*.

Ніч у готелі.

11 грудня 
День 2: Берлін-Потсдам

Сніданок.

Екскурсія  “Потсдам – місто палаців та садів “. 

Потсдам – передмістя Берліна, відносно невелике місто, але з неймовірною кількістю пам’яток і визначною історією. За кількістю цікавих місць на одиницю площі Потсдам займає перше місце в Німеччині.

Огляд палацу Цецилієнхоф (вхідний квиток в декілька палаців 21 євро) та відвідини музею присвяченого Потсдамській конференції, яка відбулася тут у 1945.

Цецилієнхоф – це остання резиденція Гогенцоллернів, побудована останнім імператором Німеччини Вільгельмом II для свого сина кронпринца Вільгельма та його дружини Цецилії в англійському сільському стилі. Але стала ця резиденція знаменитою завдяки післявоєнним подіям і зустрічі тут глав урядів трьох держав – Трумена, Сталіна і Черчилля.

Огляд палацу Сан-Сусі. Сан-Сусі – колишня резиденція пруського короля Фрідріха ІІ, яка стала грандіозним втіленням його капризів та амбіцій. Палац вражає і своїми формати, і внутрішнім декором у стилі Рококо, тому його часто називають німецьким суперником Версаля. Відвідини палацу і  огляд комплексу палаців, які будували не менш амбіційні спадкоємці короля.

Прогулянка садами, фантастичний ансамбль скульптур, альтанок і виноградних терас яких вважається шедевром садового мистецтва.

Повернення у Берлін. Ніч у готелі.

12 грудня
День 3: Берлін

Сніданок.

Берлін – це місто-архепелаг, яке  має декілька центрів із своїм особливим обличчям , характером та історією.

Пішохідна екскурсія по Берліну з оглядом основних пам’яток, відвідуванням храмів та соборів, як Марієнкірхе, Домський собор.  Прогулянка бульваром  Унтер ден Лінден, який є символом міста і головним променадом на кшталт Єлисейських полів у Парижі..

Огляд старовинного кварталу Ніколайфіртель.

Огляд Бундестагу (колишній Рейхстаг). Підйом на купол Рейхстагу, який спроектував видатний архітектор Норман Фостер.

Прогулянка на катері по річці Шпрее  (16 євро).

За бажання – підйом на Телевежу – щоб побачити місто як на долоні з висоти найвищої споруди Німеччини і найулюбленішого туристичного об’єкта Берліна.

Вільний час в центрі Берліна для прогулянки містом, відвідування музеїв і галерей. Кількість і якість місцевих торгових центрів славиться на весь континент, а ціни вважаються кращими в Європі.

Ніч у готелі.

13 грудня
День 4:  Берлін

Сніданок.

Відвідини Музейного острова.  Унікальний архітектурний та культурний ансамбль, який входить до переліку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Саме тут знаходяться найцікавіші та найвідоміші музеї Берліна.

Екскурсія в Пергамський музей (Пергамон-музей. Вхідний комплексний квиток на декілька музеїв 18 евро) – один із найвідоміших музеїв, де зібрані безцінні пам’ятники античного часу, ісламського світу та унікальні експонати давньої монументальної архітектури, як Пергамський вівтар, ворота Мілетського ринку та ворота Іштар. 

Обід.

Прогулянка по Тіргардену та огляд кварталу Соні-центру.

За бажанням – вечірнє шоу у театрі «Фрідріхштадтпаласт» (вхідний квиток від 25 євро до 140 євро). Цей  знаменитий театр-ревю у центрі Берліна є одним із найавторитетніших театрів світу з найбільшою і найсучаснішою сценою Європи. На вас очікує фантастичне шоу за участі понад ста артистів та з використанням сучасних світлових ефектів.

 Ніч у готелі.

14 грудня
День 5:  Берлін

Сніданок.

Прогулянка по бульвару Берліна — Курфюстендамм.  Відома вулиця для прогулянок, шопінгу та розваг, що розпочинається від площі Брайтшайдплац і веде до площі Ратенуаплац. Огляд цекви Пам’яті кайзера Вільгельма, Європа-центру тощо.

За бажанням відвідування Берлінського зоопарку або вільний час.

Берлінський зоопарк – найстаріший і найвідоміший зоопаркв Німеччині. Відкритий 1844 року, він займає 35 га у парку Тіргартен. У зоопарку представлені понад 19 400 тварин близько 1 380 різних видів, тому він має одну з найбільш повних колекцій видів у світі.

Вечеря в пивоварні Берліну Altberliner Wei?bierstube  (Rathausstrase 21, 10178 Berlin).

Ніч у готелі.

15 грудня
День 6: Берлін-Київ

Сніданок.

Всі охочі можуть здійснити приємну ранкову прогулянку Берліном.

Трансфер в аеропорт. Виліт з Берліна до Києва о 15:20. Прибуття до Києва о 18:20. 

У вартість туру включено:

 • авіа переліт Київ Берлін Київ:
 • проживання в готелі Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz 4* із сніданками (5 ночей);
 • лекційний матеріал 8 астр. годин;
 • матеріали семінару і канц. приладдя;
 • всі екскурсіі згідно з програмою;
 • супровід гіда під час всього маршруту;
 • трансфер готель — аєропорт;
 • медична страховка

У вартість туру  не включено:

 • туристичний збур у готелі (податок) 12 євро з особи;
 • вхідні квитки, кораблик;
 • проїзд в місцевому транспорті.
Телефонуйте!
(044) 222 62 10, 222-72-58
+380 66 455 60 53
+380 98 457 63 71