РІЗДВЯНИЙ СЕМІНАР-ТУР (БЕРЛІН-МЮНСТЕР-АМСТЕРДАМ-БРЮССЕЛЬ)

Семінар-тур «Аромат Різдва» 21-28 грудня:
(Берлін-СМюнстер-Амстердам-Брюссель)

 РЕЄСТРАЦІЯ. ПРАВО НА ЗЕМЛЮ. ОПЕРАЦІЇ З ЗЕМЛЕЮ.

Програма семінару: 

  1. Огляд змін в Постанови КМУ  №1127 та №1141, а також змін до Порядку вчинення нотаріальних дій.
  2. Актуальні питання, що виникають при посвідченні правочинів щодо земельної ділянки (зокрема виправлення технічних помилок у документації, що посвідчує право власності на землю, тощо).
  3. Якщо документ про право на землю втрачено? Як видати спадщину?
  4. Поділ, виділ, та об’єднання земельних ділянок. Особливості нотаріального посвідчення договору про поділ земельної ділянки яка є спільною власністю кількох фізичних осіб. Рекомендації.
  5. Оренда: порядок укладення договору оренди та реєстрація прав. Питання припинення прав оренди земельної ділянки. Механізми переходу прав оренди. Пролонгація та розірвання договору оренди. Перенесення інформації про оренду з ДЗК під час державної реєстрації.
  6. Як діяти коли інформація ДЗК суперечить інформації в документах, які подані для державної реєстрації прав?
  7. Проблемні питання реєстрації речових прав на земельні ділянки спільної власності.

МАРТИНЮК О.А. – заступник директора Департаменту приватного права – начальник управління нормативно-правового та методичного забезпечення нотаріату Міністерства юстиції України. Автор чисельних статей в профільних виданнях. Тривалий час працювала в Держгеокадастрі, займала посаду начальника відділу інформаційного забезпечення земельного державного кадастру. Експерт-тренер з питань вирішення земельних спорів Національної школи суддів. Доктор філософії у галузі права, має значний викладацький досвід.

МАРТИНЮК О.А. – заступник директора Департаменту приватного права – начальник управління нормативно-правового та методичного забезпечення нотаріату Міністерства юстиції України. Автор чисельних статей в профільних виданнях. Тривалий час працювала в Держгеокадастрі, займала посаду начальника відділу інформаційного забезпечення земельного державного кадастру. Експерт-тренер з питань вирішення земельних спорів Національної школи суддів. Доктор філософії у галузі права, має значний викладацький досвід.
Учасникам семінару видається сертифікат!
(лекційний матеріал розраховано на 16 годин)
Родзинкою семінару є можливість спілкування з лекторами впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді. Додатковий плюс – це спілкування з колегами. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.

Гід від Феєрії- Жанна Бернадська (Онищенко).

Модератор від «Бізнес-Гаранту» - Костянтин Кошелєв.

Програма туру:
День 1
21 грудня: Київ-Берлін

Виліт з Києва до Берліну о 13:00 (аеропорт Бориспіль).

Прибуття до  Берліну о 14:20. Поселення в готель.

Прогулянка по вечірньому Берліну. Берлін надзвичайно гарний в різдвяні дні: вулиці прикрашені нарядними ялинками, вітрини виблискують святковими прикрасами, панує жвава атмосфера на різдвяних базарах, яких в німецькій столиці величезна кількість. Грудень у  Берліні – найкращий час для того, щоб зануритися в різдвяну казку.

Повернення у готель. Ночівля.

День 2
22 грудня: Берлін – (Потсдам)

Сніданок у готелі 

Берлін – місто контрастів. Це відчувається в усьому: мода, архітектура, складна але цікава історія, тут зароджуються нові стилі, рухи, субкультури. Столиця Німеччини – одне з найвеселіших, живих і затишних міст Європи.

Екскурсія по Берліну з оглядом головних визначних пам’яток: бульвар Унтер ден Лінден, Домський собор, Мариенкирхе, Ніколайфіртель, Бундестаг (раніше Рейхстаг), Бранденбурзькі ворота, Тріумфальна колона, Берлінська телевежа, Александрплатц, Берлінська стіна.

Вільний час у центрі Берліна для прогулянки по місту, відвідування музеїв і галерей. Кількість і якість місцевих торгових центрів славиться на весь континент, а ціни вважаються кращими в Європі. Також ви зможете поласувати смачним пивом і традиційними німецькими сосисками.

Для бажаючих екскурсія в Потсдам (15 євро). Огляд палацово-паркового ансамблю Сан-Сусі – чудового дітища правителя Пруссії Фрідріха Великого. Прогулянка прекрасними садами.

Повернення у готель. Ночівля.

 

День 3
23 грудня:  Мюнстер

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у Мюнстер.Прогулянка по дивовижно красивому місту, який зберіг свідчення своєї більш ніж 1200-літньої історії.

Старовинний Мюнстер – єпископська резиденція, член Ганзейського союзу і університетський центр, – завжди відігравав ключову роль в політиці Німеччини. Місто вражає своєю архітектурою і незвичайною атмосферою.Святкування Різдва з глінтвейном і різноманітними смаколиками в такому дивовижному місті – родзинка програми.

Вільний час у місті.

Повернення у готель. Ночівля.

День 4
24 грудня:  Амстердам

Сніданок у готелі. Виселення.

Переїзд до Амстердаму.

Амстердам – ​​найвеселіша і вільна столиця Європи, чарівне місто приголомшливої архітектури і музеїв, каналів і мостів, кофешопів і барів.

Пішохідна екскурсія по Амстердаму з оглядом квіткового ринку, площі Дам, Королівського палацу, Нової церкви, вулиці Дамрак, Біржі Берлаге.

Прогулянка по каналах на катері (14 євро). Амстердам – ​​це місто на воді. Тут налічується близько сотні каналів і 600 мостів, які разом складають єдину систему. Під час водної прогулянки Амстердам відкриється Вам з абсолютно нового ракурсу: жваві мостові, таємничі арки, багатолюдні набережні і кафе, унікальні плавучі будиночки, і, звичайно ж, кращі зразки міської архітектури.

Вільний час у місті.

Повернення у готель. Ночівля.

День 5
25 грудня:  Амстердам – (Роттердам – Делфт – Гаага)

Сніданок у готелі. 

Вільний день у Амстердамі

Для бажаючих екскурсія “Велика Голландія” з відвідуванням міст Роттердам, Делфт і Гаага (50 євро).

Роттердам – ​​найбільший порт, місто мистецтва, що постійно оновлюється і міняє свій вигляд. Відрізняється достатком футуристичної архітектури, тут Ви побачите дивовижні Кубічні будинки, незвичайний міст Еразмус, фантастичні транспортні розв’язки, експериментальні павільйони на воді. Перед Вами відкриються символи Роттердама – Стара гавань і вежа “Європа”.

Делфт – старовинне місто, справжній музей під відкритим небом. У минулі часи Делфт грав роль столиці держави, тепер же це спокійне містечко з безліччю збережених пам’яток. У програмі екскурсії – Ринкова площа, Ратуша, Нова церква, фабрика знаменитого біло-блакитного Делфтського фаянсу.

Гаага вважається неофіційною столицею Голландії, тут розташовані міністерства, парламент і численні міжнародні організації. Ви побачите будівлю парламенту, резиденцію королеви, Палац Миру, де засідає міжнародний суд ООН.

Схевенінген – “Північна Рів’єра”, популярний в Голландії курортне містечко, яке входить до складу Гааги. Ви зможете відпочити і прогулятися по березі Північного моря. За бажанням відвідування парку Мадуродам – ​​Голландія в мініатюрі.

Повернення до готелю. Ночівля.

День 6
26 грудня:  Брюссель

Сніданок у готелі. Виселення.

Переїзд до Брюсселю.

Екскурсія по Брюсселю. Огляд Європейського кварталу, скверу в Малому Саблон, собору Богоматері в Саблон, Палацу Правосуддя, старої частини міста, Великий площі, Ратуші, собору Святого Михайла, фонтану “Пісяючого Піс”.

Відвідування Парку П’ятдесятиріччя, який розбили на честь ювілею незалежності Бельгії. Огляд величної Тріумфальної арки. Відвідування знаменитих музеїв: Музею армії, який володіє однією з найбільших в Європі колекцій зброї, амуніції і великих знарядь; Музею автомобілів або Королівського музею мистецтва та історії.

Вільний час для прогулянки по вечірньому Брюсселю, знайомства з гастрономічними вишукуваннями Бельгії.

Повернення до готелю. Ночівля.

День 7
27 грудня:  Брюссель – (Брюгге – Гент)

Сніданок у готелі.

Вільний день в Брюсселі для відвідування музеїв і магазинів, огляду чудової архітектури міста.

Для бажаючих екскурсія в старовинні міста Брюгге і Гент (50 євро): Брюгге – один з найбільш казкових міст Європи. Химерні лінії каналів, кам’яні мережива архітектури, найцікавіші музеї і милі магазини роблять його унікальним.Огляд Великої площі зі знаменитою вежею Беффруа, площі Бург з базилікою Святої Крові Христової, Кафедрального собору Христа Спасителя і інших визначних пам’яток.

Гент – місто соборів і замків, видатних правителів і великих художників. Огляд собору Бавона, де зберігається всесвітньо-відомий Гентський вівтар роботи Яна ван Ейка, площі П’ятничного ринку, Ратуші, Графського замку, церкви Св. Миколая, вулиць Трав і Зерновий на набережній річки Лис.

Повернення в готель. Ночівля.

День 8
28 грудня:  Брюссель – Київ

Сніданок у готелі. Виселення.

Бажаючі можуть здійснити приємну ранкову прогулянку по Брюсселю.Трансфер до аеропорту.

Виліт з Брюсселя до Києва о 14:00.

Прибуття до Києва о 17:55 (аеропорт Бориспіль).

У вартість туру входить:
·  авіапереліт Київ-Берлін, Брюссель-Київ;
• трансфер під рейс:   Київ – Берлін PS 423 1305 1420   Брюссель – Київ PS 146 1400 1755
• 7 ночей в готелях (дво-тримісні номери, душ, WC) з сніданками;
• проїзд автобусом за вказаним маршрутом (кондиціонер, ТВ);
• супровід гіда і екскурсії, вказані в програмі;
• медична страховка.
У вартість туру не входить:
·  додаткові екскурсії;
• проїзд в міському транспорті;
•  оформлення візи (у разі потреби) – 80 євро, дитина до 18 років і пенсіонери – 40 євро;
• доплата за SNGL (одномісне розміщення).
Телефонуйте:
(044) 222 62 10, 222-82-19
+380 66 455 60 53,  +380 98 457 63 71
www.bizgarant.com